kral pompa parça (Yardım)

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba kullanmış olduğum kralın ithal ettiği pompanın pistonun ucundaki sarı parça kırıldı elinde olan varsa ücreti karşılığında almak isterim

a

a

a

• Benim kral pompa da kırıldı aynı yerden fabrikaya gönderdim sadece oring yuvası açıp göndermişler sanırım, ama eskisi kadar verimli çalışmadığını düşünüyorum

• Benim kral pompa da kırıldı aynı yerden fabrikaya gönderdim sadece oring yuvası açıp göndermişler sanırım, ama eskisi kadar verimli çalışmadığını düşünüyorum

fabrikayı aradım ellerinde ithal ettiklri pompanın yedek parçaları yokmuş .ee dedim ben satın alırken bayiden fabrika arıza durumunda yedek parça sağlıyor dedikleri için satın aldım dedim ne olacak peki şimdi ne yapacağız dedim siz gönderin ellerindeki pompalardan arızalı parçayı değiştiririz dedi lanet olsun dedim sen ithal bir ürün satıyorsan yedek parçasınıda bulundurmak zorundasın hepsi şerefsiz bunların aliexpresten getirten oldumu acaba 10 tane alıp kenara koymak lazım

• Tornacıda yaptırılmaz mı?

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Aliexpreste var buldum 10 tanesi 355 tl ye geliyor buradan ses çıkmaz ise oradan alacağım artık

Ama kral firmasının yaptığı müşteriye ayıptır