kaplan avcısı putin

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • [Resim Engellendi: http://img10.imageshack.us/img10/4879/putin1.th.jpg][Resim Engellendi: http://img509.imageshack.us/img509/4604/putin2.th.jpg]

putin takdir ettiğim bir insandı taki gürcistana eziyet edene kadar ama neyse onunlada aynı hobileri paylaşıyoruz.
    resim ise;
    Putin, hafta sonunda bir grup bilimadamıyla geziye çıktı. Gezi sırasında bir Amur kaplanı, kendisini görüntüleyen televizyonculara doğru hamle yaptı. Rus basınına göre Putin, o anda kaplanı sakinleştirici silahla vurdu ve televizyoncuların hayatını kurtardı.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• bu adam kadar donanımlı bir lider yok şu an herhalde. ölü bir Rusyayı adam etti gene dünyaya kafa tutar hale getirdi. ;d;

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• yakında bizimde ocağımıza incir dikmezse iyidir .son ticari ambargo da anlaşma sağlanamazda iş büyürse ????? düşünmek bile istemiyorum bu kış herkeze zor olur .saygılarımla

• yakında bizimde ocağımıza incir dikmezse iyidir .son ticari ambargo da anlaşma sağlanamazda iş büyürse ????? düşünmek bile istemiyorum bu kış herkeze zor olur .saygılarımla

en çok yaş meyve sebzeden zarar görürüz diyeceğim ama görmeyiz. çünkü bu sene yaş meyve sebze ancak iç tüketime yeter. ben mesela elmacılıkta yaparım.geçen sene 100 tona yakın elma üreten bahçede bu sene sadece 15 ton civarı var.genelde bu böyle.sebebine gelince çiçeklenme döneminde arı faaliyetlerinin olmamasıdır. çekirdeksiz üzüm üretenler biraz sıkıntıya düşebilir. ama sanayi ilişkilerimiz yönünden ilker bey bu konunun içinde o daha iyi bilir.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• doğalgaz bağımlılığımız ,elektirik üretimimizin önemli kısmınında doğalgaz dan elde etmemiz ,hem elektirik hem de doğal gaz da rusyaya aşırı bağımlı oluşumuz çok büyük problem .yani anlayacağınız taşdevri geri geldi desek yeri var . bu senenin modası naturel ve doğal oldukça çevreci takılmak olabilir ;kihhik,#hims;lol; büyüklerimiz inşallah bir alternatif düşünmüşlerdir.

• Malesef bir vanayla tüm Türkiye'de hayatı altüst edebilecek bir ülke Rusya. Bu kadar bağımlıyken bile "Nükleere hayır" ısrarı da anlaşılır gibi değil.

Neyse konu o değildi. Putin bence yüzyılın lideridir. Aç sefil Rusya'yı tekrar bir dünya devi yapmış, diplomatik ilişkilerini son derece sağlam temellere oturtmuş, Rusya'nın dünya gidişatında yeniden söz sahibi olmasını sağlamıştır. Amerikan halkı Bush'U iki kere seçecek kadar çaresizken Putin Rusya'nın yeni güneşi olmuştur. Her başarılı devlet adamına olduğu gibi, saygı duyarım.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• ihraç malları gümrüklerde ziyan olan bu yüzden iflas eden iş adamlarımızı düşünüyorumda ,amma saygı duyuyorlardır putin e ve yedi sülalesine ;lol;;kihhik,#hims

• Bu sert tavrı olmasa başarılı olamaz zaten İlker abi. Boğaz'dan Amerikan zırhlılarını geçirip durduk yerde adamları olaya müdahil edersek böyle olur. Bush'a yalakalanmak için kim bilir kaç hane ekmeğinden oldu.

Webley Raider 10 .22

• gerçekden çökmüş bir devleti ayağa kaldırmış diriltmiş bir lider,bu gün kuzey ırak da bir devlet kurmaya kalkışılsa türkiye de benzer bir savaş a girebilir girmeli,yılanın başını küçükken ezmek daha kolay olur,az çok benzer bir konum ile rusya savaş başlattı,gürcistan sanırım amerika nın galyanına geldi,neyine güvenipde karşışına süper güç sayılabilecek bir ülkeyi aldı?türkiye ile rusya arasındaki ticari ilişkilerin boyutu yüksek,şayet bir anlaşmazlık durumunda 2 ülkede kendi çapında zarar görür,biz başta doğalgaz ki bu bizim için hayati bir önem,truzim türkiyeye gelen yabancı trustlerin başını almanlar ve ruslar çekiyor nerdeyse bu 2 ülke kafa kafa gidiyor,rusyadan gelipde bu ülkede çalışan nataşaların kazandığı paraların miktarı rusya ekonomisinde hatırı sayılır yeri olduğunu düşünüyorum,akdeniz bölgesinden rusya ya yaş sebze meyve düzenli olarak gidiyor,rusya nın ilk tercih ettiği ülkelerin başındayız bu konuda,hesabına geliyor,türk iş adamları nın rusyadaki ticaretini de göz önünde bulundurmak gerek,hangi bir ticareti sayacağız hesabını ona göre yapacağız,umarım sorunlar başlamadan son bulur

• ihraç malları gümrüklerde ziyan olan bu yüzden iflas eden iş adamlarımızı düşünüyorumda ,amma saygı duyuyorlardır putin e ve yedi sülalesine ;lol;;kihhik,#hims

putinin suçu yok ki.adam türkiye'nin menfaatlerini düşünmek zorunda değil.''saygı duyan'' kendi hükümetine saygı duysun.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• Kendi hükümetimden başka her yöneticiyi düşman bellemek zorunda değilim sanıyorum. Nasıl Tesla, DaVinci gibi başarılı insanlara saygı duyuyorsam Putin'e de aynı şekilde saygı duyuyorum. Bu gerçek kendi hükümetime, devletime saygı, sevgi duymadığım anlamına da gelmiyor ayrıca. Tartışma çıkarmaya çalışmıyorum, sadece kendi fikirlerimi söyledim. Herkesin katılmasını da beklemiyorum tabii ki. Yanlış anlaşılmak istemem.

Webley Raider 10 .22

• 3 -4 sene önce rus vatandaşı bir ermeni bilim adamıyla konuşma fırsatı bulmuştum muhabbet ilerledikce ben ona neden rusya (putin) amerikaya yol veriyor ırağa girdi iranada girebilir neden bu kadar yumuşakbaşlı davranıyor diye sormuştum.
    rusyada bilim adamı olan ermeni asıllı arkadaşın cevabı özetle şu olmuştu. putin bilerek amerikanın ırağa girmesine göz yumdu , dümenden ufak tefek çıkışlar yaptı, geçen sene petrol 35 dolardı bu sene 60 dolar böyle devam ederse 80 90 doları geçer , rusyada borçlarını öder yatırımını yapar rezervlerini artırır demişti ; şimdi bakıyorumda rusyanın 500 milyar dolar rezervi var dış borcu yok denecek kadar az ve petrolün varili 117 dolar demekki ermeni doğru söylemiş.
    bu arada gürcistan savaşında rusya haklıydı savaştan bir kaç ay önce embesil gürcüler hiç kalıpların bakmadan güney osetyadaki bir kaç rus barış gücü askerlerini aşırı güç kullanarak ve aşşağılayar göz altına almıştı ve silahlarına el koymuştu belki hatırlarsınız bu ve buna benzer provakatif olaylara rusya çok bile sabretti en son gürcülerin güney osetyayı roket yağmuruna tutması bardağı taşıran son damla oldu. ve kadife devrim , george sarozun paralarıyla iktidara gelen akılsızların ve vizyonsuzların bayrak taşıyanı saakaşvili nin yaptıklarınıda eklersek rusya nın yaptıkları az bile ben olsam tiflisi haritadan silerdim.
    esas burada bizim duruşumuz çok önemli bizim dışişlerimizin çok iyi denge politikası uygulaması lazım ki ne rusyadaki menfaatlerimiz zedelensin ne ab ilişkilerimiz ne gürçistandaki ilişkilerimiz.
    yoksa bu işten en büyük zararı TÜRKİYE GÖRECEK dememişti demeyin. ;kffx;;)

hamdım piştim yandım oldum.

• rusya, sovyetler dağıldıktan sonra denildiği gibi ''şişirilmiş inek'' olmadığını ispatlamaya kararlı görünüyor.geleceği doğru okuyorlar.türkiye'nin ise denge politikası uygulamayacağı ortada.her zamanki gibi tarafımızı seçtik yine.çok zararlı çıkacağız çookk.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• dışişlerinin çok akıllı ve uyanık olması lazım ruslar kültürleri medeniyetleri olan devletciliği ve devlet idaresini bilen bir millet onları , slovenya yada estonya gibi görmemek lazım ,aynı muameleyi yapmamak lazım ciddi politikalar üretemezsek ciddi krizler yaşayacağımız aşikardır.
    hatta sıkı durun günün bombası ukrayna da her an bir saldırıya uğrayabilr ,hatta ani bir hükümet değişikliği olabilir. rusları onlarda çok üzdü. bizim şu anda bekle ve e... nin a ..nı gör ^^ politikasından başka şansımız yok :thumbup:

hamdım piştim yandım oldum.