Bu Kadar olur mu??

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bozuk olan cfx im için İdeal avı aradım ve bozuk olan pellet yükleme yuvasının(musluk deniliyormuş galiba) fiyatını sordum geçen aramamda 22.5 ytl denmişti bu aramamda 45 ytl dendi üstündeki contalarla birlikte
    bu parça bu kadar olur mu 10 ytl de kargo ücreti var git gel 20 bana koydu tabi bu 45 ytl bu fiyat normalmidir ? başka bir yerden bu parçayı daha ucuza temin edebilirmiyim görüşlerinizi merak ediyorum

Hatsan AT44-10 LW .22 cal

Zoraki ultra .177 cal

• bu parçayı başka yerden temin edebilirmisin onu bilemiyorum öncelikle
    ama söz konusu yerde fiyatlar gayet ucuz ve makul
    ben yıllardır alışveriş yaparım
    her hangibir yamuk görmedim

sen bir kaç yere daha sor bakalım ne olacak

• yetkili yer orasıymış birde gamo dışarı ya parça vermiyor fln diye duydum el mahkumdur deyip vuralım garibana mı yapıyolar diye düşündüm başta dediğinizden sonra normali böyledir heralde dedim teşekkürler

Zoraki ultra .177 cal

• Adı geçen yeri doru yazdığınızdan eminmisiniz benim bildiğim tek dizibitör ideal av.

• Tüfeği kargoya da verdim ideal avın adresi ama sakat bi durum olmaz inşallah
    ideal ava yolladım

Zoraki ultra .177 cal

• yok yok sorun olacağını sanmıyorum ordaki insanlarda denilen gibi küt suratlı insalar deyillerdir yardımcı olmaya çalışırlar ama ne kadar olurlar orasını bilemem:)

• ne kadar ''dikkatli'' oldukarını önceden şikayet olarak belirtmiştim ama kazıklamaya çalışcaklarını pek düşünmüyorum açıkçası. benim tüfeğin parçalarını gayet iyi bir fiyata değiştirmişlerdi. yay keçe vs. değiştirdikleri parçaları da aynen gazete kağıdına sarıp koymuşardı. onu takdir etmiştim mesela. hatta yay fiyatı 30 ytl gibi birşeydi.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• ta kendileri g;$i

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• evet ideal av sorun çıkmaz diye umuyorum adam dedi şirket adı da lazım bi baktı hilal avmı diye o da seyhandaymış o dedim gitti öyle ama adres ideal avın
    bi musluğa gidicek 65 ytl arkadaşın biri ikinci el daisy satmıştı 70 e neyse artık harmana giren dirgene katlanır

Zoraki ultra .177 cal

• sn.tacir, rahat olun,bende de gamo cf-30 var,gerçi bu güne kadar servise bir ihtiyacı olmadı ama bahsettiğiniz ideal av ve çalışanları iyi niyetli ve dürüst insanlar.uzun zamandır ihtiyacım olduğunda gider gelirim.bu güne kadar bir yanlışları olmadı.olaki bir hatalarını görürseniz uygun bir dille uyarırsınız ve gereğini yaparlar.bu arada forum sayesinde güzel sözlerde öğreniyoruz "harmana giren dirgene katlanır ". ;lol;
    saygılar,hunter2

• Ben de yakın zamanda Shadowsport için conta talep ettim ve sorunsuz geldi. Telefonda görüştüğüm kadarıyla da teknik servisteki arkadaşlar epey alakalı kişiler.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)