Diana 460 Magnum-Silencer

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bende 460 için silencer gördüğümü hatırlamıyorum. bunun yanısıra forumda okumuşsunuzdur, yaylı silahlarda gürültü kaynağı genelde mekanizma olduğundan silencer bu silahlarda çok işe yaramıyor.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• %50 civarında iş görse de artıdır diyorum.Aslında şu anda 350 mag. kullanıyorum ama satmak düşüncesindeyim.Yerine sabit namlulu bir tüfek
    bakıyorum.Kış aylarında ev atışlarında bu aparat önemli.Meraklı komşularla problem yaşıyoruz.Bulamazsam kararım 52 veya 54 Air Kinge
    dönecek.
    Teşekkürler.

• diana kataloğuna bir bakın sanki bir kaç model görmüş gibiydim orjinal. Gerisi sizin bulup getirtmenize kalmış.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• bir sitede görmüştüm ben de bu silencerden ama siteyi hatırlamıyorum. bulursam yazarım.

• Buraya bir sor bakalım

http://www.silencers4u.co.uk/

Zoraki HP-01 Ultra .177
    Gamo PR776

• Buraya bir sor bakalım

http://www.silencers4u.co.uk/

ben burayla görüşmüştüm, 12ft/lb silahlar için moderator ürettiklerini, güçlü silahlarda işlev ve dayanıklılık konusunda birşey söyleyemeyeceklerini belirtmişlerdi.

.

ankarateam.png

• Adamlar gayet ihtiyatlı davranıyorlar genelde: ben de zamanında Air Arms'ın kendisine de sorumuştum FAC silaha moderatör takılmasında sorun çıkar mı diye. Tavsiye etmemişlerdi.
    Şu anda silahımın üzerinde Weihrauch moderatör takılı: hiç de bir sorun yaşamıyorum ve namlu çıkış hızında da 1 m/s bile düşme yok.

S&W 686-6

• Polat abi,
    zaten Weihrauch'un FAC hw100ü üretildiğinden bir sıkıntı çıkmaz, bu silencers4u'daki aletleri yapan adamla yazıştım, kendi susturucuları için o söyledi. bu adam İngiltere'de isteğe bağlı haftada 3-4 tane yapan bir adam, hatta bir ara başka işlere girip üretimi durdurmuştu, heralde o iş olmayınca tekrar bu işe geri döndü.
    Kendisine Gladiator için küçük-hafif ve fonksiyonel birşey yaparmısın dedim, önce "yaparım" dedi sonra, "aa senin silah FAC, ona garanti veremem" dedi.

.

ankarateam.png

• pardon da bu fac kelimesi neyin kısaltılmışı acaba, heryerde karşıma çıkıyor da pcplerle ilgili :him:s

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• google dan aratman daha yerinde olur.

Zoraki HP-01 Ultra .177
    Gamo PR776

• FAC bazı ülkelerdeki silahların sınıflandırmasında kullanılan bir terim. bu sınıfa tabi silahlar için ateşli silah sertifikası almak mecburi oluyor. aman bizimkilerde ;grin; okumadan yöneticiler hemen silsinler bu yazıyı sonra bide onunla oğraşmayalım ruhsat falan

Weihrauch HW100t .22 cal. / tasco 6*24*50ao
    Hatsan AT44 .25 cal. / optima reddot
    Umarex (s&w) .177 cal.

siyah_kurdela.jpg
    B Rh(+) kocaeli

• anladım teşşekürler :whistling:

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• İlgilenen arkadaşlara çok teşekkürler.Anladığım kadarıyla İngiliz üreticiler bu konuda daha başarılı ve İngilizlerde alternatif çok.Kanımca 460 Magnuma uyumlu bir imalat vardır,araştırmak gerek.Bu arada yeni bir üretici veya bilgi dağarcığınızda başka firmalar varsa lütfen yazın.
    İsabetli atışlar.