10 METRE 5 ATIŞ GRUPMAN ! by -Carmenia-

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  •  [Resim Engellendi: http://s6.directupload.net/images/080913/3iguzm4g.jpg]

-10 metre

-5 Atış

-16 grain AA

-Air Arms s410 xtra FAC

-Tasco 10-40X50

<embed id="VideoPlayback" src="http://video.google.com/googleplayer.swf?docid=8721030830262895478&hl=tr&fs=true" style="width:400px;height:326px" allowFullScreen="true" allowScriptAccess="always" type="application/x-shockwave-flash"> </embed>

• Harika yaw, elinize sağlık :thumbup:

PCP: FX GLADIATOR .22cal + Gamo MD6-24x50 + Harris Bipod + Weihrauch Moderator
    Ateşli: SAFİR T14 CLASSIC S .410cal + Safir Laser Sight + Yakında: Bushnell 3-9x40 TriRail Red&GreenMD + Larue M16 RIS + Armed Forces Green Laser + QD CREE 1000lm Torch + M50 Bipod
    MultiPump: Daisy Powerline888 .177cal + Tasco 4x15
    Yaylı: Daisy 1938 .177cal
    CO2: Umarex Walther CP99 .177cal
    Kuru Sıkı: Voltran Blow Magnum Mod.2000 9mm
    [gallery]670[/gallery]ankarateam.png[gallery]671[/gallery] (UĞUR BAÇ)

• Bu Millette Kara Fatmalar tükenmez

Kuva-yı Milliyenin Kara Fatma namlı kadın kahramanlarından bir diğeri, Batı Anaddoluda Yunanlılara karşı mücadele eden ve ilk Kuva-yı Milliye hareketinin mimarı Mustafa Kemal Atatürkün de liyakatini kazanan Kara Fatmadır. Memleketin kara günlerinde, bütün kadınlığı gönülden temsil eden, vatan için, istiklal için dövüşen ve adı sık sık gündeme gelen Kara Fatma, bizim endişeli günlerimizin sayılı kahramanlarından, kadınlarımızın en saygıya değerlerindendir... rahmetle anıyoruz ;d;;d;;d;;d;

• Vay ki vay valla çok güzel bir çalışma olmuş. Harika atışlar. Elinize kolunuza sağlık. Senin hanım yakında seni geçicek bence :D

• Maşallah, Yengeyi tebrik ediyorum. Airsoft oyunlarında onunla aynı takımda olmayanların benekleri, tek delik grup gibi üstüste olacaksa vay hallerine. ;şrofls;.
    Zaten arazide 100 metrede soda şişesini vurduğu gün "Bende O'nun gibi atıcı olabilecek miyim" diye gıpta etmiştim. :thumbup:

• tebrikler, ellerinize sağlık Carmenia :thumbup:

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• bayanlar atışlarda erkeklerden 1 adım önde oluyor bunun sebebi cok hassas atışlar yapabiliyorlar zarif eller sakin tetik parmağı vs :) tebrikler valla güzel grup olmuş. 100 metrede bunun gibi bir grup yaparsa hiç şaşirmam.

- Hatsan Mod 135 QE 6.35

- Husan Arms 20GA
    - UTG Red Dot

• Tebrikler ;d;:D

Sizin çocuğunuz ne atıcı olur ama ;şrofls;.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Grup çok güzel yengeye saygılar :thumbup:

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Gerçekten Güzel atışlar. Tebrikler.
    10 metre az diyebilirsiniz ama grup çalışması büyük konsantrasyon isteyen bir iştir.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• Aynı şeyleri bende eşimle birlikte yapmak isterdim ama ne çare eşim silah isminden bile ürküyor .
    kolay gelsin darısı başıma diyorum ama nerdeeee.. ;kihhik,

• abi ben koridorda böle atış hazırlıklarına başlıyorum hanım bir yandan dırdıra başlıyo nerde vallaha hanımı aldı m bilgisayarın başına yengeyi seyrettirdim bak dedim izle izle de gör nasıl atış yapılıyo hemde kendi evinde kendi koridorunda kendisi atıyo dedim

• abi ben koridorda böle atış hazırlıklarına başlıyorum hanım bir yandan dırdıra başlıyo nerde vallaha hanımı aldı m bilgisayarın başına yengeyi seyrettirdim bak dedim izle izle de gör nasıl atış yapılıyo hemde kendi evinde kendi koridorunda kendisi atıyo dedim

Yani bu kadar olur, aynınını biraz önce hanıma bende yaptım.
    ne güzel örnek bu tür örneklerin çoğalması temennisiyle...

• valla helal olsun bravo darısı başımıza ne diyelim

Aminnnnnnn

Yengemi tebrik ediyorum başarılarının devamını dillerim :D :D

ama en çokta seni tebrik ediyorum abi, hanımları bu işe alıştırmak zor iş :D

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

eee yengem ne dedi ? tahminen oklavayı kafana yersin dedi huhahahahahaha ;lol;;kihhik,#hims;şrofls;.

• alıyo cocugu ya anneme yada alt komsuya gidiyor giderkende geldiğimde evi derli toplu görecem :cursing: bir tane saçma ayagıma dolaşırsa karışmam :Bal:taC: diyo