270 Metreden Sise Patlatiyor...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • <object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/L8dVOsUQhG0&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/L8dVOsUQhG0&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

Bu Silahın Markasını bilen varmı arkadaşlar ?

- Hatsan Mod 135 QE 6.35

- Husan Arms 20GA
    - UTG Red Dot

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen fuigo ().

• tamamen yalan yol üstünde daha geride ağaçların altında masa ile sandalye vardı iyi bakarsanız bence oradan attılar ve 270 m de nasıl oluyorda şişeyi deliyor suntayı deliyor ve tenekeyi deliyor bence mantıklı değil

• aa s410 200 metrede şişe patlatiyor. süpersonic atişlarla 270 den şişe patlatabilir gibi geliyor bana ama tabiki varsayim sadece denendimi bilmiyorum. yani demek istediğim mümkün olabilir sanki elinde tüfeğin markasını cıkaramadım bilen varsa paylaşirsa iyi olur ...

- Hatsan Mod 135 QE 6.35

- Husan Arms 20GA
    - UTG Red Dot

• aa zaten supersonıc hızlarda 200 metrede şişe kırıyor diye biliyorum 270 metre bana inandırıcı gelmiyor ve atılan pellet 30 grn lik bile olsa 2 gram yaparki buda çok hafif ve o mesafede sapar 30 grn lik pelletde modifiyeli bir airarmsta 250 , 260m/s civarı modlama ile ancak atılır yada atılmaz buda 270 metrede şişe kırmak için yada isabet için pek yeterli olmaz.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• dun bende ızledım youtubede bu vıdeoyu baslıgı 6.35airgun yanı pelletler 25cal bılgılerınıze belkı mesafe ve etkı konusunda daha ıyı tahmın yapılır ozel uretım oldugunu dusunuyorum parayı bastıran yaptırıyo ıste ısabete gelınce dıkkat edersenız 10 15 atısta anca vurabılıyo zaten

STRIKKER WORTEX

• 6.35 yani dediğim gibi en az 30 grn lik pelletler 5.5mm pellete göre daha yavaş olur yani o mesafe imkansız.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• özel yapım bir pcp icin 270m deki bu etkiler cokda imkansız değil su anda bir modifiye air arms ile bile 200m den şişe kırılabiliyor.sonuç olarak airarms ın standart 5,5 leri 300m/sn fazla uzağa gitmeye gerek yok getirilmesi düsünülen evanixlerin 5,5 leri yaklaşık 400m/sn bi hıza sahip eger modifiye ederek 6,35 namlu ve tüpün 5 10 atışta bitme noktasına gelmesi problem olmaz sa bu tip modifiyeli bi evanix te bu mesafeden şişe kırabilir diye düşünüyorum. Ama hassasiyet konusunda sonuna kadar katılıyorum bu mesafeler 30 32grn lık havalı tüfek mermileri icin biraz fazla olur.
    saygılar.

1.Webley patriot 22cal.(1.nesil) nikula 6*24-40
    2.Mod 140 22cal. tasco 9*40
    3.Mod 125 22cal.busnell 9*40
    4.mod 60 22 cal.tasco 9*32
    5.kral cfx 17 cal.tasco 9*32

• Güç yeterli değil. Evanix ile 50 metrede 10 cm grup yapıp daha sonra da bu mesaferde şişe patlatmak ? Tabi eğer vurabilirseniz.

Yaptığımız test atışlardında gördük ki yakın zamanda 250 metrede Türkiye de bu atışlara şahit olabileceksiniz. Ama adım adım gitmek daha doğru. Daha düne kadar bu yazılar 100 metre için yazılıyordu. Bugün 200 metre, insanlar daha sindirmeden ertesi gün "hadi 300 yapın" diyecekler...

HW 100 dediler HW 100 geldi, AA dediler AA geldi, FX dediler FX geldi, EVANIX dediler geliyor, v.s. v.s. peki sonuç ?

Buradaki en önemli soru bence, "elimdeki mevcut tüfek ile en iyi ne yapabilirim!"

• sadece sıseyı kırsa ıyı sıse kırılıyo arkasında enaz 2cm sunta delınıyo onunda arkasında sac levhada delınıyo :!: bı usta nedır bu alamet bılgı verse sevınırız saygılar

STRIKKER WORTEX

• Peki AA S410la mı deneyeceksiniz bu mesafeleri? Yapılacak bir modlama 5 10 atış için bile olsa AAyı bu hale getirebilir mi? Bilgi edinmek için soruyorum yanlış anlaşılmasın.

Saygılar...

Her Türk Asker Doğar... X]#+,

Webley Patriot 5.5mm (1. nesil)

• Olay sadece tüfekte değil bana göre. O mesafelere atmak için yeterli bilgi ve tecrübe de gerekmektedir.

Ben şahsen izleyemedim sadece ezbere başlığa göre yazıyorum. You tube da "search" bölümüne ne yazmalıyız ?

Kendi imkanlarım ile, 250 metrede 40 atışta 1 şişe kıracağıma, 170 metrede 5 de 4 yapmak daha efektif geliyor.

• buluthan üstad youtubeye 270metre AIRGUN 25CAL 108ft/lbs yazarsanız bu video cıkacaktir...

- Hatsan Mod 135 QE 6.35

- Husan Arms 20GA
    - UTG Red Dot

• Olay sadece tüfekte değil bana göre. O mesafelere atmak için yeterli bilgi ve tecrübe de gerekmektedir.

Ben şahsen izleyemedim sadece ezbere başlığa göre yazıyorum. You tube da "search" bölümüne ne yazmalıyız ?

Kendi imkanlarım ile, 250 metrede 40 atışta 1 şişe kıracağıma, 170 metrede 5 de 4 yapmak daha efektif geliyor.

Doğu söylüyorsunuz. O mesafeden şişe kırmak için 1- enerji = o güçle atacak tüfek gerekir 2- vurmak gerekir (şişe kırmak sadece bir örnek) hani bu tüfek bu enerjiyi verebilirmi diye sormak istemiştim

Saygılar...

Her Türk Asker Doğar... X]#+,

Webley Patriot 5.5mm (1. nesil)

• geçen sene idi galiba 453 metreden adam kapı boyutunda bi tahtaya grup yapıyodu mermiler saplanıp kalıyordu onu yapan bunu da yapabilir diye düşünüyorum

Hatsan AT44-10 LW .22 cal

Zoraki ultra .177 cal

• su kısıye ozel uretım 50cal olanlardan galıba oylemı

STRIKKER WORTEX