kral magnum takas yardım lütfen :(

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • değerli üstadlarım sizden bir konuda akıl istiyorum.
    ben bir bayiden kral magnum 5.5 namludan kırma aldım.
    yalnız tüfeği 25. atışta bozdum pistonu tutan şey neyse o kırılmış sanırım
    e bizde van dayız ben tüfeği fabrikaya yollasam epey uzun sürer.
    bende adama dedim ki istersen sen bunu yolla fabrikaya eğer sana yenisini vereceklerse
    ben üstünde para vereyim sen bana alttan kurmalı kral ver dedim.
    açıkcası adamda iyi baktı sizce ne yapmalıyım_?
    alttan kurmalımı alayım yoksa tamire gidip gelmesini mi bekliyeyiM?
    tamire giderse 10 günden aşağı gelmez emini ve bu konuda şanssızım.
    e bende tüfeği zaten bu 10 gün içerisinde kullanıcam ne zevki varsa bu günlerde var.
    lütfen bişiler yazın aklım karma karışık.
    tsk ederim iyi günler iyi forumLar.

Bir Cılız Geyik Görürsen Önce Onu Vur.Yapılı Geyiği Vurma Ki Neslini Her Daim Sürdürebilsin.

• İlk aldığım KRAL namludan kurmaydı.Siyah plastikten de kundağı vardı.Aldığımın haftasında silahı kurma esnasında siyah metal piston kısmı arka kısımdan itibaren kundaktan ayrılmaya başladı.Ben de tüfeği geri verip para iadesi aldım.Daha sonra ALTTAN KURMA KRAL MAGNUM 17 CAL. aldım.Tüfekte en küçük bir sıkıntı dahi yaşamadım.Şuan eniştem kullanıyor tüfeği.

Seçenekler size uymuyorsa KRAL MAGNUM ALTTAN KURMA tüfeğin yeterli olacağını düşünüyorum.Namludan kurma tüfeklerden bu olaydan sonra soğudum.En iyisi sabit namlu diye düşünüyorum.Değişim konusu üzerinde duruyorsanız ve vakit kısıtlı ise aldığınız yerde değişim yapabileceğiniz diğer tüfekler nelerdir bir de onları yazın.Forumdaki daha bilgi arkadaşlar size mutlak fikir bildireceklerdir.

• kral magnumun 4.5 mm olanını al kardeşim,5.5mm pellet bu tüfeğe ağır geliyor,altdan kurma kollu da olabilir o kişiye kalmış,ben 1 yıl dan fazla kullandım namludan kırmayı hiç sorun yaşamadım,
    yanlış anlama ama kardeşim avatarındaki resim pek hoş bir resim deyil :) askerde iken çok çalıştırıyorlardı böyle kişileri,her işe sürüyorlardı :thumbdown:

• yardımlarınız için tsk ler abi ben gittim alltan kurma 5.5 aldım valla. 4.5 yoktu.hem bişe olmaz ilk etapta böyle olsun.
    resmimide değişirim abi sağol önerin için tsk ler.

Bir Cılız Geyik Görürsen Önce Onu Vur.Yapılı Geyiği Vurma Ki Neslini Her Daim Sürdürebilsin.

• Hayırlı olsun, bizde daha ilk çıktığında alltan kurma kral almıştık arkadaşa, halen kullanıyor bir sıkıntısı yok. Tabi bu biraz şans meselesi çünkü ne yazık ki Türk firmalarında şimdilik yeterli bir kalite kontrol yok, o yüzden ne denk gelirse artık.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• evet gerçekten öyle :) ilkincisi öyle oldu kötü çıktı.
    bakalım bu da bazen sıkıyorum boş gibime geliyor mermi ne oluyor orasını bilmiyorum.
    ama bu sağlam bişiye benziyor.
    tsk ler ilgin için

• Hayırlı olsun SheWa.. İyi günlerde kullan. İsabetli atışlar dilerim..

Maverick Model 88

Beretta Special 16 GA

Beretta S56

• tsk ler abi sağol :)

• bende karal magnum 5.5. kullanıcısıyım yaklaşık 300 mermi attım bi şikayetim yok 20m den destekli pet şişe kapağını istikrarlı vurabiliyor.