yeni yaylı markaları

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Vursan Stoeger ve Star Huğlu yeni modeller çıkarmış. Görme ve deneme fırsatı olan arkadaşlar varmı acaba?
    Hatsandan ağzı yananlara ilaç olurmu dersiniz ? ;avci;

• bence biraz geç kalmışlar yaylı devri sona ermek üzere yanılmıyorsam vursanda bazı problemler varmış düzeltiyorlarmış aynı hatsan at 44 te olduğu gibi

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• elimde 4.5mm tüfek de kalmadı kısa mesafaler için benim olmaz ise olmazım,ayrıca elimde nerdeyse tüfek parası kadar 4.5mm pellet var,o da ayrı bir sıkıntı,olumlu tavsiye alırsam bu gün sıpariş verebilirim vursan stoger x20,sanırım bu tüfek çokdan beri piyasada varda ülkemizde satışa sunulmuyordu,ben öyle hatırlıyorum,geçtiğimiz kış konusu geçmiş idi

• Benimde dikkatimi çekti yeni bir markamı doğuyor???Yoksa kopyamı çekiyorlar...???

EVLİ MUTLU ÇOCUKLUYUM ^^

MARAŞLIM BİR HAMASET DESTANI NAKŞEDİLDİ BAĞRINA
    YURDUMUN ARSLANLARI ÖLDÜ İMAN UĞRUNA

emrahkazici@hotmail.com

• İster yeni marka olsun ister kopya yapsınlar (Çinliler gibi ) ama artık iyi yapsınlar.
    Elimize aldığımızda bu bizim silahımız diyelim. Murat ve Erdem yabancı forumlarda bu da türk yapımı silah diye göğsünü gererek tanıtsın.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• Doğru söze ne hacet.
    +1

EVLİ MUTLU ÇOCUKLUYUM ^^

MARAŞLIM BİR HAMASET DESTANI NAKŞEDİLDİ BAĞRINA
    YURDUMUN ARSLANLARI ÖLDÜ İMAN UĞRUNA

emrahkazici@hotmail.com

• Ben vursan stoegerden umutluyum, adamlar amerikaya bile ihraç ediyorlar. Güç işinide çok abartmamışlar. Hatsana çok ciddi bir rakip olabilirler.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Aga silahlar çin mali buyutup bakin

• Vursanın kendi sitesinde göremedim havalı tüfekle ilgili bir şey.Adresi verebilirmisiniz?Yada resimleri koysanız.

Huğlu 601 GA Otomatik, Çiftsan Sp. , Sarsılmaz 2000 Mega 9mm

• he Beretta Group is pleased to anounce the European launch of the new Stoeger Airguns product line at IWA 2008, Stand 1-527

THE NEW AIRGUN DESIGN FOR A DIFFERENT FEELING
    Italian engineers and designers take great pride in creating the finest air rifles with same application as for their real hunting guns

bunu beretta yapmış yani bizim vursan çünkü beretta vursanı satın adı diye biliyorum. +;tuftabV#

• Stoeger Airguns is a Beretta Group brand
    Copyright Beretta Holding 2008 - All rights reserved

• arkadaşlar bir sitede okudum ama aradaki kelimeyi anlamadım, with alloy pellets 1200 fbs diyor nasıl bir pellet bu :him:s

• Alloy alaşım anlamına geliyor. Yani yüksek performanslı, sadece kurşundan meydana gelmeyen pelletlerdir örnek olarak gamo raptor'u verebiliriz. Bu söylem de yeni moda oldu, özellikle gamo artık bütün tüfeklere raptor mermilerle birlikte çıkış hızını yazıyor. Bu da biliyorsunuz +%25 hız demek. Anlaşılan stoeger de aynı kafayla çıkış hızını yazar olmuş. Yoksa o tüfeğin normal bir pelletle çıkış hızı 1000 fps'dir

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• ben öyle tahmin ediyorumki bu tüfek yerli malı deyil?yanlışmı düşünüyorum arkadaşlar :him:s
    normal pellet ile 1000 fb/s atsa yeterli 4.5 mm için bana göre,

• Görünen kadarıyla gez, muzzle tipik hatsan bu gezle kesinlikle hassas atış yapılmaz.
    Ahşap kundaklar mod 54e benzetilmeye çalışılmış.
    namlu lw mi veya eşdeğermi ( bu fiyata çok çok zor)
    güç frenlenmiş gibi. bence doğru bir davranış.
    piston keçe nasıl. Özellikle keçe plastik mi ;(
    Tetik gamo veya hatsan gibimi Hw veya diana gibi mi.
    Niye hep 4,5 mm niye 5,5 mm yok.

Yeni maceramız hayırlı olsun.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• Vursanları bilemeyeceğim ama Star Huğlu Kral Magnuma benziyor. Gamo taklidi yani, pek adamakıllı bir şey olacağını sanmıyorum.Tetikler gamo tetiği. Vursan biraz daha derli toplu birşeye benziyor. Kundak filan kalite gibi duruyor.

Webley&Scott Patriot .22 cal (1. nesil)
    Optima 3-9x44+( Sportsmatch Dampa Mount 1" )
    Webley&Scott Tomahawk .177 cal
    3-9x32E Tasko+Tek Parça Ayak

Hatsan At-44 10 .22 cal 6-24x50 Tasko

• burda çocuklarında rahatça kullanabileceğimi yazıyor arkadaşlar? ?(
    The X20 is ideal for plinking and all kinds of target shooting

• burda çocuklarında rahatça kullanabileceğimi yazıyor arkadaşlar? ?(
    The X20 is ideal for plinking and all kinds of target shooting

bildiğim kadarıylar her çeşit heder atışlarında ideal olduğu yazıyor

kind çeşit demek

kid çocuk demek ;confused;

• evet ya sağır duymaz uydurur demişler,bir anda almanca ile karıştırdım,
    resimden gördüğüm kadarı ile bu tüfeğin tetiği ayarlanabilinir mi? arkadaşlar ingilizcem var olmasınada bu tüfek vs lerde sıfırım ;confused; ingilizce yi sadece karşılıklı telefusda çözebiliyorum,orta ingilizce biraz dudak okuma,el tarifi falan yardımcı oluyor,ama almanca okur yazarım ;tacli# neyse konuya dönek son bir arzum daha var,burda bu tüfeğin tetiği ayarlanabilinir yazısı geçiyormu arkadaşlar?

A high-impact polymer trigger guard protects the two-stage trigger. The trigger assembly is factory set and can be screw-adjusted for second-stage length.
     [Resim Engellendi: http://s4.directupload.net/images/080926/temp/kanb23yc.jpg]