bu pelletler bir başka

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bunlara benzer pelletler sanırım. çok güçlü havalılarda av için kullanılan mermiler.

eunjin pellet

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Valla tüfeğime bunlardan sürüp ateşleyebilmek isterdim ;(

PCP: FX GLADIATOR .22cal + Gamo MD6-24x50 + Harris Bipod + Weihrauch Moderator
    Ateşli: SAFİR T14 CLASSIC S .410cal + Safir Laser Sight + Yakında: Bushnell 3-9x40 TriRail Red&GreenMD + Larue M16 RIS + Armed Forces Green Laser + QD CREE 1000lm Torch + M50 Bipod
    MultiPump: Daisy Powerline888 .177cal + Tasco 4x15
    Yaylı: Daisy 1938 .177cal
    CO2: Umarex Walther CP99 .177cal
    Kuru Sıkı: Voltran Blow Magnum Mod.2000 9mm
    [gallery]670[/gallery]ankarateam.png[gallery]671[/gallery] (UĞUR BAÇ)

• Bunlar Muhtemelen .50 kalibre sanirim en ufagi 180 grain en buyugu 650 grain
    ikili el kalibiyla (bullet casting mold)kursundan dokmek suretiyle uretilmis muhtemel alisimda %2 kalay%6 Antimoni kullanilmis.
    Muzzle Loader tabir edilen namlu agzindan doldurulan ve karabarut kullanilan atesli tufeklerle ,El dolumu Fisekli atesli tufeklerle ve ozel yapim havali tufeklerle kullanillabilirler.
    Genellikle cok yakin mesafeden Bizon,Bufalo ve Fil gibi Avlarda kullanilir cikis hizlari nisbeten dusuk ancak (KnockDown) durdurma gucu yuksektir.
    .225 kalibreden .524 capa (dia) kadar bir cok kalibre ve agirlikta olabilir.
    Ayrica dokumu hangi acemi yaptiysa kaliba onisitma yapmadan dokum yaptigi icin cok kotu olmus.
    Hayir Senin tufek bunlari atamaz 60Joule uzerinde kullanilabilir.
    Abicim bole seyleri bulusmalarda bana sorsanda burda ugrastirmasan rica etsem
    Biktim senin bu ilginc soru ve zihni sinir projelerinden.
    daha genis bilgi icin evi biliyon beklerim.

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• yani bunlarla 100 mt den şişe kırılmazmı

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• maksat muhabbet olsun ben şimdi devekuşu vuramayacak mıyım doktor bey?

• Bununla devekusu degil deveyi bile vurursun bu arada Mustafa abinin Gladyo modlamasi bitsin Deve kuslarinin hic sansi yok.HEHEHEHE

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• iyide siz deve kuşlarının fiyatını biliyormusunuz

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• bir sabun testi yaptığınızı düşünsenize? sabunu bırak fabrikasını deler geçer bunlar

• Ben senin derdini anladim bir dahaki bulusmaya sikarsin deve kuslarina bakalim kac sarjorde indirebiliceksin. ;şrofls;.

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• Ben senin derdini anladim bir dahaki bulusmaya sikarsin deve kuslarina bakalim kac sarjorde indirebiliceksin. ;şrofls;.

hiç devekuşu eti yemediydim acaba tadı nasıldır? bir çevirme yaparız ;izci;;izci;

ne bu şişelerle derdiniz yaw 8|

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• bi kutuda kaç tane vardırki bunlardan ;şrofls;. ince memet kalıpları biraz kalın basmış gibi

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• Bununla devekusu degil deveyi bile vurursun bu arada Mustafa abinin Gladyo modlamasi bitsin Deve kuslarinin hic sansi yok.HEHEHEHE

agresifim ,piskopatım ,sinirliyim ,asabiyim REVO çekerim , BB manyağı yaparım #hims;şrofls;.;lol;

• agresifim ,piskopatım ,sinirliyim ,asabiyim REVO çekerim , BB manyağı yaparım #hims;şrofls;.;lol;

Abi bizim buralardasenin hemcinslerden cok var sende gel Revoyu deneriz ;lol;

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• Hocam şişeye gelse geriye bi şey kalmaz da 100metreye gidermi bunlar o var ;)

Safir'e takmak lazım :D

PCP: FX GLADIATOR .22cal + Gamo MD6-24x50 + Harris Bipod + Weihrauch Moderator
    Ateşli: SAFİR T14 CLASSIC S .410cal + Safir Laser Sight + Yakında: Bushnell 3-9x40 TriRail Red&GreenMD + Larue M16 RIS + Armed Forces Green Laser + QD CREE 1000lm Torch + M50 Bipod
    MultiPump: Daisy Powerline888 .177cal + Tasco 4x15
    Yaylı: Daisy 1938 .177cal
    CO2: Umarex Walther CP99 .177cal
    Kuru Sıkı: Voltran Blow Magnum Mod.2000 9mm
    [gallery]670[/gallery]ankarateam.png[gallery]671[/gallery] (UĞUR BAÇ)

• Abi bizim buralardasenin hemcinslerden cok var sende gel Revoyu deneriz ;lol;

çok sevinirim ,en yakın zamanda görüşmek üzere :thumbup::thumbup:

Bu peleltleri kuş lastiği ile atsanız o ağırlıkla şişe kırar valla 100 mt den

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56