vursan & stoeger x20 ( maden ın chına :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • benimde takip edebildiğim kadarıyla x10 a da 1200fsp yazmışlar tek fark kundak yapısında gibi gözüküyor sizdeki ahşap kundak demi? tekrar hayırlı olsun

avsan süperpoze

• x10 ile x20 nin güçleri aynı gösteriyor arkadaşlar,1200 fbs,
    x20 nin kundağı işlemeli,dipcik x10 göre dolu ve sade deyil,daha hoş bir kavraması var,dürbün 3.9x40 paralax özellikli fiyat farkı bundan kaynaklanıyor,

ustalar bir incelese vitrine bu tüfeğide koysa hiçde fena olmuyacak,tetiği bir hw diana kadar yumuşak olsa,,,orasını siz düşünün gari,al eline erciyes dağına çık ;şrofls;.

• Yeni (İlk) tüfeğiniz hayırlı olsun,

Kazasız, Belasız, Zevkli Atışlar Dilerim.

Selamlar.

Zoraki HP01 & Laser Sight
    Hatsan mod.125 Sniper .22 cal.

• Hayırlı olsun ilk tüfeğiniz güle güle kullanın ama rüyalar bitmicek zamanla farklı rüyalar görmeye başlıcaksınız ;tacli#

FX Gladiator .22cal , BSA 8-32x44 SWF
    Weihrauch Hw 97K .22cal

• valla nasıl diyeceğimi bilmiyorum ama;dünkü 20 mt dürbün 0 ayarı atışları fena değildi7-8 inci atıştan sonra hedefi yakaladım.benim gibi acemiye göre fena değil heralde.ardından bir yakın arkadaş geldi,bende atış yapabilirmiyim dedi ve 30 mt ileride su içmek için yere inen bir leş kargasına ateş etti ve tabiki vurdu hayvan 1 metre bile gidemedi.inanın vicdan azabı çektim,ama olan oldu.bir yandan ateşli silah hastalığım var biryandan yaşlandıkça artan merhametli tarafım,zor bir durumdayım anlıycanız!görenler tüfeğe bayılıyor sanırım yakında bazı arkadaşlarda bu hobiye katılabilir.daha 50 ve 100 mt lerde denemedim, havalar biraz istanbulda soğuk ve yağışli geçiyor yağışlar dinince denerim herhalde. bu tüfeğimi öyle sevdimki yağmurda ıslanması bile üzer beni herhalde! :cursing: birde dış ortamdan iç oda sıcaklığı seviyesine ,özellikle de kışın girdiğinizde;olacak olan metal terlemesini mutlaka giderin arkadaşlar yoksa wd40 veya diğer pas sökücülerle uğraşmak zorunda kalırsınız ;director; sonra demedi demeyin dostlarım! herkeze selamlar!

• x10 ile x20 nin güçleri aynı gösteriyor arkadaşlar,1200 fbs,
    x20 nin kundağı işlemeli,dipcik x10 göre dolu ve sade deyil,daha hoş bir kavraması var,dürbün 3.9x40 paralax özellikli fiyat farkı bundan kaynaklanıyor,

ustalar bir incelese vitrine bu tüfeğide koysa hiçde fena olmuyacak,tetiği bir hw diana kadar yumuşak olsa,,,orasını siz düşünün gari,al eline erciyes dağına çık ;şrofls;.

Kadir burayı tam anlayamadım. Bu x 10 ile x 20 dipçikler ahşap mı sentetic mi kundağın işlemeli veya dolu olması değil dediğim biri ahşap diğeri sentetik mi.
    Yoksa bu modellerin hepsi sentetik mi. Sitede hepsinde syntetic yazıyor.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• g;$iX( Sonunda benımde yenı oyuncağım geldi ;şrofls;. ama yarım saat sonra gerı gıttı.. tufeğin kutusunu açtım inceledım gayet yakısıklı ve hafif, kurup bıraz atış yapayım dedım odane..! cok zor ve seslı bır sekılde kuruldu bır aksılık oldugunu anladım ama atısımı ilk ve son atısımı yaptım 4,5mm olmasına rağmen oldukça etkılı..

tufeğimi incelemeye başladım, el kundağının sol uç tarafında oldukça buyuk bır çatlak vardı kanı bıraz zorlasam kırılıcak.kundak sankı merkezınden kaymıs gıbıydı..?
    bunun akabınde kurarken gezı kundaga sıkıştırıp epey bır yamultmusum :whistling: hemen kargo aklıma geldı kutusuna baktığımda kundak tarafı ezık ve hafif yırtıktı ,yanı sağlam bır darbe almış. atladım arabaya başlarına dikildim durumu izah ettim ve rapor tutturmak istedığımı söyledım . yok efendım görevlı arkadasın yanında kutuyu acmalıymısım falan fışman. tufeği denemem ve kargoya gerı göturmem 10 dk..

Ve bu kargo sırketı benım anlaşmalı olarak çalıştığım bır sirket..! bende sorun değil dedım actım ağzımı yumdum gözumu gerısı hak getıre.. X(
    hemen kendı iş yerimle olan anlaşmayı bıtırdım borcumu ödedım bu anda baya bır sıkıntı yasadılar. ve aldığım yeri aradım durumu izah ettım rapor tutturup tufeği geri göndermemı söyledı , tabı rapor tutmadıklarını ve kundağın , gezın değişmesi gerektığinı anlattım.

bana dediği tek ,şey hemen tüfeği geri göndermemi söyledi.
    kargo sırketının hatalı naklıye sırasında verdığı zararı kendısı telafı ettı ve "benı mağdur etmedi" bu esnaf abımıze burdan bırkez daha tesekkur edıyorum.. g;$i

şimdi bekleyiş başladı..
    tufek genel olarak çok hoşuma gıttı kundak guzel temız işçilik yapılmış tek olumsuz gördüğüm yanı tetıği biraz sert .isabetlılığıne bakamadım
    gamo tetığıne benzediği söylenmışti şayet kopyası ise benım cfx royale yaptığım tetik modıfıyesini " tetık ağırlığı 270 gr kadardı" bu tüfeğe de uygulayabılırım o zaman harıka olur..

beklemek zor gelıyo. ^^

Vursan-Stoeger x20 4,5 mm :love:

• hem ahşap, hem sentetic 2 katogoride mevcut Haydar kardeş,ben ahşap modelini seçtim g;$i

geçmiş olsun kardeşim,hangi kargo firması onuda söyleydin bilelim kardeş?insanın hevesini kursağında koymayı nasıl beceriyor bu kargo firmaları anlamış deyilim doğrusu :him:s

• "YURTİÇİ KARGO" dün benı canımdan bezdırdıler tansıyon falan fırladı..! lanet olsun dedim artık.. asabı bır yapım var nasıl sabrettım kendımede şaşırıyorum ? hesabını sen yap artık.. sanayıde bulunduğum için kargo fırmaları yan yana o kolılerın nasıl tasındığını nasıl gelısı guzel fırlatıldığına şahıdım. insan işini severek yapmalı sevmıyosa yapmamalı ,zaten yapsada ne hayır beklenırkı o işten..?

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen deep ().

• pellet gamo poro magnum,
    arkadaşlar dürbünü sıfırladıkdan sonra,13 metrede bir deneme atışı yaptım,acaba tam doğru sıfırlama olmuş mu diye,
    bu video dan önce 7 tane sigaranın canını okudum ;şrofls;. bir önceki atışımda 3 te 3 yaptım,aklıma cep telefonu ile çekim yapmak geldi ;tacli#

biraz tereddüt ettim daha önce hiç video yüklemedim okeylenmesi için u½%; uğraş uğraş becerdim en sonunda ;şrofls;.

ilk atışımda vurunca biraz heyacan yaptım,sonraki 2 atışım ve sonuncu su ıska geçti,tamamen benden kaynaklandı olay u½%;

ve sanırım yayı kırdım,tüfeğin tepmesi birden bire azaldı,şöyle bir salladım tüfeği şangur şungur ses geldi, bu güne kadar promagnum kullanmamıştım,tüfek güçlü bir tüfek,her halde pormagnum hafif geldi,yada bu bir tesadüf den ibaret,kırılması,3500 atış yaptım şuana kadar,

birde insanın sesi bir tuhaf geliyor yahu ;şrofls;. bu kim deseler tanımıyorum derim vallahi ;şrofls;.

http://www.dailymotion.com/sid…5mm-oturarak-destek_sport

• yeni yay için bence yatagunun modifiye yaylarını bekleyin. onlarla daha fazla güç elde edeceğinizden eminim

• yay kırılmamış yapışmış :him:s sanırım 4,5mm promagnum bu tüfeğin pelleti deyil,ama isabetlik süpere yakın promagnum ile

• Kadir bey yay nasıl yapışmış anlıyamadım..?

• asıl ben anlıyamadım nasıl yapışdı ;şrofls;. bldiğim tek şey var ts10 kullandığım süre içersinde böyle bir sorun ile krşılaşmadım,promagnum u kullanınca böyle bir arıza ile karşılaştım,tesadüf mü bilemiyeceğim,

yayın yarısı yapışmış :him:s piston içinde kalan bölüm normal halinde yay ın :him:s ilk defa böyle bir sorun ile karşılaştım ;şrofls;.

hatsan yayı uyuyor buna,ama o yay orjinal yay kadar güçlü deyil,denemesini yapmışdım,hatsan yayı takıp birde yeşil gres takviyesi yaptım,100 metrede şişe kıramamışdım,hemen orjinal yayı taktım o vakit ,fabrikayı arayım ne diyecekler,yay,keçe,ve namlu oringi istiyeceğim :thumbdown:

• benım bıldığım kadarı ile su anda yedek parcası yokmuş ama yakında gelecek dendı . şayet yay ve conta keçe setını alırsanız haberımız olsun bır takımda ben yedeğe alayım ne olur ne olmaz..

• yanlız şunu söylüyeyim,hatsan servisi kadar ilgili deyiler kardeş,teknik servis smile adsl gibi,bekle ALLAH biri telefonu kaldırsa cevap alasın,yoksa tekrardan operatöre bağlıyor hat insanı,dün bir arkadaş ismimi aldı adres ,telefon,arkadaşlar seni arar dedi,tek yay ı kendisi göndereyim dedi,ama ben 3tane yay,1 tane piston keçesi,2 tane namlu oringi istiyorum dedim,farkını arkadaşlar size bildirir,tamam dedik,ne arıan var ne soran ;şrofls;.

acaba beleşmi geliyor ;şrofls;.
    haber ederim kardeş ben sane,ek sıpariş geçerim adamlara bir ulaşıyım önce ;keyf;

• hem severim hem döverim ;şrofls;.
    ama teknik servis olayı b,,,,,,ktan
    tüfeği aldım günlerde de aramıştım,bilgi edinme açısından,3 saat aradım aralıklı bir tane adam çıktı,oda teknik servis deyil,

bu gün ve dün de aynısı oldu,sinirlendim artık,üst yetkili birisi ile görüşmek istiyorum diye,nitekim görüştüm,dün sıpariş geçmişdim,güya beni arayacaklardı,onlar aramayınca tekrar aradım,söylediği adamın,gelen yedek parçaların ambalajı tam açılmadı,bu konuda biraz süre verin,

verelim vermesinede,insan arar bir der yahuu, kimse aramayınca insan keriz zannediyor kendini :(
    hatsan ın tırnağı bile olamaz diğer rakip firmalar teknik servis konusunda,bundan sonra vursan stoeger i ne tavsiye ederim,nede bir paylaşım yaparım,

aha imzam dan bile kaldırıyorum,uğraşamam ben öyle,her seferinde 3 4 saat telefon elimde, yaa adam gibi yapın yaa bırakın bu işi,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

• Kadir bey desene uğraşıcaz bu adamlarla.. ;şrofls;. yarın tufeğim geliyor .bazen şalterlerim attımı tam atar. gıcık olursam alırım elıme cekıcı tufeği bir guzel şekıllendırıp fabrıkasına gönderırım bende. ;#taban^l

tabı nette acıklayıcı yazılarda cabası olur, nede olsa yenı bır tufek :wel:co:m

ustam benıde soğuttun ıyımı...!