vursan & stoeger x20 ( maden ın chına :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • hatsan ın yayı da keçesi de uyar dostum kafanı yorma,uymazsada bişekilde uydururuz bir sıkıntı olursa yardımcı olurum,ben kafama takmıyorum bu olayı,mesaj yerine gideli çok oldu,için rahat olsun ;tacli#

• Mod konusunda sıkıntım olmaz ,gerekırse maccarı yay takarım. ama vurdum duymazlığa ,malının arkasında olmayan esnafa tahammulum yok X(
    350magnum alıcaktım nasıp buymuş hayırlısı dıyelım .gelır gelmez satılığa çıkarırım artık.

Vursan-Stoeger x20 4,5 mm :love:

• tek sıkıntım telefona bakacak teknik servis bulamayışım arkadaşım,yoksa adam sadece yayı dün göndereyim dedi,kendim için deyil,yarın öbürgün bir arkadaşımız aynı sorunu yaşar telefon başında,ben baştan söylüyeyim hadiseyi öğrendikden sonra,elindeki tüfeğin kiymetini bil arkadaşım,zevk meselesi ama bu tüfeğin üstüne mod48 ide yakında satışa çıkaracağım,şuan emin ellerde boya sı yapılıyor tüfeğin,

• Yayını gönderseler bıle, bız taktık dıye bu seferde garantısı bozuldu derler. yarın gelıyor pellet+ yer + zaman bol bakalım neler yapabılecek.. merak edıyorum

benım tek atış yapma şansım oldu ağır pellet ıle cfx royalle"5,5mm +4,5mm" elımde mevcut olan bır saç parçasına ateş etmiştim. mod 54 ilede atış yaptım tahrıbatı göz önüne alırsak cfx,ten daha etkılı bence yarın bellı olur. şans kısmet işi bu kuvvetlı olur isabetlı olmaz veya tersi...

bırşeyın ustune nekadar çok düşersem onda bır sorun oluyor nazarmı edıyorum ne ;rofl.; bundada yasadım..

Vursan-Stoeger x20 4,5 mm :love:

• evet aynen dediğin gibi kardeş,kendi teknik servisimizi yapacağız bu tüfekde,her ne kadar imalatcısına kızsamda hala ilk tercihim kullanmak istediğim tüfeklerimin içinde, yarın onunla atışa gideceğim yine,hatsan yayı taktım geçici olarakdan,hemde balığa gideceğim,manavgat ırmağına,inşallah güzel bir gün geçiririm paylaşım açısından ;tacli#

• bu gün bu sorunuda sorayım dedim lakin, benim konuştuğum yetkili arkadaş tatilden daha dönmemiş,sözde yarın iş başı yapacakmış :him:s

ben işi garantiye alıp çarşamba arıyacağım ;şrofls;.

• mesajınız için teşekkürler ben stoeger'in 5,5mm olanlarından almaya niyetlendim ama silahların çin üretimi olması ve yaşanabilecek servis problemleri beni korkutuyor siz teknik bir problem yaşamıştınız sanırsam istediğiniz parçalar gönderildi mi yoksa ilgilenilmiyor mu müşteriyle? bir de bu silah üzerinde oynama yapılmadan uzun yıllar kullanılabilecek bir silah mı yoksa kısa vadede parça değişimi ister mi ?

avsan süperpoze

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen yenilmeztuzun ().

• yay,keçe,namlu oringi sözde gelecek ;tacli# sanırım 3 katlı binada,

girişde güvenlik görevlisi (belki operatör de aynı kişi olabilir), 2 tane satış elamanı (biri var diğeri arazi,yada nöbet değişimi yapıyorlar),bir tanede teknik servisi elamanı var,başka da adam yok 3 katlı koskoca fabrikada ;şrofls;. öyle tahmin yürütüyorum

tüfek arıza yapmış umrumda deyil g;$i ben kendim hallederim,ancak bu işi yapıyorlarsa düzgün yapsınlar, vursanın adı geçtiği tüm formlarda varım g;$

• kadir bey yoksa beklediğimiz haber mi geldi stoeger'in 5.5mm leri geliyor mu?

avsan süperpoze

• yarın onuda sorarım kardeş senin için, orda stajer olarak çalışan bir arkadaş teknik servisdeki çalışan ustanın çok iyi birisi olduğunu söylemişdi,

gerçekden öyle birisi imiş, hoş sohbet ettik, oda bu konuda biraz dertli, yanlızlıkdan,

birde şu var havalı tüfekden anlamıyorlar,şu ana kadar 3 kişi ile görüştüm onların kendi sözü bu,henüz bu işe yeni girdikleri için,benden yayın numarasını istediler ;kihhik, katologda yazıyormuş, ama katologda sadece tüfeğin dış görünümünden ibaret resimler var, neyse yarın arar anlatmaya çalışırım hangi parçaları istediğimi ^^

bu arada hatsanın yayını kesmeden taktım bu kez,içindeki kademeli uzatmayı çıkardım ancak öyle sığdı, sonuç olumlu tepme eskiye nazaran aynı, isabetlik de değişme yok,

her attığımı vuruyorum yafff ;şrofls;.

iyi geceler

• Arkadaşlar vursan Vursan Stoeger X10 ve x20 arasındaki tek fark bürbünlü olup olmayışımıdır ? Eğer öyleyse üzerindeki dürbün sizce yeterlimidir ?

Mod90 5.5 (Onunla çok mutluyum)

• bu anlattımla ne alim ne alim diye gezen bi insandım sayende buldum ne alacağımı bu tüfek tam benlik valla kaçırmam başladım para biriktirmeye malum öğrenciyiz anca 3 aya alırım bu tüfeği ben optima yada tasco da bi dürbün takarım keyfime deyme gitsin valla hayırlı olsun tüfeğiniz

torun 5.5mm optima 4x20 fakirlik ögrencilik.. ;şrofls;.
    üzümlü çifte 65 namlu
    torun4+1 otomatik 71 namlu :thumbup:

2.ci havalı için düşünüyo bakalım ne olucak :love:

avcının emniyeti kendidir ! agt

• nihayet geldi yedek parçalarım ;dance;;dance;;dance;x;.z

tabii paketi açıncaya kadar bu sevincim sürdü :(:(:(:(:(
    paketi açtım baktımki gönderilen yay bendeki yay göre 7 sipir kısa ;#^+.;#^+.
    namlu oringi aynen bendeki oiringe göre kısa :(
    piston keçesi istemiştim ;şrofls;. pistonu komple göndermişler ;şrofls;.
    ama bu piston dinalarınki gibi :!: yay çekici kendisinden var sabit :him:s
    aynı böyle
    [Resim Engellendi: http://s5b.directupload.net/images/090210/temp/xk4zvbxd.jpg]
    bu yay çekici kendinden sabit olmasının ne gibi bir avantajı var ustalar :him:s
    teşekkürler

• Official Post

GİBİ fazla olmuş, diana pistonu göndermişler sana ;kihhik,

• Official Post

peki normal piston ile bu piston arasında ki avataj nedir abi :him:s

Kadir stoger sökmedim hiç, senin silahın kend pistonunda bunda olduğu gibi ortasında mil varmı? yoksa bu senin silaha olmaz, o milin ucu tetiğe girerek kilitlenir.