Yeni tabancam C11

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • [Resim Engellendi: http://i14.photobucket.com/albums/a316/tozluklu/lker1520.jpg]

[Resim Engellendi: http://i14.photobucket.com/albums/a316/tozluklu/lker1517.jpg]

Yatagundan aldım.

2 adet çelik bilye (toplam 3000 adet) ve 25 adet CO2 tüp ile birlikte diğer sitelerden neredeyse %30 ucuza ve Hayatımda görmediğim kadar özenli bir ambalajla geldi. :love: Ele çok güzel oturuyor ve harika bir sesi var. Evde kullanmak için aldım ama maalesef sesi buna müsaade etmiycek. İlk atışı iş yerinde yaptık. Garanti olsun diye kargo kutusunun içine katlanmış halde 40 sayfa eden gazete koyduk. Atış sonrası duvardaki oyukları görünce hem şaşırdım hemde sevindim :) Arkadaşlar aaa ne güzel çocuğa alırız bundan falan derken; atıştan sonra harika bir savunma silahı olayına girdik ;lol; Şimdi de pringles kutusu içine koyduğum soda şişesinin halini göstermek istiyorum. İlk atışta (sanırım bu ilk tüpümün 50. atışı civarıydı) şişeyi ikiye böldü. Bu arada yanında harika bir şapka hediye geldi. Şapka takmam ama üzerindeki yazı yüzünden hiç çıkarmak istemedim. Kullanacağım ilk şapka olacak x;.z

[Resim Engellendi: http://i14.photobucket.com/albums/a316/tozluklu/lker1522.jpg]

• bilyeler şişelere hiç acımıyor hayırlı olsun bununla grupman yapılmaz (yani tek delik) ama acıtır.bunda blowback vardı sanırım

hayırlı olsun. bir tane de tabanca kılıfı alıp hızlı atış yapmak için alıştırmalar yapabilirsiniz.

• Maalesef bloback yok Mahmut kardeşim. Ama çift hareketli tetik sistemi olsaydı gruplar fena olmazdı bence. yinede destekli atışlarda güzel.
    Acıtmanın ötesinde 10metrede yaralıyacağını düşünüyorum ;box;x
    Valla bütçem olsa bir tane daha alır koltuk altı kılıfıyla kullanırdım ;şrofls;.

• namlunun altında lazer takmak için yer var. lazerle fazla isabetlik sağlanamayabilir fakat hoş görünür.

• hayırlı olsun

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• teşekküe ederim AKINCI 37 .. biraz zaman geçtikten sonra silahı söküp uzun namlu yaptırmayı düşünüyorum. 2cm. lik bir fark çıkış hızını arttırabilir diye düşünüyorum.

• hayırlı olsun, güle güle kullanın.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• benimki 2 haftada pert olduydu belkide şanstı

• Teşekkürler RaptorX.

Umarım sağlam çıkar. Isındım baya C11 ime. Hedefe yarı otomatik saldırmak çok zevkliymiş
    Yatak odasının kapısındaki iki deliği saymazsak tabi :) onuda hanım yaptığı için ceza almadım ;rofl.;

• hayırlı olsun.. isabetli atışlar dilerim..

Maverick Model 88

Beretta Special 16 GA

Beretta S56

• Teşekkürler sağolun sayın abdull ve sayın mutluerel

Namlu ucunda diş falan yok Mahmut o şeyi nasıl oturtmuşlar oraya anlayamadım inanki.
    Benim evdeki oyuncak plastik tabancalarda namlu elimde kalana kadar sökülüyordu. Bitanesine namlu ekledim ama isabetten düştü.Birde yay modifiyesi yapmıştım belirsiz yerlere dehşet atışlar yapıyordu. Ekleme yerine C11 için yeni namlu düşünüyorum. Belki üzerine mod 125 in susturucusunu geçiririm ..

• yatagun com tr den bakabilirsin. üye girişi yaparak size özel fiyatları görebilirsiniz.

Diğer sitelerden çook daha ucuz. 115 ytl civarında.

• havalı tabancanız hayırlı olsun. bende de bir tane var. geçenlerde soktum gaz kaçağı yuzunden. şimdi problem yok. yalnız namlusu yivsiz. uzun bir namlusu var. horoz sistemi yok . onun yerine namlu gaz pistonuna girip çıkıyor. bu esnada gaz çıkısı olup patlama yapıyor. bu namluyu bağlantı yerinden sokmek kolay . bunun yerine yivli bir namlu yapılabilir. elimde iki adet yivli 4.5 mm namlu var. ikisi de daisy marka tabancalardan çıkma. bunları deniyip sonuçları sizinle paylaşmak isterim. yakın zamanda vakit bulursam tekrar yazarım. iyi atışlar...

• yivli namluyla çelik bilye atmanın bence getirisi olmaz diye düşünüyorum

• Yivli namlu C11 için uygun değil. gaz kaçağı olur bence. pellet yüklemek için yeri de yok tabancanın.Şarjörü sadece bilye alabiliyor.

• Memnun kaldiginiza sevindim.Kazasiz belasiz iyi gunlerde zevkle kullanmaniz dilegiyle.

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• Her hastalığı ilerlemiş havalısilah severin, evinde ya da ofisinde üzerinde delik olmaması gereken bir yerlerinde mutlaka bir iki delik vardır , hayırlı olsun ;kihhik,

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776