Yeni tabancam C11

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • İyi bir gözlemci delikleri görmekte zorluk çekmez.Hem evde hem iş yerinde:) Yalnız bu silahla grup yapılmıyor.6 m. den sonra soda şişelerini vuramıyorum. Tabi atıcıya göre değişir.

• Nişan almadan hislerinizi kullanarak atmayı deneyin "Feel the Force Luke !"

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• ;şrofls;.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen vasily zaytsev ().

• bendede aynı sorun vardı güçlü ama isabetsiz birde şarjörü çabuk bazuldu benimkinin namlunun içi bilye dolmuştu buna dikkat et inşallah sorunsuz kullanırsın

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• Arkadaşlar atış yaptı bugün şarjörü çıkardığımda iki bilye çıktı içeriden. şarjör boşalmamışsa tek bilye çıkması gerekiyordu.
    Yatagun belki yedek parça da getirmiştir. lazım olunca soracaz artık. Yada mekanik bilgime güvenicem :)

• Öncelikle Hayırlı olsun ;d;

Ben de bu aralar merak sardım CO2 tabanca işine ....

Crosman C11 gücünden ;box;x, Crosman Pro77 Blowback lı oluşundan £tabanxalı$ , Crosman T-4 BB ve Pellet atmasından ;tufey# dolayı düşünüyorum bu 3ü arasında kaldım ?( ?( ... Malum Şu ana Yatagun da güzel indirimler var :thumbup: .... Bunların birini almak istiyorum ;tese;kkur ....

Ne dersiniz arkadaşlar...

İlker Bey Siz silahı alalı yaklaşık 10 gün falan oldu galiba son yorumlarınız nelerdir...

Teşekkürler

• plastik malzemelerden uzak durun. bence çabuk bozuluyorlar. metal olsun mesela cp 99 gibileri onlar sağlamlar.

• Crosman 357 alıp modifiye ettirmek daha uygun olurdu.
    C11 güçlü bir silah. Ama mekanızma tetikle çalışıyor o yüzden isabeti pellet atnlara göre zayıf..
    Haa param çok olsaydı cp88 nikel alırdım.. yada Smith & Wesson.

• Selam arkadaşlar

Ben de az önce Blowbackin cazibesine daha fazla dayanamayıp Crosman pro77 set ve 25 adet tüp aldım (yatagun'dan tabiki)
    Gerçekten üyeler çok güzel indirimler var.. 8o8o
    elime geçince görüşlerimi uyazarım hatta detaylı bir inceleme hazırlayasım bile var...

• Hayırlı olsun tabancanız :P Tabancanın yeri ayrı gerçekten.
    Kullanımı çok zevkli. İzlenimlerinizi yazarsanız faydalanmış oluruz.

• inşallah memnun kalırsın

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• öncelikle tabancanız hayırlı uğurlu olsun. ben de bi c 11 almayı düşünüyorum. ancak en çok merak ettiğim gaz kaçırma sorunu yaşayıp yaşamadığınız. bu benim için en önemli kriter sayılır. bir çoğunda bir kaç tüp kullanımından sonra kaçırma sorunu oluyormuş. bu konudaki tecrübenizi paylaşırsanız sevinirim. saygılar

• 6 tüp boşalttım öyle gaz kaçırma falan olmadı.
    tüpü takmadan önce yatagundan aldığım silikon gresi tüpün ağzına sürüyorum.
    belki zamanla contanın çatlamasını kurumasını önler diye ama gerek var mı bilmiyorum.
    Birde tüpü fazla sıkmamak gerekiyormuş.sorun olsa bile oraya soğan zarı gibi bir conta koyar çözerim yada siteden yardım isterim.
    Sonuçta ürün Yatagundan alındı. Arkasında duracağına veya çözüm sunacağına 100% eminim.

• crosman c11 hav.tabancayla ilgili küçük bir dip not vermek istiyorum bildiğiniz gibi c11 teknik hız verisi 145 m/sn yaklaşık.
    Peki bu diğer co2 li tabancalara göre (110-125 m/sn hız )niye farklı olabilir şöyle şöyleyim bu tabancanın kendi bilyası sarı kurşun olmayan bilya 4.5 mm=5.1 graindir diğer örnek gamonun 125 m/sn hızla attığı bilya ise kurşun karışımı bilya ve 4.5 mm=8.2 grain civarındadır şimdi C11 e gamonun bilyasını koy at eminim oda 145 m/sn değil de, 125 m/sn lerde atacaktır başka bir deyişle gamonun 125 m/ sn hızla atan tabancalarına crosman bilya 4.5mm=(5.1 grain ) koy at o da sanırım 145 m/ sn lerde atacaktır.
    sonuç C11 hız farkı kullanılan mühimmat ağırlığındandır aynı, havalı tüfeklerdeki kullanılan farklı pellet ağırlığına göre hız değişkenliği gibidir.
    selamlar...

• Ayakta desteksiz 8 metre grubum C11 ile.
    Üst tarafta kalan pelletler CO2 nin azalmasıyla alakalı. Çelik bilyeleri üst atmaya başlıyor sonra düzeliyor.
    Silahıma alıştım. 10 atışta 3 tanesi falan sapıtıyor aslında.(kullanıcı hatası) 12 metreden ufak bir kozalağa 14 atış yaptım.4 tanesi isbet aldı.
    15 metreden şişelerin canına okumaya az kaldi :)
    [Resim Engellendi: http://i14.photobucket.com/albums/a316/tozluklu/lker1552.jpg]

• Bence bilya atan bir tabanca için güzel grup eline sağlık.
    Yalnız, resimde görülen hedef daire çapını merak ettim. kaç cm.
    selamlar..

• A4 kağıdı ve tahminen 10 cm kadar. A4 olduğu belli olsun diye ona göre kırpmıştım kağıdı photoshop ta.

• banada bir havalı tabanca lazım fakat kıriterlerime uygun bir tabanca bulamadım.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40