AMELE MOD 55'İN 40 METRE PERFORMANSI

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • havalı tüfeklerin emektarları araında yer alan hatsan mod 55 ,şaşırtıcı bir şekilde mod 125'in tahtını salladı.40 metrede müthiş bir performans.kaliteli bir dürbün sıfırlamasıyla o mesafeden resmen nokta atışı yapıyor.mod 125in yarı gücüne sahip olmasına rağmen istikrarlı atış grafiği resmen büyüledi beni.daha önc kullanan varmı bilmiyorum ama 40 metreden bir turşu bidonu kapagını hiç ıskalamadı.hemde dürbünü sıfırlarken yine aynı hedefin kullanılmasına rağmen.sıfırlandıkdan sonra ortaya konulmuş bir elmayı üç seferde 8 yaptı.seviyorum bu tüfeği.piyasanın en adi tüfeklerinden ,yine en adi breaker 1-9x32 dürbünle harikalar yaratıyor.önceliği güç olmayan arkadaşlar ve bütçeleri uygunolmayan silah perverler için biçilmiş kaftan resimlere bakarak bi fikir sahibi olabilirsiniz.bidon kapağı resmen holloş oldu.

[Resim Engellendi: http://img23.imageshack.us/img23/5267/15681718.th.jpg][Resim Engellendi: http://img22.imageshack.us/img22/3420/35941988.th.jpg]

HER ŞEY VATAN İÇİN

• paylaşım için teşekkürler, elinize sağlık.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• o büyüklükteki bir hedefe ''nokta'' denmez ki.yaklaşık o fiyatlarda olan crosman 2100 ve am77 gibi tüfekler belirttiğiniz mesafeden yaklaşık 2 cmlik grup yapıyor.belki de daha az.paylaşımınız için tesekkürler ama bütcesi kısıtlı kullnıcılar için biçilmiş kaftan değil bu tüfek.o fiyata daha iyileri var.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• Yav bende yorgunluktan pek incelemeden yazdım cevabımı, hatta kapağı felan hiç ıskalamadan nokta atışı demişsin bende aklımda su şişesi kapağı canlandırıyorum, bu kapak koca kapak yahu heralde ki bunuda ıskalaman biraz zor ;şrofls;. Olsun yinede uğraşmışsın emek vermişsin başka çalışmalarınıda bekliyoruz ^^

• ya aslında bende tam bilgi vermedim şimdi siz söyleyince çok doğru.o büyüklükte bir hedef için o atışlar tabiki iyi grup sayılmaz.ancak o kapak bundan önce bayağı uzak mesafelerden atış yapılmış yani o atışların hepsi 40 metre atışı değil.farkedebiyorsanız pelletlerin çğu delip geçmedi bile.ancak sıfırlama yapıldıktan sonra o elmayı vurması bence bu tüfek için gerçekten başarı.çünkü o mesafede bile güç az olduğundan pellet aşağı doğru düşme yapıyor.ama bu mesafeden elma büyüklüğündeki elmayı tabi ayardan sora üçte üç yaptı bence güzeldeğil çok güzel.ya bide bu tüfek o kadar pahalıbi tüfek değil.atta piyasada bundan ucuzu varmı bilmiyorum.ama zevkli.en kıza zamandayeni atış reslerini ekleyecem.saolun yorumlar için.

HER ŞEY VATAN İÇİN

• Kontrolsüz güç güç değildir. Düşük güçlü silahların tepmesinin de az olması yanında isabeti de yüksek oluyor.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• paylaşım için teşekkürler kardeş,kullandığınız tüfek biraz eski model,bende kullandım ve kullandığım zaman içersinde beni üzmedi,
    kullandığınız pellet i yazmamışsınız,bu da önem taşır bu mesafede,örneğin bu tüfek ts10 u güzel atıyor,ben o mesafelerde kutu kolayı yatırır grupman yapardım mod55 ile,tetiği çok sert,sürekli pratik yapıp alışmak gerekiyor,

mod125 in tepmesi fazla olduğundan isabeti düşürüyor,ha bu benim için sorun deyil,ben tüfeğimi güzel sabitleyip mıknatıs gibi yapıştımmı pellet adres teslim,mesafeye göre pellet nereye düşüyor nişan aldığın noktaya göre,ona göre hesabımı yapıp atışşımı gerçekleştiriyorum uzak mesafelerde,kısa mesafelerde zaten dürbün ün üst cklick i ni atış yaptığım mesafeye göre ayarlıyorum,direk hedefin üstüne atmak için,

yarın yani bu gün patriotum ile yine rekor denemesi yapacağım şimdilik çıta 160 metre,ama fotoğraf makinem yok,o şuan almanya ya tatile gitti,gelirken yanında rangefinder getirecek ;dance; ,beni büyük dertden kurtaracak ;dance; ,115 euroymuş 800 metreye kadar göstereni,

• bence güzel atışlar elinize sağlık önemli olan sizin tüfeğinizi sevmeniz gerisi boş

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• valla bende bide 125 var ama bunun sıkışı daha zevkli gi geldi.onunda sanırım tek eksiği dampa .arkadaşın biri 125 i mustang a benzetmişti.eğer ehlileştirirsen güzel yoksa çok sakat bi tüfek.

HER ŞEY VATAN İÇİN

• Valla dostum bende de bi emektar hatsan var modelini inan bilmiyorum o kadar uzun bi zaman olduki alalı.Yılını bile hatırlayamayacağım kadar eski.Silaha sanayide özel yay yaptırttım.Keçe değişimi yağlama o ring fln derken 35 metreden araçlarda kullanılan sinyal lambasını(Patlamış ve araç üzerinde değil yanlış anlaşılmasın :) ) hiç beklemeden nişan alır almaz vurabiliyorum.Üzerindeki dürbün orijinal tasco :) mod 125lede 40 metreden sigaramın biterkenki halini vurabiliyorum ama ağırlığı nedeniyle nefes ayarlaması ve hedefi dürbünde sabitleyebilmem zaman alıyor. Bu arada mod 125imdeki dürbün silahla gelen optima ve dampa ayağım mevcut

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®