EN İYİ PELLET HANGİSİ ACABA?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • evet arkadaşlar sizin tercihiniz ve markalar...

;tufey# Hatsan AT44WX10 Premium Combo 22. cal OPTİMA(3*12-44)

;tufey# mod 95 sas 177. cal ZOS (3*9-42) ve muhtelifler.

• Arkadaşım her silaha, her atış çeşidine göre pellet seçimide farklı olur.Av için başka kısa mesafe için başka ,uzun mesafe için başka vsvs..Marka olarak soruyorsan zaten onlarda bellidir aynı oranda fiyatlarıda yüksektir biraz araştırırsan bilgi edinebilirsin..

• Valla dostum ince memetin kaliteli dökümüne denk gelirsen o bile süper.Hatta ideal ve önder de süper.Ben silahlarımda gamoyu tercih ediyorum.Bunun nedeni de öncelikle gruplarının iyi olması ve ihtiyaca göre çeşitinin bol ve kolay bulunur olmasından.Ama namludan namluya farkediyor tabikide.

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• Kullandığım en iyi pellet, Jsb Exact 5.52 mm (Türkiye'deki markasıyla Fx diabolo) ve Hn Diabolo Baracuda..
    Fiyat-Performans olarak en iyileri ise Gamo Hunter ve Gamo Promagnum.

• Kullandığım en iyi pellet, Jsb Exact 5.52 mm (Türkiye'deki markasıyla Fx diabolo) ve Hn Diabolo Baracuda..

+1

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• airarms markayı tek geçerim. sanırım fx pelletlerin klonu olması lazım.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Arkadaşlar diana rastatt' ı ve benjamin' i de unutmamak lazım !!!

marmarateam.png

Evanix Blizzard Bolt Action Thumbhole .22 -FTX-F1 10-40x50 (Regule;kovboys; )

Hw 97k .22 - Bushnell 4-12X40 :thumbup:

Zoraki Hp01 ultra .22 - Barska Electro Sıght 4x21 AO g;$i

• En iyi marka silaha göre değişir.
    Remington airmaster 77 4,5 tüfeğim ve gamo hunteri çoook sevdi pro magnumun yüzüne bakmadı.
    Diana 460 magnum promagnumu çok sevdi. Hunterle anlaşamadı.

air arms, fx,hn,diana,crossman benjamin (tabi bulan olursa),gamo hunter, gamo pro magnum, gamo match mermilerden birisini veya birkaçını kesinlikle silahınız sever.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• Bende şu ana kadar türkiye piyasasındaki tüm pelletleri ve avrupadan getirtiğim bir çok marka ve model pelleti denedim,grup testleri yaptım ve benim içlerinde en çok beğendiğim,hem uzun hem kısa mesafede ve her turlu atış türünde Benjamin domed(Crosmann Premier) oldu.Ama bunun yanında AA ve Fx pelletlerde çok güzel.Ağır pellet derseniz eğer o zamanda seçimim Diana Rasttat ve H&N barrucuda olabilir.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56