Gamo Cf - 30 için Gamo 6-24 x 50 scope :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar Yatagun dan sipariş etmiş olduğum Gamo 6- 24 x 50 Tüfek dürbünü elime ulaştı.
    Siparişlerim arasında bir kaç kalem daha malzeme vardı. fakat Sipariş sonucu gelen ekipman ve malzemelerin korunaklı bir şekilde profesyonlece hazırlanması çok hoşuma gitti. Teşekkürler yatagun..
    En kısa sürede kendimce yapacağım test sonuçlarını sizler ile paylaşacağım :))

• hayırlı olsun kardeşim güle güle kullan,benim sıparişide güzel paketlemişler dün geldi :thumbdown:

• Official Post

Övgüleriniz için teşekkürler arkadaşlar,

Şu anda sipariş aşamasında olan çeşitli ebatlarda oluklu mukavva koli - kutular geldiğinde çok daha kaliteli paketleme olacak.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• Hayırlı olsun Mehmet kardeş iyi günlerde kullan isabetli atışlar..

FX Gladiator .22cal , BSA 8-32x44 SWF
    Weihrauch Hw 97K .22cal

• Aynı markanın 4-16x50 modelini kullanıyorum.
    Görüntü kalitesi olsun paralax ayarları olsun çok kaliteli ve sağlam bir dürbün almışsınız iyi günlerde kullanmanız dileğiyle

[align=center][color=#006600][b][font='Georgia, Times New Roman, Times, serif']Webley & Scott Raider10 .22 + BSA SWF 8-32x44 MİLDOT

• Hayırlı olsun. Çok güzel bir dürbün. O silaha birazcık fazla gelebilir sanki.

• Evet biraz fazla :P
    ama kafaya koydum performansı arttırmak için piston yayını keçeleri ve pelletleri değiştiriom. Evvela işe Gamo nun altın renkli olan pelletlerini kullandım
    gerçekten süper bir pellet diğerlerine nazaran daha isabetli ve fazla mesafe kat ediyor. Şu anda mak. 120 metre atış yaptım. isabetler gayet normal.
    Yayı değiştirdikten sonra fotoğraflar ile beraber mesafeler ve atış ile ilgili video veya fotoğrafları sizelere ulaştırmaya çalışırım.
    selam dua ile :)

ama kafaya koydum performansı arttırmak için piston yayını keçeleri ve pelletleri değiştiriom. Evvela işe Gamo nun altın renkli olan pelletlerini kullandım
    gerçekten süper bir pellet diğerlerine nazaran daha isabetli ve fazla mesafe kat ediyor. Şu anda mak. 120 metre atış yaptım. isabetler gayet normal.
    Yayı değiştirdikten sonra fotoğraflar ile beraber mesafeler ve atış ile ilgili video veya fotoğrafları sizelere ulaştırmaya çalışırım.

cfx kullanmıştım ve yapılabilecek herseyi yaptım modifiye adına nerdeyse. Maccari yay, keçe , altın tetik vs... Bence piston hacmi biraz daha büyük bir silahla deneyin modifiye işini. Hayal kırıklığı yaşamanızı istemem.

Merhaba,
    Kasım'dan bu yana tüfeği kullanıyorsanız yorumlarınız bana ışık tutacaktır.