HW 100 T + Sports Match ayaklar + Leapers 6-24x50

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar aldığımdan beri yapayım dediğim fakat bir türlü yapamadığım hw100 fotoğraflama işini Sports Match ayaklar geldikten sonra yapayım dedim, çok iyi olmadı ama beğenirsiniz umarım.
    Bu arada tozlar flaşla çok ortaya çıkıyormuş, makinem amatör bir makine, bu arada bugünkü atış buluşmasında Nighthawk ile silahın muzzle'sız halinin daha şık durduğuna karar verip, muzzle'ı çıkardım. Bence dengesi daha iyi oldu, silah biraz daha hafifledi (hw100 için önemli), zaten ses kesme işini pek yapmıyordu, şu an çıkardığı seslerde bana fazla gelmiyor.

airgunturk.com/attachment/348/ airgunturk.com/attachment/349/

airgunturk.com/attachment/350/ airgunturk.com/attachment/351/

airgunturk.com/attachment/352/ airgunturk.com/attachment/353/

airgunturk.com/attachment/354/

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Official Post

Silahı kepek şampuanı ile yıka geçer. :thumbup:

• çok güzel olmuş

dürbünün gövdesi kaç milimetre ?

1",
    1 parnak yani

.

ankarateam.png

• Official Post

25,4mm

• Bence estetik bi tüfek bu ve estetiği ileri teknoloji görüntüsü veriyor(rönasans estetiği değil tabi)

• Official Post

Bence teknolojik üstünlükleri daha ön planda olup estetik anlam da daha sert yapılı bir silah.

• ileri teknoloji barındırıyor(ki gerçekten barındırıyor anladığım kadarıyla) izlenimi veren görüntüsü ona farklı bir estetik katıyor demek istemiştim.

• Erdem çok güzel , buluşmada bir tane atabilirmiyim bende:DKazasız belasız atışlar dileğimle bu güzel alman güzeliyle ii buluşmalar dilerim.

Selam ederim HAKAN :D

• Ne demek Hakan, sen bir gel yeterki.

.

ankarateam.png

• Official Post
  • HW 100 çok şık gözüküyor ve yüksek zoomlu bir dürbünle daha da bir yakışıklı oluyor. Leapersları bende seviyorum ama nereden getirtebiliriz bir fikrim yok.
    Bugün bende sportmatch ayak siparişi verdim. 10 metreden sıfırladığım tüfeğim 60 metreden (rüzgarsız) sola vuruyordu. Önce namludan şüphelendim. Acaba kaydı mı diye. Ayaklarımda sorun olduğunu gördüm. Tüfeğin kalitelisi, dürbünün kalitelisi ve kesinlikle kaliteli ayak kullanımı diye düşünüyorum. Kalitesiz ayak kullanımı bir nevi, Ferrari alıp çıkma lastik takmak gibi oluyor...

Bol isabetli atışlar.

Erdem Abi, muzzle ın AA s410 a uyuyorsa ben talibim ;)

• Erdem Abi, muzzle ın AA s410 a uyuyorsa ben talibim ;)

uymaz sanırım AA410 ların namlusu ceketli, kalındır. ^^

.

ankarateam.png

• şimdi o silahın üzerinde artık BSA var ½bay£bay`; leapers yok

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• allah sahibine bağışlasın nede gzüel duruyo mübarek :)

Hatsan AT44-10 LW .22 cal

Zoraki ultra .177 cal

• çok güzel olmuş arkadaşım umarım istediğin atışları yaparsın... ben sana dürbünle ilgili bişey sorcam bende o dürbünden almak istiyorum türkiyede nerde bulabilirim ve fiyatı ne kadardır bilgi verirsen çok memnun olurum

• valla süper tam hoşlandıgım gibi bir goruntusu var :) maşallah ...

sağolun, daha iyileri sizlerin olsun.

.

ankarateam.png