at 44 24 mt grupman

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • sabahleyin iş dönüşü at 44 hakkındaki soru işaretini kaldırmak istedim ve en yakın boş araziye arabama çektim yer olarak güzel ama tepelik olduğu için rüzgar eksik olmuyor arka koltuktan yaptığım atışlar beni memnun etti bundan iyisi can sağlığı. boşuna kızmışım hatsana ama genede namluyu değişmeselerdi iyi olurdu ;şrofls;.  [Resim Engellendi: http://s2b.directupload.net/images/081110/temp/prp58zl3.jpg] [Resim Engellendi: http://s3b.directupload.net/images/081110/temp/r34fa523.jpg]

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• arka koltuktan daha iyisi olmaz sanırım, güle güle kullan.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• arka koltuktan daha iyisi olmaz sanırım, güle güle kullan.

,

Güzel Grup olmuş ama biraz yukarda toplamış

Webley Patriot 5.5 ( by Sideprensi7) + Yatagun Dampa Ayak Yakında Walter 3-9x44 Dürbün ) ;avci;

• Gruplar güzel eline sağlık..

FX Gladiator .22cal , BSA 8-32x44 SWF
    Weihrauch Hw 97K .22cal

• rüzgar işi biraz bozmuş yoksa güzel atışlar. rüzgarsız havada atsaydın 1 ytllik grupman olurdu.

• Arka koltukta grup gibisi yoktur . Eline emeğine sağlık ;kihhik, Bir ara konsantirasyon bozulmuş sanırım.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• bende arabada atış yapmak istedim ama mrügar arabayı salladıgından aglıklı olmadı sen o grubu birde arabanın dışında yap bak daha güzel çıkar

• birde ölçüm yapan mühendisler vardı adamlar işi gücü bıraktı beni izlediler tam kendimi kaptırmıştımki koyun sürüsü geçti son iki atış herhalde ondan grup dışı kaldı konsantirasyonumu meee sesleri bozdu sanırım

• Huseyın birde on koltukta dene belki daha iyi konsantre olursun . ;şrofls;.

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• grupman çalışması olmuş burda ama hedef nokta ne kadar küçük olursa atıcı pozizyonunu ona göre hazırlıyor aslında,
    örneğin: arkadaşımız hedef noktaya daha belirgin bir renge boyasa,yada hırdavatçılarda mobilya lar montajlandıkdan sonra 5 kuruş ebatında yuvarlak vidaların üstünü kapatan etiket var,her renkden var,ben açık yeşil rengini tercih ederim,dürbün artıkılı siyah, hedef noktada siyah olunca dürbün artı kılı bir nevi siyah noktanın içinde kayboluyor bana göre,

oysa hedef nokta daha açık renkde olursa en azındandan dürnün atı kılını nereye doğru tutduğumuzu görebiliriz,hedefe kilitlenme açısından,bu bahseddiğm grupman çalışmaları için benim favori örneğim,dürbün sıfırlamasınıda bu yöntem ile yapıyorum,

dürbün artıkıl noktasını 5 kuruş ebatındaki daire içersine sabitlerse, bence hüseyin arkadaşımız bu grupdan çok daha güzel grupman çıkarır düşüncesindeyim,
    hedef ne kadar küçük olursa atış pozisyonunu ona göre yapar atıcı ilk denemelerinden sonra,tabi birde hedef noktanın rengide önemli,kullandığınız dürbün kaliteside önem taşır

• sırf namluyu denemek için atış yaptım aslında toplamda 2o pellet attım biraz acele oldu ama iyi oldu sanırım dedğin gibi açık renkte daha kolay oluyor.bundan daha iyisinin çıkacağına eminim

• Akıncı kardeş 50 mt grupmanlarını da görmek isteriz yakın zamanda

FX GALADYATOR
    KRAL PUNCHER BREAKER W

huğlu sp

huğlu 5+1 otm

üzümlü 7+1 pomp

• Bu gün beyşehirin o güzel gölünün kanarın da biraz eğleneyim dedim 25 mt de aa ne göreyim nerdeyse tek delik biraz daha atış yaptım sağa sola sonra dedim birde 50 mt deneyim 130 bar civarıydı ii oda ii, biraz aşağı bastı sonra vurdum pompaya verdim gazı verdim gazı bar oldu 200 tekrar gup atışı ve sonuçç iii neden ii ilk pcp ilk grupmanlar(resimler yakında gönderirim), sonra ahbaplardan birisi benim arabayı görmüş yol kenarında geldi yanıma al birde sen at dedim kurma kolunu yavas çek demeyi unutmuşum bir asıldı, sonra baktım dişini kurcalıyor kürdansa bizim kurma kolu, bakalım cnc si olan bi arkadaşa çeliğini yaptırıcam sonrada ver elini fx

FX GALADYATOR
    KRAL PUNCHER BREAKER W

huğlu sp

huğlu 5+1 otm

üzümlü 7+1 pomp

• geçmiş olsun

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• evet araba genişse uzun namlulu havalı ile arka koltukta güzel grup yapılabilir ;kihhik,

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png