arkadaşlar yardım lütfen

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • sipariş ile bir diana mod31 aldım daha bir kutu saçmayı bitiremeden yay kırıldı ne yapacağım şimdi of allahım aldık başımıza belayı servisi nerde kim yapacak yardımcı olun lütfen

• gecmıs olsun yardın etmek ısterdın ama hıc bılgım yok hatsanın gozunu seveyım sayıbıne varana kadar ılgılenıyorlar yeterkı sıkayetını soyle

hatsan mod 125 6,35 ;d; korfezteam.png

• burdada tüfek satıcısı arkadaşlar var aynı şeyi söylediler ne yapacağım ne edeceğim bilemiyorum adamlar yardımcı olalım ama diyorlar bunun yayı bizde yok fartklımıymış neymiş nerden aldım ben bu tüfeği öve öve bitiremediler daha yeni. açtırmakta istemiyorum bunun servisini yada ustasını bilen varmıdır diye buraya üye oldum adıyamanda turkuaz av bayisi bu siteyi tavsiy etti.. teşekkür ediyorum yardımcı olacak arkadaşlara .. 10 dakikaya bir siteye bakıyorum

• Telaşa gerek yok. Aldığınız bayi ile görüşün, emini onlar da herkes kadar yardımcı olmaya çalışacaktır.

Bu arada ilgili ilgisiz her konuda Hatsan adını okumaktan da bir çok kişiye gına geldi sanıyorum. Özellikle "hiç bilgim yok" diyerek sadece başlığa Hatsan yazmış olmak için girildiğini göstere göstere bunu yapmak hoş olmuyor kanaatimce.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Official Post

Diana Türkiye Distribütörünü arayın ve silahınızı fatura fotokopisi ile gönderin, en geç 1 hafta içinde yayı değiştirir ve gönderirler.

Av Doğa Ltd. Şti.

Maliye Caddesi Abbasoğlu İşhanı No:11 Kat 1 Karaköy İstanbul

Tel: 0212 251 57 63

0212 251 57 33

Fax: 0212 251 57 25

E-Mail: info@avdoga.com

[Resim Engellendi: http://www.avdoga.com/osman/wwwroot/kroki.png]

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• teşekkür ediyorum gönderdiğimde sorun çıkmaz değilmi yani silahın kaybolması gibi ben aslında alışkın değilim bu internetten alışverişe bir arkadaşımın kredi kartını kullanarak aldım vermiş olduğunuz telefona su an cevap vermiyorlar yarın sabah tekrar arayacağım inşalah sorunumu çözerler insallah sizin aracılığınızla hallederler sinirden ne yapacağımı şaşırdım... allah razı olsun bilgi verdiğiniz için

• sipariş ile bir diana mod31 aldım daha bir kutu saçmayı bitiremeden yay kırıldı ne yapacağım şimdi of allahım aldık başımıza belayı servisi nerde kim yapacak yardımcı olun lütfen

Daha yeni tüfeğin ki bu Diana ,yayının kırılması çok garip tüfeğinizi aldığınız yerde daha önce kullandılarmı boş atış yapmış olabilirler bir çok kez,tüfeğin aynısından yokmu? Varsa değiştirmelerini talep edin.Tüfek alırken açılmamış ambalajında almaya dikkat edin.

• Saticilarin %99 u mali pazarlamak icin bos atis yaptiriyor. Muhtemelen o yuzden zarar gormustur

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• ayrıca netden alış veriş güvenilir yerler olursa sağlıklı oluyor bunuda şu şekilde forumda ki arkadaşlardan sorarak nerelerin güvenilir oldugunu sorabilirsin muhakkak sordugun yer hakkında bir bilgi sahibi olan vardır. eger yoksada bulaşmassın. bizler ise tüfeklerimizi bir çok kez bu gibi durumlardan dolayı servisine yolladık ve hiç bir sorun cıkmadan kaybolmadan tekrar tüfeğimiz gelip bizleri buluyor hiç merak etme gönlün rahat olsun, geçmiş olsun, yapılamayacak hiç bir arıza yokdur yeterki cana bir şey olmasın.

• Diana kalitesinde bir ürün için böyle bir durum hiçte normal değil, bence de siz almadan yani ürün satıcının vitrinindeyken teşhir amaçlı denemelerde hasar görmüş olmalı. Bence satıcıya müracaat edin ve hakkınızı arayın ama satıcının elinde başka mod.31 yoksa size bir faydası olmaz tabi, ama en azından diğer sattıkları ürünlerde daha dikkatli olurlarda, aynı şey tekrar etmez.

Geçmiş Olsun.

Zoraki HP01 & Laser Sight
    Hatsan mod.125 Sniper .22 cal.

• servisine yollayın sorun ortadan kalakar ama o kadar tüfek kullandım şu yayı kırmayı bi türlü başaramadım. ;tacli#

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• Boş atış yapıldığı bence kesin.
    Genellikle havalı silah hakkında bilgisi olmayan bayilere gidip bir silah sorun.
    - " abi hemen indireyim"
    der silahı kurar ve tetiğe basar
    -" bak abi sese bak ne biçim yivli av tüfeği mübarek" şeklinde sözler kullanılır.
    Silahı aldığı bayi nin yapacağı birşey yok bence.
    baksanıza
    " burdada tüfek satıcısı arkadaşlar var aynı şeyi söylediler ne yapacağım ne edeceğim bilemiyorum adamlar yardımcı olalım ama diyorlar bunun yayı bizde yok farklımıymış neymiş"

Mustafa beyin verdiği numarayı arayıp durumu anlatın. Kesinlikle yardımcı olurlar.
    Ben avdoğadan bayram arifesinde yay kargolattım. Ötesini siz düşünün.

Ah o mod 31 bana yakın olacak ki şimdi yay sipariş edip geldikten sonra bir çelik yay tutucu ve az da yeşil gresle yağlayacağım. Bak sonra sen silaha.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png