AAS410 Extra FAC BOLT

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • siyah bolt güzel görünüyor ucuz bişeyse bende yaptirabilirim.

- Hatsan Mod 135 QE 6.35

- Husan Arms 20GA
    - UTG Red Dot

• yaşlı kirpi , polat abi orjinali elini boyadığından siyah olanının ithal getirdi .şu an ambrosiada .orjinali sökmek kolay ve aliminyum eloksal olarak boyanırsa aynısı olur .bilginize saygılarımla

• silahların metal kısmını orjinalı gibi nasıl boyayabiliriz bunun için gerekli maddeler nelerdir.

• Silahların metal kısmı genelde boya değil meneviştir. Meneviş kimyasal bir yöntemle çeliğin oksitlendirilmesidir. Paslanmaya karşı daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Menevişleme ev ortamında yapılması zor ve kimyasal olarak zehirli bir maddedir.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Yaşlı kirpi(Polat Abi) kazayla solak bolt getirtmişti... forumda pek s410 sahibi solak biri olmadığından bana vermişti sağolsun oldukça şık güzel bir bolt ... s410 xtranın boltu normalde 2 parça bu sayede bizim boltlarıda ilker abinin orda çevirmek mümkün olmuştu ama bu bolt tek parça döndürerek Çevirmek pek mümkün değil...

• Aluminyum bolt elektrostatik boya ile istediğiniz renk boya ile kaplanabilir.Mat veya parlak.

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• elektro statik boya biraz kalın oluyor ,daha önce boyanmış örnekleri inceleyip kararvermeniz yerinde olur .saygılarımla

• Buluthan selamlar;
    Biraz jetonum geç düşüyor ama,
    Anlamadığım nokta şu, siyah bolt, parça olarak dışarıdan getirilip senin silahama takıldı, yada senin krom bolta özel olarak boyamı atıldı.
    selamlar....

• Eyvallah kardeşim..
    Aldığın sitenin adresini verebilirsen belki bende düşüneceğim aslında düşünmüyorumda kararlıyım da ben monte edebilirmiyim ( yani benim yapabileceğim bişeymi ) diye düşünüyorum.

• Eyvallah kardeşim..
    Aldığın sitenin adresini verebilirsen belki bende düşüneceğim aslında düşünmüyorumda kararlıyım da ben monte edebilirmiyim ( yani benim yapabileceğim bişeymi ) diye düşünüyorum.

İlgili İngiliz firmasının linki:

http://www.rowanengineering.com/products1.htm#bolthandles

Aman siparişte dikkatli olun (benim gibi aceleye getirip) SOL YÖNLÜ KOL sipariş etmeyin.

Takması son derece kolay: önce silahın üzerindeki kolu çıkartmak için mekanizmayı iyice geri çektikten sonra bolt kolunun arkasındaki Allen cıvatayı sökün.Eğer zorlanırsa saç kurutma makinesi ile ısıtabilirsiniz. Cıvata çıktıktan sonra elle kolu geri çekmeyi deneyin. Kıpırdamazsa bir kargaburnu veya penseyi kolun arkasına takıp bir çekiç yardımıyla hafif hafif vurarak kolu sökün.
    Yenisini takmak da haliyle tersine işlem.
    Kolay gelsin.

S&W 686-6

• Polat Abi çok teşekkür ederim gerçekten çok yardımcı oldunuz,önce bir sipariş işini halledeyim daha sonra sizin söylediklerinizi uygularım.
    selam ve saygılarmla...

• Polat abi verdiğiniz linki inceledim ve siparişi bile verdim, hatta sitede montajın nasıl yapıldığının resimle anlatımı bile var düşündüğümden bile kolaymış
    siparişi, select:double Ball TDR, Hand: right olarak verdim tabiiki siyah olanı.. umarım doğru vermişimdir.
    Birde bu sipariş yaklaşık ne kadar sürede elime geçer.
    tekrar teşekkür ediyorum iyi geceler..

• şimdi meneviş yolu ile yada elektrostatik boya ile silahımızı her renk yapabilirmiyiz mesela o bolt kolunu fosforlu pembe yapabilirmiyiz.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• Meneviş bildiğim kadarıyla Demiri asitle karartarak boyama işi. Yanlışım varsa düzeltin. Ama elektrostatik boya ile her renk yapılabilir. Pembe bolt fikri de çok marjinal gibi ;şrofls;. Haki yeşil iyi olabilir ama

• Polat abi verdiğiniz linki inceledim ve siparişi bile verdim, hatta sitede montajın nasıl yapıldığının resimle anlatımı bile var düşündüğümden bile kolaymış
    siparişi, select:double Ball TDR, Hand: right olarak verdim tabiiki siyah olanı.. umarım doğru vermişimdir.
    Birde bu sipariş yaklaşık ne kadar sürede elime geçer.
    tekrar teşekkür ediyorum iyi geceler..

Hayırlı olsun. Sipariş doğru.
    Benim hatırladığım kadarı ile yaklaşık 1 hafta içinde almıştım. Ancak bu ara Noel dolayısıyla postalar yoğunlaşabileceğinden belki biraz gecikme olabilir.

S&W 686-6

• Hayırlı olsun. Sipariş doğru.
    Benim hatırladığım kadarı ile yaklaşık 1 hafta içinde almıştım. Ancak bu ara Noel dolayısıyla postalar yoğunlaşabileceğinden belki biraz gecikme olabilir.

Tekrar teşekkür ederim, zira benzer bir siteden 3.12.2008 de de başka bir ürün sipariş vermiştim araya bizim kurban bayramıda girdi sanırım onların noelide vardı ama hala o tarihdeki ürünü alamadım.
    saygılar..