Diana 460'dan böyle bir grup beklemezdim.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Tebrik etmemek beğenmemek mümkün değil.Benim 20m grupmanım gibi olmuş ;lol;

Yalnız ben olayın mantığını çözemedim. Sesi izole ederek tınlamayı kesmesi için yapılan bir müdahale isabetliliğe nasıl etki ediyor. Sabahtan beri düşünüyorum valla. Yada ben bişeyleri yanlış anladım yine ;şrofls;.

• crow : sen sök toplarız beraber. Ankara team'de bilen anlayan vardır kesinlikle.
    xaupau: tınlamayı yaratan şey titreşimdir. Silahın yayı boşalıp pistona vurduğunda yay titremeye başlar. Belki farkında değiliz ama bu titreme bizede yansır. Eğer mermi bu arada hala namludan çıkmamışsa yayın titremesinden etkilenir ve farklı yerlere gitmeye başlar. Tabi lock time süresi kısa silahlarda bu tür bir işleme gerek duyulmayabilr.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• Tebrik etmemek beğenmemek mümkün değil.Benim 20m grupmanım gibi olmuş ;lol;

Yalnız ben olayın mantığını çözemedim. Sesi izole ederek tınlamayı kesmesi için yapılan bir müdahale isabetliliğe nasıl etki ediyor. Sabahtan beri düşünüyorum valla. Yada ben bişeyleri yanlış anladım yine ;şrofls;.

filmden ziyade tornacıda teflon yada çelikten yay tutucu yapılırsa daha iyi olur. bendekinde var .ama resim olarak yusufta vardı.

yusuuuuuf nerdesin? çabuk gel ;şrofls;.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Verdiğiniz cevaplar için çok teşekkür ederim. Sanırım ben bir tüfeği söküpte iyice incelemem gerekiyor. Hassasiyetine etki eden ne kadar çok şey varmış. En güzeli sizlerin değerli bilgilerinden yararlanmak. Saygılarımla

• mod 125 i sökmek bişey değil de tetik kısmını toplamak mesele

• Legolas Kardeşim, mesafeye bakılınca yaptığınız grupmandan etkilenmemek mümkün değil. Daha istikrarlı olduğu ifade edilen JSB, Benjamin, Crosman gibi saçmalarla da bir deneyin bakalım. Daha neler görebiliriz merak ediyorum. Bana göre bundan iyisi can sağlığı. Tebrikler.