27 ARALIK ANKARA Team karda SUCUK EKMEK BULUŞMASI

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Keşke katılabilseydim diyorum çok güzel bir ortam yine.

bu arada ben p.tesi işe başlıyorum ve sadece pazar günleri tatilim :(

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• Bu arada su dolum yuvasi tipalari gozumden kacmis ( Termopl'e duyurulur).

+1

Herkese teşekkürler, yine güzel bir buluşmaydı, sucuk ekmek de soğukta güzel gitti ;şrofls;.

Atış için benimle silahlarını paylaşan Teknosman ve Erdem arkdaşlarımıza, havalı tabancalarını her buluşmada kullandığım Kyucel arkadaşımıza da ayrıca teşekkür ediyorum. ;avci;

Herkese mutlu yıllar :thumbdown:

emre bana teşekkür yokmu ;avci;

Gerçekten harika bir gündü katılan tüm arkadaşlara teşekkürler.

Osman abi fotolar için saol ellerine sağlık , Erdem abi fotolar için sanada ayrıca teşekkür ederim güzel kareler yakalamışsın x;.z

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• vallah ankara team ekibini kutluyorum afiyet olsun ustalar :rolleyes: haftaya hamsili buluşma yapmanız dileği ile ekmek arası mangal :huh:

erdem abi o dürbüne taktığınız lastik mi sert plastikmi?dürbün ile berabermi aldınız acaba? 10.40x50 ye uyarmı abi bu aparat?

• vallah ankara team ekibini kutluyorum afiyet olsun ustalar :rolleyes: haftaya hamsili buluşma yapmanız dileği ile ekmek arası mangal :huh:

erdem abi o dürbüne taktığınız lastik mi sert plastikmi?dürbün ile berabermi aldınız acaba? 10.40x50 ye uyarmı abi bu aparat?

Kadir teşekkürler, senide bekleriz hamsili buluşmaya,

eğer dürbünlere takılı güneşliklerden bahsediyorsan, onlar: Kamuran'ın icadı HakanPlastik'ten imal custom "özel" güneşlikler. su borularının dürbününe uyacak bir çapta olanını şekilli kesip dürbüne takıyorsun oluyor :)

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• sağol erdem abi bu benim dalımda bir iş,nede olsa 12 yıl su tesisatçılığı yaptım g;$i namluya kadar uzatacağım ;şrofls;. i

dürbüne baktığın yerdeki şeffaf plastik sanırım, dürbün ile beraber mi geldi abi :him:s sonradanmı aldınız onu? bende gün sayıyorum abi şafak doğan güneşden sonra 1 :rolleyes:

• fotoğrafta görünen şeffaf sarı şeyi soruyorsan o : atış gözlüğü ;şrofls;.

.

ankarateam.png

• Bundan sonrakilere bende katılabilirim umarım : )

her zaman bekleriz.

.

ankarateam.png

• Bekleriz memnun oluruz.

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

• Valla çok güzel,güzel insanlar bi araya gerlince güzel işler cıkıyo kadir 'cim, ınsallah bizde gideriz bi dahaki sefere ;)

Hatsan optima 550 ;avci; agt

Hatsan mod 135 QE vortex

Swiss arms jericho 941

• Arkadaşlar valla sıze ımrenıyorum.Hemen hemen her hafta havalara ragmen bulusuyorsunuz.Burda gunluk guneslık yaz gıbı havalar oluyor kımse gelmıyor.Toplasan adana-mersın yuz kısıyız belkı ama gelcek kısı 3- bılemedınız 5 kişi maks.Valla burdan kalkıp gelcegım bır gun söz verıyorum.

Bu arada glad a pompa ıle hava basmak nasıl? :him:s Cok yorucu ve zaman alan bır sey degılmı?

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Genelde tüple doldurup kalanını tamamlıyoruz. 0 dan basmak biraz gayret ister eminim :)

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Bu arada glad a pompa ıle hava basmak nasıl? :him:s Cok yorucu ve zaman alan bır sey degılmı?

120 bardan 200 bara 25-30 dakika sürüyor X]#+,

.

ankarateam.png

• Aman abı kalsın o zaman ;şrofls;. Araba alana kadar tüp alamayacağım için pompaya devam... g;$i

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56