3 OCAK 2009, yeni yılın ilk buluşması ve Silüet Müsabakası

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ed'den de mail geldi, o da soğuklardan dolayı öbür hafta sonu yapalım diyor. Ama gitmek isteyen gidip çay-muhabbet yapabilir. ben gelebilirsem çay-tost-muhabbet üçlüsüne katılacağım g;$i

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Çarşamba günü Osman abi ile mini bi buluşma yaptık, 15 tane pellet atamadım ellerim dondu, Samet tüpleri mutlaka dolduracağını söyledi ama tüpler dolu olsa bile buluşma bu soğukta nasıl olurbilmiyorum.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Ben geldım bile. haftaya havanın garantisi mi var. Ankara Team ne oluyor size?

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Arkadaslar Merhaba ben yeni uye oldum sizlerle tanismak icin kismetse ilk kez gelecegim, adres te galiba Muhye koyunun o tarafta bir yer, Paintball alaninin yani. Saat kac gibi orada olunuyor?

Selamlar,

Bulent Hamurculu

FX Gladiator (5.5 mm) + Centerpoint 8-32X56 Powerclass + Tasco 6-24 x 50

Scuba tup 10 lt

ankarateam.png

• orası 9.30 gibi açılıyor, 9.30-10.00 arası gelenler geliyor.

.

ankarateam.png

• Köksal yeni işin hayırlı olsun...Nerde başladın işe?

Teşekkür ederim. Ben Meteksan Bilişim'e başladım. şimdilik memnun gidiyorum. ancak tek memnun olmadığım konu buluşmaların cumartesi olması.
    bakın özgür abi de pazar istiyor :) ama kışın zaten az sayıda katılabilirim yaza doğruda ne olur ne biter :) ama pazar olsa yine arada bir geliriz.

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• Bu arada erdem abinin yazısını sonradan gördüm doğru aslında hem c.tesi hem pazar yapabiliriz buluşmaları :)
    biraz soğuklar azalsında bakarız çaresine. X]#+,

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• atlayın gelin buraya ustalar donacaksınız orda yahu ;kihhik, cumartesi buluşmalarını burda yapın arazi süper,öyle çok rüzgar esmediği müddetce 4,5mm pellet bile etkilenmiyor 100 metre gibi bir mesafede g;$i

• Arkadaşlar bu gün biz bir yoklama yaptık .hava soğuk beresiz eldivensiz gelmeyin.:)..Mangal+Semaver hava durumunu test ettik.ruzgar hafif vardı.HATSAN AT 44WX10 feci bişi.. ;şrofls;. kara şişe düşmanı.

[Resim Engellendi: http://s11b.directupload.net/images/090102/temp/tbzb65ap.jpg]

[Resim Engellendi: http://s10b.directupload.net/images/090102/temp/aj34esf7.jpg]

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

• Oh oh yarasın, şu anda kar başladı yarına durum ne olur bilemiyorum. Sabah saatlerinde yolu açık olamayabilir, ya da geç açma durumları olabilir (PS) nin. Ben size telefon eder öyle gelirim gelecek olursam.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• selamlar arkadaşlar;

felaket kar yağışı var sanırım muhye köyüne inen yol kapalı oalcaktır ve iniş çıkış çok zor oalcaktır, bu kar yağışı sabaha kadar devam edrse ki bence edecek, korakarım buluşmaya katılamaaycağız

Hatsan AT44WX-10 .22 + Nikko Stirling Targetmaster 10-50x60 MD

Pek yakında : Nikko Stirling Diamond 10-50x60 MD :love:

Hatsan Mod 95 Sas 4.5 Cal + Gamo 3-9x40

Diana Mod 26 4.5 Cal + Optima 1x40 RedDot

FX Revolution .22 + Nikon Buckmaster 4.5-14x40 Mil Dot

ankarateam.png

• oooo pek güzel, pek güzel ;d;

.

ankarateam.png

• Ülen şansa bak.. çaktırmadan bir süpriz yapayım çay faslında bende olayım diyordum içimden kamuranın kar yağışı var sözünü okur okumaz dışarıya baktım.. İşten gelince devrilmiştim azıcık uyumuşum şu saatte kadar , şimdi sıkıysa uyu :) .. O ne ba yahu.. Bizim evin önündeki işlek caddenin bile kardan dolayı asfaltı görünmüyor ;kihhik,

Ama yapalım derseniz buyrun sizi ben ağırlıyayım.. Çaylar, simitler , pogacalar benden... Bahcelievlerdeki simiz dünyasında..yada araba ile rahat rahat gidebileceğimiz bir yerde olabilir.. Acık büfe :)

• Kar maalesef yolları kapamış durumda- Yarın yapılacak tek şey evde 10 m grupmanı gibi gözüküyor

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Mustafa abi nerdesin sen yahu, kayboldun gittin.

ben azmettim sabah çığda düşse gidecem oraya , gelecek arkadaşlar varsa öncü birlik olarak mühye yolunu açmaya hazırım ;dance; atış yapamasamda çay keyfi yaparım.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Ülen şansa bak.. çaktırmadan bir süpriz yapayım çay faslında bende olayım diyordum içimden kamuranın kar yağışı var sözünü okur okumaz dışarıya baktım.. İşten gelince devrilmiştim azıcık uyumuşum şu saatte kadar , şimdi sıkıysa uyu :) .. O ne ba yahu.. Bizim evin önündeki işlek caddenin bile kardan dolayı asfaltı görünmüyor ;kihhik,

Ama yapalım derseniz buyrun sizi ben ağırlıyayım.. Çaylar, simitler , pogacalar benden... Bahcelievlerdeki simiz dünyasında..yada araba ile rahat rahat gidebileceğimiz bir yerde olabilir.. Acık büfe :)

vaayyy karabatak ;şrofls;. vayy

sen hayattamısın?

.

ankarateam.png