DİANA PANTHER 21'İM GELDİ ARKADAŞLAR

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • ½bay£bay`; Yatagundan aldığım diana 21'im yılbaşı tatili nedeniyle 1 gün gecikmeli olarak bu gün öğlen saatlerinde elime ulaştı.Buradan tüm yatagun çalışanlarına ve özellikle Akif abime çok çok teşekkür ederim ;d; .Sırada dürbün var inşallah önümüzdeki ay.Tüfeğime en uygun bulabildiğim dürbün gamonun 4*28 modeli fiyat olarak iyi ama kullanımı hakkında bilgisi olan arkadaşlardan tavsiye alabilirim.
    Tüfekle beraber bir adette yatagun dampa hediye ettiler.
    Tüfeğin hangi mermileri sevdiğini bilmediğim için 5 farklı model mermi aldım bunlar;

1-remington,(200 adet)
    2-crosman,(250 adet)
    3-gamo match(500 adet)
    4-gamo pro hunter (500 adet)
    5-gamo pro match (250 adet)

UMARIM 500'LÜK KUTULARDAKİ PELLETLERİ SEVER ;şrofls;.

EVLİ MUTLU ÇOCUKLUYUM ^^

MARAŞLIM BİR HAMASET DESTANI NAKŞEDİLDİ BAĞRINA
    YURDUMUN ARSLANLARI ÖLDÜ İMAN UĞRUNA

emrahkazici@hotmail.com

• Hayırlı olsun . isabetli atışlar diliyorum.. :)

Vursan-Stoeger x20 4,5 mm :love:

• hayırlı olsun güle güle kullanın

benim crosman 357 tabanca gamo prohunter i çok sevdi 5 metreden tek delik yapıyorum

gamo prohunterlar gerçekten iyi çıktı

• Teşekkürler arkadaşlar.Şimdi iş yerindeyim depoya indim az önce atış yaptım 10-15 tane harika bir tüfek dürbünsüz flpresan lambanın altında yaklaşık 5 kuruş büyüklüğünde hedeflere 3 er atış yaptım sıfırlaması olmasada tek delik yapıyor tekrar gideyim biraz daha atış yapayım çok sevdim ben bu tüfeği ;şrofls;.

Taze haberlerle geldim arkadaşlar gamo pro match ile çok özönmeden atmama rağmen 5 merminin 5 ide nerede ise iç içe ama ro hunter ve crosman o kadar başarılı olmadı.

EVLİ MUTLU ÇOCUKLUYUM ^^

emrahkazici@hotmail.com

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen nesetkar ().

• Hayırlı olsun, tüfeğe alıştıkça daha iyilerini yapacağına eminim.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• hayırlı olsun, isabetli atışlar.

bu arada yeni yıl hediyen çok güzel olmuş, bir tüfek ;d;

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Atışlarım 10 metreden 5 er atış

gamo match: mermi etekleri birbirinin üstünde 4 delik

crosman: sadece 1 mermi 0,5 cm sola kaymış muhtemelen atıcı hatası

remington: 3 mermi üçgen yapmış diğer ikisi alakasız yerlerde

gamo pro magnum: yazmak bile istemiyorum berbat bir pellet

pro match: işte favorim bu atıcı hatalarını saymazsan 5 mermi 3 delik

sonuç olarak match pelletler iş yapacak gibi rörünüyor tabi bu atışlardan kesin bir sonuç çıkarmak doğru değil tüfek yeni ben yeniyim ;şrofls;. aydınlatma çok kötü en önemlisi dürbünüm yok hata yapma olasılığım çok yüksek ama inanıyorum ki dürbünle ve tüfeğe alıştıktan sonra 10 metreden kibritlerin ucuna atış yapabileceğim g;$i

EVLİ MUTLU ÇOCUKLUYUM ^^

emrahkazici@hotmail.com

• emre beyy hayırLı olSun havalı tüfeklerle ilgili cok emegi var üstümdee iyi atısLarr

• 4x28 dürbünü sorunsuz bir şekilde bir kere sıfırlayarak kullanabilirsin kesinlikle ayarı falan kaçmaz hayırlı olsun.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• hayırlu olsun kardeşim,güle güle kullan ;d;

gamo pro magnum benim en çok kullandığım pellet,seniin tüfeği sevmemiş anlaşılan ;şrofls;. ts10 da mod95 sas ı sevmedi,zor giriyor ;kihhik,
    patriot
    diana mod48
    at44w10
    optima550
    stoeger x20

bu tüfekler çok sevdi bu pelleti,sigara atışlarımı bilem bu pellet ile yapıyorum :thumbdown:

• emre beyy hayırLı olSun havalı tüfeklerle ilgili cok emegi var üstümdee iyi atısLarr

Teşekkürler kardeşim

4x28 dürbünü sorunsuz bir şekilde bir kere sıfırlayarak kullanabilirsin kesinlikle ayarı falan kaçmaz hayırlı olsun.

Ayar konusunda inşallah artık sıkıntı yaşamayacağım hem dampa var hemde gamonun ağırlığı 165 gram tek kafamı karıştıram tarafı mercek çapı küçük.En fazla 25 metre hatta 20 metreden iş görsün yeter yani dürbünden baktığımda hedefi aramak istemiyorum böyle bir sorun olmaz umarım.

Teşekkürler Kadir abi aldım sonunda ;şrofls;. pro magnumla tekrar atış yaptım abi,atıcı hatası olabilir diye ama nafile yine sonuç berbat senin pellet 5,5 mi ?

EVLİ MUTLU ÇOCUKLUYUM ^^

emrahkazici@hotmail.com

• Arkadaşım dampa o dürbüne geniş gelir ayrıca kendi orjinal ayakları var orjinal ayaklardaki vidaları alyan baş ile değiştir ayarı kaçmaz zaten elindeki tüfek tepen bir tüfek deil ben onun 20 merceklesini 54 de kullandım ayarı kaçmıyor 90 metrede peş peşe soda şişesi patlatıyorduk senin bahsettiğin dübün daha iyi ve o tüfekte zaten ondan fazla bir dürbün abes olur diana 21 yerine 31 alsaydın 3-9x32 tavsiye ederdim.

• Yeni tüfeğin hayırlı olsun,kazasız atışlar dilerim.

Bülent

Fx Revolution

HW 97 k

Diana mod 350

HW 45

Diana P5 magnum

• 2-6x32 yi ne yapacak atacağı mesafe kaç metre o tüfekle. ;şrofls;.;tacli#

• Kardeşim gözün aydın yeni tüfeğine kavuştun. Kazasız belasız güle güle kullanmanı dilerim. (Pilava benide çağır 8o )

Hobiye ara verdim ;avci;;avci;

• Hayırlı Olsun Emrah.
    Alacağın dürbünü önce dampaya girermi girmezmi onu öğren. Sonra karar ver.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png