PCP Hakkında bilmediklerim

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Tüpün içindeki nem zamanla çekicin vurduğu valfin oringlerini ve yayını bozuyor eğer tüfekte regülatör var ise zaten regülatör ün en büyük düşmanı nemdir .

Birde tüfeğin tüpü çelik ise zamanla tüpü içeriden çürütmeye ve buşekilde uzun kullanım sonrası patlama riski de vardır.

Özet olarak tüfeğin en büyük düşmanı nemdir

peki scuba ile dolum yapsam yine aynı sorunu yaşarmıyım

• peki scuba ile dolum yapsam yine aynı sorunu yaşarmıyım

Scuba kompresör ile doldurulduğu için kompresör lerin filitre sistemi pompadan daha iyi olduğu için nem olmaz

FX Dreamline Compackt 5,5 mm + zeiss 5*25*50 ffp satılık

kral puncher np01 5,5mm + leapers 3-12*44 mini swat mildot satılık

reximex tormenta 5.5 mm + tac vektor 4-16*50 sf satılık

kral mortal 5,5 + tac vektör sentinel 4-15x50 e-sf satılık

• Scuba kompresör ile doldurulduğu için kompresör lerin filitre sistemi pompadan daha iyi olduğu için nem olmaz

Peki hocam çok teşekkür ederim 15 kere fln pompa ile doldurdum acaba servise gondersemmi yoksa bir sorun çıkana kadar bekleyeyimmi

• Peki hocam çok teşekkür ederim 15 kere fln pompa ile doldurdum acaba servise gondersemmi yoksa bir sorun çıkana kadar bekleyeyimmi

ben yıllardır pompa ile dolduruyorum tüfekleri bir şey olmaz ben sadece imkanın varsa scuba ile doldur demek istedim zaten scubaya geçtikten sonra tüfekte nem kalmaz

FX Dreamline Compackt 5,5 mm + zeiss 5*25*50 ffp satılık

kral puncher np01 5,5mm + leapers 3-12*44 mini swat mildot satılık

reximex tormenta 5.5 mm + tac vektor 4-16*50 sf satılık

kral mortal 5,5 + tac vektör sentinel 4-15x50 e-sf satılık

• ben yıllardır pompa ile dolduruyorum tüfekleri bir şey olmaz ben sadece imkanın varsa scuba ile doldur demek istedim zaten scubaya geçtikten sonra tüfekte nem kalmaz

ben de pompayla dolduruyorum. nem de oluyor. tüpte su kalmaması için ara sıra namluyu yukarı kaldırıp boş atış yapıyorum. ilk atışı bu şekilde yapıp sonra da normal kullansak çekiç tarafında da nem kalmaz diye düşünüyorum.

Kral Puncher Ekinoks 6,35

Kral Puncher NP 04 4,5

hatsan blitz bullpub 6,35

bushnell 8-32-50 dürbün (çin malı)

Leupold Red Dot

Çin Malı el pompası

aranıyor:

yüksek basınçlı el pompası

6-9 litre 300 bar karbon tüp

reximex rp 5.5

hatsan 125-135 vortex

parallax free red dot