ARMSAN A620 DW İNCELEME

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • ARMSAN 20 cal otomatik silahı MASTER arif arkadaşımın tavsiyesi üzerine ve sağ olsun benimle beraber fabrikaya kadar da gelerek silahları inceledik ,fabrikayı gezdik .piyasa fiyatından iyibir iskonto alarak siparişimizi verdik .firma genç ve konusunda ayrı ayrı uzmanlaşmış şen ortaklar tarafından yönetiliyor .son teknoloji ile donatılmış FABRİKA kapasitesini bu kırizde tam doluluk oranı ile ihracata bağlamış durumda harıl harıl çalışıyorlar .benim gibi kıl gıcık bir müşteri yi bile hiç kırmadan oldukça iyi ağırlayarak özellikle 4 numara ceviz kundak talebimide yerine getirdiler .teşekür ediyorum ,oğullarıma bırakacağım bir silahım olduğunu düşünüyorum .ben çok beğendim tavsiye ederim .
    [Resim Engellendi: http://img243.imageshack.us/img243/50/03012009388hd5.jpg]
    [Resim Engellendi: http://img243.imageshack.us/img243/5818/03012009389no8.jpg]
    [Resim Engellendi: http://img399.imageshack.us/img399/10/03012009390nq7.jpg]
    [Resim Engellendi: http://img399.imageshack.us/img399/7802/03012009391ou6.jpg]

• http://www.armsan.com/tr/tr_home.htm
    http://www.armsan.com/tr/open_window/verney_carron.htm
    bu model silah link tede görüleceği üzere meşhur fransız Verney Carron firmasınca satılan üründür.ARMSAN tarafından ihraç edilmektedir.
    firma ikinci kuşak silah imalatçıları tarafından kurulmuş ,baba meslekleri de silah imalatı olan ortaklar,bu işi yur dışında ki meşhur firmalar fason üretim yaparak kaliteyi dünya standartında yakalma başarısını göstermişler .akif beyin tavsiyesi üzerine benim seçtiğim model A620 DW modeli oldu .20 cal tercihim elimde zaten 12 cal bir otomatiğin olması ve tepemsinin az olması ,sesinin az olması ,kilosunun rekor düzeyde 2.5 kg gibi olması beni cezbetti .incelemelerim sonucu işçilik kalitesi olarak olsun malzeme kalitesi olsun 10 numara diyebilirim .silahın üzerine isteğim doğrultusunda dürbün kızağı da açtırdım .bu özel seçme kundağa ve bu hafiflikte bir tüfeğe askı kayışı bağlantı yerlerini istemem tepki ile karşılansada isteğimi kırmayıp askı kayışı bağlantılarını taktılar .( çobanmısın be kardeşim , bu kadar özel bir silaha askı kayışı takılırmı ? ;D ;D ;D)yanında yedek olarak 71 cm ilaveten 61 cm namlusunu da aldım ,istek olursa gez ve arpacıklı SLUG namlu seçeneğide sunuyorlar .kutu içeriğinden 5 adet namlu ucu şoku ve bu tip silah larda çok önemsediğim dipçik ayar pulları çıktı .bu pullar silahta nişangahın bant olmasından gez olmamasından dolayı tutuş alışkanlığı ,kaynak noktası çok önemlidir bu tutuş şekline göre silahın dipçikle olan açısını ayarlayabileceğiniz değişik ölçülerde pullar mevcut.ayrıca mekanizma kurma kolunun ucu kıfı delmesin diye lastik ten mamül birde koruyucu var .ARMSAN firmasını yöneticilerini ve çalışanlarını tebrik ediyorum ,başarılarının devamını diliyorum .saygılarımla

• :):) Sipariş için nasıl iletişime geçebilirim.
    g;$i

Fx Revolution

HW 97 k

Diana mod 350

HW 45

Diana P5 magnum

• aga hayırlı olsun, güle güle kullan.

at, vur, öğün ^^

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Hayırlı olsun, iyi avlanmalar ;kihhik,

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• herkese çok çok teşekür edrim ,daha iyileri sizlerin olsun .keyifli atışalr

• tam aradığım silah bu , hayırlı olsun İlker abi ;d;

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• hayırlı olsun kazasız belasız atışlar dilerim ilker abi.

- Hatsan Mod 135 QE 6.35

- Husan Arms 20GA
    - UTG Red Dot

• hayırlı olsun kundak da yakıyor resmen

nazar değmesin

• Yeni silahın hayırlı olsun İlker Abi. Tüfeğin tetiği nasıl ve tetiği hafifletmek mümkün mü acaba? Kulüplerin avcı bayramı açılışlarındaki tek kurşun müsabakalarına katıldığım için soruyorum bu soruları. Bilmeyenler için 50 metre mesafeden ayakta, dürbünsüz, yivsiz av tüfekleri ile yapılır bu müsabakalar. Hedef olarak sabit hedef ya da hareketli koşan domuz hedef kullanılır. Bu durumda tüfeğin ağırlığı ve tetik ağırlığı ne kadar hafif ise avantajınız o kadar fazladır.

• ilker abi fabrikada mesela gladiatörün kundağını yollasak kamuflaj kundak kaplayabilirler mi?

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• resimlerde superpoze görünüyor
    fakat internet sitesinde sp tüfekkler yok
    fason üretim mi yapıyorlar?

• İlker Arkadaşımın "hayırlı olsun" kervanına ben de katılıyorum.
    Kazasız atışlar....

S&W 686-6

• Kendim alsaydım bu kadar sevinmezdim.Zevkime ve tavsiyeme güvendiğin için teşekkürler.Kundak umduğumdanda güzel olmuş sanki 4.5 numara gibi -
    Bu arada resimde ortadaki adam tüfekmi yoksa kazmasapımı tutuyor anlayamadım nerden buldun o çaylağı abicim? ;şrofls;.
    En kısa zamanda 50-100 ve 1500 metre grupmanlarını bekliyorum.
    Hangi peleti seviyor onuda yazarsan sevinirim. ;avci;
    Talebim doğrultusunda üreticinin klavuza eklediği dipnotu okumamışsan hatırlatırım.
    "DİKKAT Sanayi içerisinde ve farelere karşı kullanılmaz.!" ;rofl.;

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• İleker abi sorması ayıp kaça maloldu? Yada şöyle sorayım biz alsak kaça malolur ?

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5