17-18 Ocak 2009 Buluşmaları

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Geçmiş olsun acil şifalar.

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• Official Post

Kamuran büyük geçmiş olsun,

Benim böbreklerimdede arada bir taş oluşuyor, sana tavsiyem, kesinlikle ciddiye al, hazır yoğurdu al, mikser vs.. le kireçsiz, kaynatılmış tatlı su olabilir, ılık yada soğuk halde yoğurt kadar suyu yoğurda ilave et, mikser gibi bir şeyle çırp, sonra bu ayranı bez torbaya doldurup 24 saat asıı halde süzülmeye bırakın, buradan süzülen suyu alın ve her sabah aç karna ve gece yatarken 1 su bardağı için, 1 hafta içinde taşı eritir ve yok eder, bunu daha fazlada yapabilirsin, yani 2 yada 3 su bardağıda içebilirsin

• bizde geliriz.

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

• Merhaba arkadaşlar. ben bu hafta aranıza katılamayacağım. Bşka bir spor dalı olan kayak denemeleri için Ilgaz'a gideceğim. Herkeze iyi atışlar dilerim.

ankarateam.png[color=#0000ff]

• Kamuran büyük geçmiş olsun,

Benim böbreklerimdede arada bir taş oluşuyor, sana tavsiyem, kesinlikle ciddiye al, hazır yoğurdu al, mikser vs.. le kireçsiz, kaynatılmış tatlı su olabilir, ılık yada soğuk halde yoğurt kadar suyu yoğurda ilave et, mikser gibi bir şeyle çırp, sonra bu ayranı bez torbaya doldurup 24 saat asıı halde süzülmeye bırakın, buradan süzülen suyu alın ve her sabah aç karna ve gece yatarken 1 su bardağı için, 1 hafta içinde taşı eritir ve yok eder, bunu daha fazlada yapabilirsin, yani 2 yada 3 su bardağıda içebilirsin

Mustafa abi çok teşekkürler. Bu sabah doktordaydım yine bi dünya film ultrason filan. Yarın belli olacak durum. Abi tarif güzel de yapımı zahmetliymiş. Marketlerde filan bulunsa keşke alıp içsek...

Serdar o zıplayan şeyler güzelmiş. Onları kullanarak ft yapalım bir gün de...

• Official Post

Kamuran bu yoğurdun suyunu mermere dök ve bir gün sonra bak, nasıl erittiğine şahit ol, gerçekten ilaca vs.. ihtiyacın olmaz, üstelik doğal.

• Kamuran bey nacizane size tavsiyem mısır püskülünü kaynatıp için içebildiğiniz kadar. Tadı biraz acıdır aktarlarda bulabilirsiniz
    sonsuz saygılarımla

• Kamuran kardeşim;

Yeni öğrendim, geçmiş olsun. Yalnız bugünlerde fazla soğuğa(araziye) çıkma daha bize lazımsın. :love: kendine iyi bak özellikle ayaklarını üşütme, o ağrının ne olduğunu biliyorum, amannnnnnn dikkat. X]#+,

• Kamuran bey nacizane size tavsiyem mısır püskülünü kaynatıp için içebildiğiniz kadar. Tadı biraz acıdır aktarlarda bulabilirsiniz
    sonsuz saygılarımla

+1 Bende çok işe yaradı. Ameliyat için gün almıştım 35 gün sonrasına. (Malum SSK) ;şrofls;. 10 günde 4 kez taş düşürdüm. Ama sabah akşam içtim. 4 sene oldu bir daha da tekrarlamadı. Sanırım o bölgedeki dokuyu iyileştirici etkiside varmış.Birde zayıflatıyor sanırım.Geçmiş olsun

• bu arada buluşmamıza Togay Yurtsever arkadaşımızda katılacak sanırım :)

Gelmem mı Erdem abı?Elbette gelecegım.

Ha bu arada Murat abı sen Hw 100 u getırecekmsın bulusmaya.Senın tufegı cok merak edıyorum da.GEtırebılırsenız sevınırım.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• meteoroloji tahminleri doğru çıkmaya başladı, yağmur başladı. yarın karla karışık yağmurlu olacak. ben yinede muhabbet-çay-tost için Paintsign'a gelirim.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Ben yoğurt olayı hariç herşeyi denedim desem yalan olmaz.
    Ama sonunda ağrılara dayanamayıp Taş kırdırma merkezinin yolunu tuttum,
    8mm capındaki taşı 5 seansda dışarı attık ufak parçalar halinde,
    Allah kolaylık versin geçmiş olsun,acil şifalar dilerim..

marmarateam.png

• Togay senin için HW100 ümü getireyim, bir aksilik olmazsa gelmeye çalışacağım. Hava bozuk bile olsa muhabbet için gelmeye çalışırım. Maksat tanışmak olsun.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Sanırım hava yarın iyi olamaycak buluşmayı olumsuz etkileyecek ama hava şartlarına göre biz de geliriz.

Kamuran abi çok geçmiş olsun, en kısa sürede kurtulman dileğiyle

selamlar

Hatsan AT44WX-10 .22 + Nikko Stirling Targetmaster 10-50x60 MD

Pek yakında : Nikko Stirling Diamond 10-50x60 MD :love:

Hatsan Mod 95 Sas 4.5 Cal + Gamo 3-9x40

Diana Mod 26 4.5 Cal + Optima 1x40 RedDot

FX Revolution .22 + Nikon Buckmaster 4.5-14x40 Mil Dot

ankarateam.png

• Pazar günü güzel görünüyor.Güneşli.

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

• pazar gunu ben gıdebılırım mersıne.Ondan dolayı tanısma amacı bıle olsa yada baska bısey yapılacak olursa bana haber verırısenız sevınrım.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56