ESER MARKA TÜFEKLER VE BİLGİLERİ BUYRUN

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

Arkadaşlar güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim, bilmeyenler için söylüyorum, bu silahları 16 saat satışta tuttuk, yani yatagunda satışa sunuldu ve bu sabak itibariyle satıştan kaldırıldı, bu silahlar tabiki satılava, bahsettiğim yeni tasarımı beklemeden namlu iyileştirmesi ile yeniden satışa girecek, Tabiki fiyatının cazipliği, bu hobiye yeni başlayacaklar içn son derece önemli, ama namlu bozuksa isabetlilik yoksa bu hobiye başlayanı başlamadan bıraktırmış lursunuz, hiç yoktan hobiseveri strese sokmuş olursunuz, silahın hatalı olacağını düşünmeden kendini becerilsiz zannedecektir,

Mevcut modeller Hatsanın kalite ve özellikle işçilk anlayışı ile alakası yok, hatsandan işçilik olarak 10 kalem üstün, abartmak için söylemiyorum samimiyim.
    İlk yapılacak olan mevcut modellerde namlu probleminin çözülmesi, Magnum modelinde iyileştirme, sonrasında tekrar satışa sunulacak.

• Arkadaşlar güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim, bilmeyenler için söylüyorum, bu silahları 16 saat satışta tuttuk, yani yatagunda satışa sunuldu ve bu sabak itibariyle satıştan kaldırıldı, bu silahlar tabiki satılava, bahsettiğim yeni tasarımı beklemeden namlu iyileştirmesi ile yeniden satışa girecek, Tabiki fiyatının cazipliği, bu hobiye yeni başlayacaklar içn son derece önemli, ama namlu bozuksa isabetlilik yoksa bu hobiye başlayanı başlamadan bıraktırmış lursunuz, hiç yoktan hobiseveri strese sokmuş olursunuz, silahın hatalı olacağını düşünmeden kendini becerilsiz zannedecektir,

Mevcut modeller Hatsanın kalite ve özellikle işçilk anlayışı ile alakası yok, hatsandan işçilik olarak 10 kalem üstün, abartmak için söylemiyorum samimiyim.
    İlk yapılacak olan mevcut modellerde namlu probleminin çözülmesi, Magnum modelinde iyileştirme, sonrasında tekrar satışa sunulacak.

teşekkürler.. siz namlu bol falan deyince ben tamamen kaldırdınız ilerde yeni modeller çıkarsa onları satacaksınız anladım. birde isabeti kötü etkilediğini düşünmedim sadece teknik bir detay sandım bu bolluğu ve crownu... ama madem tüfekler namlu iyileştirmesinden sonra satılacak, o zaman güzel haber.

İyi çalışmalar.

Torun K-101 Magnum 5.5mm

korfezteam.png

• Peki acaba bu namluların düzeltilmesi ve Yatagunda satışa sunulması ne kadar zaman alabilir.Yani mesela 1 ay falanmı yoksa daha fazlamı sürebilir.Bu konuda fikir yürütebilirmisiniz.Fabrika bu konuda bir bilgi verdimi.

AT 44 WX 10-LW BULL-PUP :love:

Blow Tabanca 4.5 mm

Üzümlü Kaplan 7+1 12 Cal Otomatik

HER MODEL TÜFEĞE İSTEDİĞİNİZ MODELDE AHŞAP KUNDAK YAPILIR.

[Resim Engellendi: http://i45.tinypic.com/33omgjo.jpg]

Musa KARAOĞLAN

• Official Post

Peki acaba bu namluların düzeltilmesi ve Yatagunda satışa sunulması ne kadar zaman alabilir.Yani mesela 1 ay falanmı yoksa daha fazlamı sürebilir.Bu konuda fikir yürütebilirmisiniz.Fabrika bu konuda bir bilgi verdimi.

Bu konuda ban bir şey diyemem, bugün aradım dışardaymış Yılmaz bey, geri dönülmedi, yada dönüldü ben şirketten erken çıkmıştım.

• Yaptığınız inceliğin umarım Türkiyedeki tüm esnaflar tarafından örnek alınacağını umarak teşekkür ediyoruz Mustafa Bey.

Yeni nesil tüfekleri deneyecek acemilere ihtiyaç duyarsanız, haber verirsiniz bana :)

Tekrardan Teşekkürler

anadoluteam.png

WEBLE JAGUAR 5.5 + 4 X 20 HİLLMAN +;tuftabV#

• peki mustafa abi namlu sorunu mevcut namlu tadilatı ile mi çözülecek yoksa yeni namlu imalatı ile mi çözülecek

• Official Post

peki mustafa abi namlu sorunu mevcut namlu tadilatı ile mi çözülecek yoksa yeni namlu imalatı ile mi çözülecek

Bol namlunun içine kaplama yapacak halleri yoktur herhalde, tabiki yeni namlu

• Mustafa bey,Eser tüfekler ile ilgili yeni bir bilgi varmı acaba.

AT 44 WX 10-LW BULL-PUP :love:

Blow Tabanca 4.5 mm

Üzümlü Kaplan 7+1 12 Cal Otomatik

HER MODEL TÜFEĞE İSTEDİĞİNİZ MODELDE AHŞAP KUNDAK YAPILIR.

[Resim Engellendi: http://i45.tinypic.com/33omgjo.jpg]

Musa KARAOĞLAN

• Benim 5,5 kromajlı olsun mümkünse :) Hemen yapıcam havaleyi.

• bankadaki vadeyi bozdurdum para caride bekliyor ama ortada tüfek yok tüfeklerin yatagun stoklarına girmesiyle çıkması bir olacak gibi bekliyoruz işte x(;

avsan süperpoze

• Official Post

Paranı altta verdiğim linkteki silaha hemen bağla zararın olmaz. Bu silah yurt dışında 1000 TL

Webley satılık webley patrıot 1. nesil

• ilginize çok teşekkür ederim mustafa bey ama ben eser&yatagun işbirliğiyle üretilecek olan türk patriotunu bekleyeceğim ;kihhik, şaka bir yana eser sedece bu silahların sadece namlularında mı değişikliğe gidecek yoksa mekanik siitemdede iyileştirmeye gidilecek mi? o değerli birgilerinizi bizimle paylaşırsanız sevinirim.

avsan süperpoze

• Official Post

Şuan için mevcut silahların namluları iyileştirilecek, sonrasında yeni projeyi hayata geçirecekler ama bu zaman alacak.

• Şuan için mevcut silahların namluları iyileştirilecek, sonrasında yeni projeyi hayata geçirecekler ama bu zaman alacak.

+ para da alacak
    kriz var

• ortalama fiyatlar nedir mustafa abi :S

Ölürken gözlerimizde parlayan son ışık, milli mirasın hayali olacaktır.

• Official Post

ortalama fiyatlar nedir mustafa abi :S

Bu konuda net bir bilgiye sahip değilim.

• fabrikadan bir haber yok mu hala sabırsızlıkla bekliyoruz.

avsan süperpoze

• selamun aleykum ben bu sıteyı yenı buldum 8 senedır hatsan kullanan bır kullanıcıyımama baya eskıdı tamırını yapa yapa bıktım artık her parcasını yenıledım kendım ımal ettım ama dımdı yenı bır sılah almaya karar verdımgalıba burada bırde sılah satan arkadasımız var tanısmak ısterım nasıp olursa ondan da sılah almak ısterım fıyatları hakkında bılgı ıstesem ;şrofls;.