hatsan 5.5 ile 6.35cal. modellerin kalitesi nasıl.?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hwlere ve dianalara o parayı verdikten sonra....Sanki tüfeği bırakacağım da kendi vuracak hedefi... ;lol;

Gençay Güneş

25-06-1989

...İSABETLİ ATIŞLAR... ;tufey#

• ben gene dün hatsan dan bir ürün sıpariş verdim artık hatsan tüfeklerinin içli dışlı oldum vallah..ilk işim bu tüfeğe ahşap dipcik yaptırmak sonrasında form da sizler ile paylaşırım ^^

• Bende de hatsan mod125 var. Dürbünlü olarak ilk atış denemelerimde gerçekten canım sıkılmıştı. Daha sonra ayağa biraz değişiklik yaptım ve ikinci yeşillik alana çıkıp atış yaptığımız gün çok zevkliydi.
    20m den 3 atışta 2 kere sigarayı tam ortasından vurdum. Akşama kadar birton atış yaptık ayarda kaçma olmadı daha ne isteyim ki :D
    Fakat güçlü tüfeği olupta dürbün kullananlara dampa ayaklığı aşırı tavsiye ederim. Arkadaş patriotuna aldı ve gerçekten süper.
    Bende fiyatından dolayı gamo ayaklık düşünüyorum. Kullanan var mı acaba?

Webley Tomahawk 5.5mm + Silencer
    3-9X44 Pamir
    Sports Match Dampa ayak
    Webley Raider 10 (Sürpriz bir yenilikle yakında elimde)
    Sutter 6-24X50 Mdot