tek parça ayak

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • merhaba arkadaşlar tek parça ayakta dürbünü korurmu yoksa illa dampa ayak şartmı

Smk B2 4.5
    Hatsan Mod 125 5.5

• Tek parça ayağın amacı dürbünü korumak değil ayarını korumaktır.Dampa ayağın ayar koruma görevi yanında darbeyi emerek dürbünü koruma gibi bir görevide vardır.Tek parça ayak traktördeki gibi darbeleri aynen iletir dampa aya ise amortisör vazifesi de yapar.Ben mod 125 te dampa kullanıyorum dürbün ve ayarı hala sağlam

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• 250 lira mod 125 e verip 100 lirada dampaya verececeğine www.yatagun.com dan 290 a Gamo Mod 400 al. Dampa hediyesi var üstelik. Artan 60 liraya da dürbün al olsun bitsin. Üstelik garantili olur. Saygılar.

• güzel teklif.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• abi onlarda çok yavaş ya yabancı markalarda yüksek hızlaara sahip sılahların fıyatlarıda yüksek

Smk B2 4.5
    Hatsan Mod 125 5.5

• abi onlarda çok yavaş ya yabancı markalarda yüksek hızlaara sahip sılahların fıyatlarıda yüksek

Mod125 hakkında forumda bi dünya bilgi var.Defalarca Kontrolsüz güç güç değildir diye geyikte yapıldı.