Yurt dışından getirmek için Hangi dürbünü önerirsiniz

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Abi dediğin vidayı tırsa tırsa söktüm. İçerde küçük bi parça var, ya yerinden çıkmış yada kırılmış. Hemen daha fazla kurcalamadan geri kapattım. ;(

o vidayı söküp zoom çemberini ileri doğru it resim çek derim,yapılacak birşey mutlaka vardır,tavsiye önerisi gelir ^^

• Abi dediğin vidayı tırsa tırsa söktüm. İçerde küçük bi parça var, ya yerinden çıkmış yada kırılmış. Hemen daha fazla kurcalamadan geri kapattım. ;(

AnkaraTeam'de halledebilecek birkaç kişi var.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• AnkaraTeam'de halledebilecek birkaç kişi var.

Bugün buluşmada optik, mekanik uzmanı The Night Hawk Murat Abi dürbüne baktı, zoomu değiştiren halkanın vidası içinde kırılmış, keşke o kırık parçayı dün çıkarsaymışım. Murat abi epeyi uğraştı ama kırık parça sıkıştığı ve gerekli ekipman(ince uçlu matkap) olmadığı için çıkaramadı ama dürbünü hastaneye kaldırdı. ;şrofls;. Eminim çok iyi tedavi edecek. Murat Abi sen olmasaydın bizim halimiz ne olurdu ;confused; , iyiki varsın... x;.z

• Üzülerek söylüyorum, hastayı kaybettik :( araya sıkışan parçayı bir türlü çıkartamadım. Bir hayli uğraştım ve dürbüne zarar geleceği kanaati oluştuğundan geri kapattım.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Neyse sağlık olsun Murat abi. Bütün yardımların için çok teşekkür ederim. Nasipte sabit zoomlu dürbün kullanmakta varmış. Yalnız hastayı kaybettik demişsin, kaybetmiş sayılmayız daha can çekişiyo. ;şrofls;. Gittiği yere kadar 16x le devam. Konuya dönersek Hala sabit zoom diyorum ve artık bende sabit zoomlu bi dürbün kullanıyorum. ;şrofls;.