Optima 550 şema ve teknik bilgi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar herkeze saygılar selamlar bende sitede gezindim ama bulamadım tüfekle ilgili şema arıyorum ve ayrıntılı bilgi optima 550 22cal.5.5 ml kullanan arkadaşlardan ve ya site yöneticilerinden rica ederim söküp greslemek bakım gibi teferruatları yapıcam fakat şema olmadıgı için sonradan toplayamam digede korkuyorum yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim
    [Resim Engellendi: http://s10.directupload.net/images/090204/temp/lt9w6nci.jpg]

WEBLEY LONGBOW 4.5ML OPTİMA 3-9X44E ;tufey#
    egeteam.png

• abi forumu aradım bulamadım :S8|

Hatsan Mod 95 sas .177 + 3-9x56 tasko
    Ekol viper 4.5''
    Tanfoglio Witness 1911

Milli ülküye, tam bir
    bütünlükle yürümekte olan Türk milletinin, büyük
    millet olduğunu, bütün medeni alem, az zamanda, bir kere daha
    tanıyacaktır. ~Mustafa Kemal Atatürk~

• üretici şemasını çıkartmıyorsa yapıcak birşey yok, oturup şema çizme gibi bir durum da olmayacağına göre, bir dahaki sefere şeması da olan bir tüfek almaya gayret edin.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• arkadaşlar yardımlarınız için teşekkür ederim ama satın almadım ben tüfegi hediye gelmişti mahvolduk desenize ozaman içini açmıycaz taki bozulana dek buda bize daha çok masraf cıkarcak demektir gerci daha yeni 1 kutu mermi bile atmadım memnunum ama elbetki bakım istiycek aynı tüfegi kullanan arkadaşlardan yardım bekliyorum ben araştırdım bulamadım optima 550 diye yazıyo fakat sitelerde bakınca optima 550 magnum diyo benimki hangisi onu bile anlayamadım havalılar konusunda ilk tecrübem oluyo biz alışmışız süper pozeye gerci çok farklılar havalının bukadar teferruatlı olduguna şaşırdım koskoca hatsanda bile şema yoksa nediye satarlar bilmem.

egeteam.png

• abi ben torunun içini açtım hatta geçen sene açtım 14 yaşındaydım ^^ her yerini parçaladım temizledim yayı değiştirdim sonra yeniden topladım hiç bir yerinde şaşırmadım yalnız yay değiştirme konusunda dikkat etmeniz gerek çıkartırken fırlayabilir. gerçi benimkinde fırlama diye birşey olmadı aksine kendim tornavida ile zorla çıkarttım ;şrofls;.

Hatsan Mod 95 sas .177 + 3-9x56 tasko
    Ekol viper 4.5''
    Tanfoglio Witness 1911

Milli ülküye, tam bir
    bütünlükle yürümekte olan Türk milletinin, büyük
    millet olduğunu, bütün medeni alem, az zamanda, bir kere daha
    tanıyacaktır. ~Mustafa Kemal Atatürk~

• arkadaşlar yardımlarınız için teşekkür ederim ama satın almadım ben tüfegi hediye gelmişti mahvolduk desenize ozaman içini açmıycaz taki bozulana dek buda bize daha çok masraf cıkarcak demektir gerci daha yeni 1 kutu mermi bile atmadım memnunum ama elbetki bakım istiycek aynı tüfegi kullanan arkadaşlardan yardım bekliyorum ben araştırdım bulamadım optima 550 diye yazıyo fakat sitelerde bakınca optima 550 magnum diyo benimki hangisi onu bile anlayamadım havalılar konusunda ilk tecrübem oluyo biz alışmışız süper pozeye gerci çok farklılar havalının bukadar teferruatlı olduguna şaşırdım koskoca hatsanda bile şema yoksa nediye satarlar bilmem.

ha mod125 ha optima550 değişen bir şey yok,mod125 e bakarakdan söküp dağıtabilirsin,
    tüfeğin daha yeni niye sökeceksin anlamıyorum kardes? 8 10 pellet bir kullan,haa ben yeşil gres uyguladım pek bir dizelleme yapmadı,niye dersen piston ortası uclarına göre daha ince olduğundan sadece pistonun ön tarafı ve arka tafı ana gövdeye temes ederek hareket ediyor.
    her neyse şimdi nettden yay kece sıparişi vercen,o paraya tüfeğini gönder hatsan yenisini versin ;şrofls;. niye kendini zahmete sokuyan güzel kardeşim ;tacli#
    yay takma aparatın yoksa zaten hiç bulaşma bu işe,
    geçenlerde burdaki bayii de gördüm optima550 yi mod95 tarzı yapmışlar,

• kardes bekle tüfeğin eskisin biraz herzaman tüfek sökülmez tüfek temizliğe bakıma ihtiyacı oldumu sana kendini gösteriri zaten yoksa tüfeği yalama yaparsın sölim sana, ben tüfeklerimi 1 yılda 1 sökerim dahada 1 yıl sökmem bende zorlanırım toplamakta ama çözümüm su tüfeği üstten kamera kaydına alırım sökerken sonra toplarkende takıldıgın yerde video kaydına bakarım ;şrofls;. ama dikkatli ol yeni tüfeklerde yay fırlama riski çoktur saygılar x(;

• teşekkür ederim arkadaşlar zaten dedigim gibi daha yeni sökmem zaten bakım zamanı geldiginde ne yapcam diye düşünüyodum şemasız ama vidyoya kaydetme olayı çok iyi 1 senede bakım yapıyorum demişsin bukadar uzun süre idare ediyorsa süper bu gün gidip bi yag alcam bu beni silahı sökmeden bayabi idare eder sanırım herkeze paylaşımları için tekrar teşekkür ederim

egeteam.png