torpedo 155 th--yay ve keçe yardımı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar bugun tüfeğimi korkarak dirdaha toplayamam diye korkarak söktüm.

piston keçesinin biraz kenarı ezik temizleyip güzelce yeşil gres uygulayacaktım.

fakat bu keçeyi kullanmak istemiyorum ve hazır açmışken yayıda yenilemek istiyorum torpedo kullanan arkadaşlar

bana yardımcı olabilirlermi bide arka kısımdaki plastik yay tutucu normalde iki parçamıdır benimki kırık gibime geldi

iyice temizledim ama keçeyi ve yayı değiştirmeden toplamak istemiyorum.

hatsan at44-10 ....4.5.....square 3-9x40 scuba tüp(rüştü bey)
    Hatsan torpedo 150 th....4.5---- optima 3-9x32mm
    crosman 357 8.
    klasik tekli martını henry
    k.üzümlü klasik çifteli

• arkadaş torpedonun piston contasını değiştirmek için pistonun üst kısmını sökmelisin gerekli aletler yoksa bu nu sökmek çok zordur pistona zarar verebilirsin ben denedim sökemedim.
    patriot piston contası diye nette aratırsan bulursun ben almıştın torpedonun piston contasıyla aynı fakat patriotun yayı uymuyor.
    yay iç çapı 14mm dış çapı 21mm den büyük olmayan yaylar uyar.
    yay tutucu iki parçadan oluşuyor.
    bence yeşil gres uygulayıp topla eskisine göre baya fark göreceksin benim contada biraz hasarlıydı ben yeşil gres uyguladıktan sonra yakın mesafeden pelet yanyana passız 5lt lik üç yağ tenekesini delip dördüncünün içinde kalıyordu
    pistonu önünü yağ kaçırma ateşli silah gibi patlıyor ve namlu kapkara oluyor isabetliliği kötü etkiliyor

• piston contasını söktüm zaten

nette arattım hil. av dan bahsediyor.

istanbulda satılan bir yer yokmu.

ve yayda dahil .

hatsan at44-10 ....4.5.....square 3-9x40 scuba tüp(rüştü bey)
    Hatsan torpedo 150 th....4.5---- optima 3-9x32mm
    crosman 357 8.
    klasik tekli martını henry
    k.üzümlü klasik çifteli