anadolu yakasındaki arkadaşlar kimler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • mollafenariden sonra denizli köyü geliyor orada gölet var biz gitmiştik bir kere mollafenariden 6 km falandır oraya da bir google earth le bakıver

• Official Post

Burada Balıkta tutarsınız :him:s

[Resim Engellendi: http://img297.imageshack.us/img297/7806/karikatr132li0.th.jpg]

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• Geliyormusun Mustafa Abi yoksa . 8o Öyle birşey sezdim sanki. Biliyorsun kimseye davet yok.Herkes ev sahibi gibi rahat gelmeli ve bir misafir gibi hürmet görmeli. :thumbup: Gerçi bunu madmax söylese daha iyiydi mekan onun beni ilgilendirmez ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

• evet arkadaşlar bu resimlerini gördügünüz yerden bahsediyorum umarım begenmişsinizdir

xaupau sanada teşekkür ederim resimler için ½bay£bay`; :thumbdown:

huglu süperpoze 12 calibre

mke çifte 12 calibre

hugsan otomatik 4+1 12 calibre

ford c max 1.6 182 hp ecoboost

• Rica ederim. Bende çok beğendim bu arada gerçekten güzel yerleri var.

• mühendis bey arabanda bir kişilik yer açabilirsen bende katılmak isterim :thumbup:

armsan fonex 5+1
    huğulu s.poze
    sarsılmaz concorde 5+1
    yavuz16 compact
    kırıkkale (kısa dokuz)
    + türlü çeşit bıçak ve kuru sıkı ;şrofls;.

• buluşma 1 mart değilde 8 mart olsa tadından yenmezdi aslında ;şrofls;.

armsan fonex 5+1
    huğulu s.poze
    sarsılmaz concorde 5+1
    yavuz16 compact
    kırıkkale (kısa dokuz)

• Sevgililer gününden sonra birde dünya kadınlar günü diyorsun. Tebrik ederim cesaretinden dolayı ;şrofls;.

• nerde ve ne zaman

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• Sevgililer gününden sonra birde dünya kadınlar günü diyorsun. Tebrik ederim cesaretinden dolayı ;şrofls;.

haklısın valla :)
    bide ben onu düşünmemiştim 8 martta benim gelmem imkansız.eh bizim meslek için mart ayı dert ayı ;#taban^l

armsan fonex 5+1
    huğulu s.poze
    sarsılmaz concorde 5+1
    yavuz16 compact
    kırıkkale (kısa dokuz)

• Arkadaşlar mekan biraz uzak kalsada bende toplantılara gelmeye çalışırım ;tufey# , Ben uğurmumcudayım, e5 den ve kartaldan gelicek arkadaşları kartal köprüden alabilirim .. ;atlig; bence acele edilmesin yer işi vs tam olarak ayarlansın derim..

• 500 tlere binebilirseniz son durak şifa mah oradan harem minibüsüne atlayıp çayırova üst geçitine gelebilirsiniz.
    bir arkadaşın 15 kişilik minibüsü var :) oradan alabiliriz

• sevgili arkadaşlar anladıgımız kadarıyla mart ayında yapalım buluşmayı yanlız eskiler derlerki martın on beşi kış on beşi yaz diye malum atış yaparken falan yere uzanılacak veya oturulacak onun içindirki mumkunse mart onbeşinden sora ilk pazar yapalımmı kimsenin hasta olmasını istemeyiz;d;

huglu süperpoze 12 calibre

mke çifte 12 calibre

ford c max 1.6 182 hp ecoboost

• Arkadaşlar benim arabam da +3 kişilik yer kaldıne zaman olursa olsun

• Bir ay önce Ümraniye ye taşındım, yani artık anadoluluyum.

Bu konuyu geçenlerde Booze ile görüşmüş ve ideal bir buluşma yeri bulduktan sonra bunu duyuracak ve bir buluşma tertipleyecektik. Fakat havaların epeydir bozuk olmasından dolayı bunu henüz gerçekleştiremedik.

Anadolu yakasını çok bilmemekle beraber en yakın buluşma alanı olarak Ömerli barajı ve civarı görünüyor, ve burasıda çok yakın sayılmaz. Biz Booz ile eskiden de atışa gittiğimiz Avrupa yakasında Ayazağa da buluşmayı düşünüyorduk. Pazar sabahı Ümraniyeden Ayazağa 10dk sürüyor. Orman alanı olarakda çok müsait bir mekan.

Ortak bir mekan belirlenebilir ise düzenli buluşmalar zevkli olacağına inanıyorum.

Bu arada ramazan arkadaşım yere yatmadan ayakta desteksiz atış yaparız bizde, amaç tetik çalışmak, nefes kontrolü, zoru başaran kolayı hayli hayli yapar.

Saygılar,

Diana 350 Magnum 5.5mm.
    A1Optic 1x42 Red Dot

• Arkadaşlar istanbul çatalca yolu üzerinde güzel yerler de var yanien optimum yeri bulmak için biraz daha çalışalım bu konuyu
    sonsuz saygılarımla

• Anadolu yakasında kavacıktan sağa sapınca riva istikametine doğru yol komple otoban gibi çokkısa bir surede rivaya gidilebiliyor , ve arazı çok musaıt yeşil çayır cımen orman , keşif kolu olarak önce gidip bir çalışma yapmak lazım.