anadolu yakasındaki arkadaşlar kimler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • benim önerim buluşma yerlerini belirleyip ondan sonra oylama yapalım.daha sonra sırayla diğer yerlerdde buluşma yaparız.

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• arkadaşlar anadolu yakasında bu iş için en uygun yer beykoz un arka tarafındaki köylere yakın ormanlardır bence.ben beykoz da oturuyorum bu ormanlara ulaşım biraz sıkıntılıdır beykoz dan köylere kadar otobüs var oradan sonrası aracı olan arkadaşlar ile aşılacaktır.bildiğim çok güzel yerler var herkesten uzak sessiz.....kimse karışmaz..... ;tufey# doğa doğa.....bu arada böyle buluşmalar çok iyi olacaktır...ankaradaki arkadaşlara imreniyorum doğrusu...

arkadaşlar benim bahsettiğim yerlerde oralar harika yerler var hele benim her fırsatta gittiğim bir yer varki tam atışlık ister piknik yap, ister atış... ;tufey#

• sevgili arkadaşlar vazgeçilen bi durum yoktur dedigimiz gibi mart ayı içersinde mollafenari deki ğöl kenarında buluşmayı gerçekleştirecegiz inşallah arzu eden bütün arkadaşlar davetlidir daha sonra bi tarihe de kara verecegiz hep beraber :love: :thumbdown: ;d;

huglu süperpoze 12 calibre

mke çifte 12 calibre

hugsan otomatik 4+1 12 calibre

ford c max 1.6 182 hp ecoboost

• Resimleri yüklediğim yer gayet ferah ama merkezi değil. Merkezi bir yerde ise rahat atış alanı bulacağımızı pek sanmıyorum ama tabiki fikirler iyi olacaktır.

• +1000 ;d; ;d; ;d;

mke çifte 12 calibre

• ayazağa oldukça merkezi ve bir okadarda atışa müsait biyerdir... bu bağlamda merkeze yakın olan yerlerde rahat edemeyeceğimizi düşünmüyorum...tüm arkadaşlar duyarlı olup ateşli silah kullanmazlarsa, sorun olmayacağını ümit ediyorum... tabii bunları tecrübe etmek lazım....

sonuç olarak ben çoğunluğa uyarım bir kez buluştuğumuz zaman zaten problemleri masaya yatırırız olmadı daha merkezi yerler ararız...
    en yakın zamanda buluşmak dileğiyle...

• böyle düşünceleri ben alkışlarım ;d; ;d; ;d;

mke çifte 12 calibre

• Başlıkta yazan anadolu yakası kriterine uyulduğu sürece biz İzmitlilerden katılacak arkadaşlar olacaktır. Ancak köprünün karşısı en azından benim için uzak. Ama bu tarafta yapacağınız buluşmalara katılabiliriz. Saygılar

• Evet arkadaşlar birimiz kriterleri sıralasın ve bir test yapalım oylamaya sunalım, oylama yapabiliyoruz diye benim bir bilgim var, adminlerde yardımcı olursa bu konuda çok güzel olur düşüncesimdeyim..

• mehmet fatih kardeşim ben derimki önce bir buluşalım bir tanışalım zaten butun gun atış yapmıyacagız ne konuşulup ne paylaşılması gerekiyorsa konuşalım ilk toplanmada her şeyi bir sonuca baglayacagımza çok inanıyorum yeterki bi toplanalım herkesler görsün marmara team anadolu yakasındakileri saygılarımla :thumbdown: :love: :love: ;d; ;d;

mke çifte 12 calibre

• 8 Mart'da Uğur Mumcu Aydos Ormanı nasıl?O gün ben doluyum işim var başka gün olsun demeyin arkadaşlar 8 martta müsait olan arkadaşlarla bir buluşma yapalım sonraki hafta veya 10-15 gün sonra bir buluşma daha ayarlanabilir diye düşünüyorum.Başka türlüde olmaz bu iş bir an önce icraat lazım,özellikle de oraları bilen arkadaşlar bize katılırsa çok hoş olur.Daha iyi önerisi olan?

• Aydosda kartalcinle bi çok kez atış yaptık büyük gölün üst tarafında güzel mekan var 200 metre mesafeli , bize denk gelmedi ama polis jandarma denk gelebilir..

• Beni sakın yanlış anlamayın. Mesleğinize saygım sonsuz ancak "bende polis memuruyum" demeden gelecek olan güvenlik güçleriyle bir problem yaşanmayacağına eminmisiniz. Memur olduğunuzu söyledikten sonra yaşanmaması normal. Ancak çoğu sizin gibi fikirlere açık ve bu konuda bilgi sahibi değiller. Bunu neden yazdın nasıl olsa problem yaşanmayacak derseniz olduda sizin bir işiniz çıktı ve gelemediniz. Bir jandarma gelebilir ve istenmeyen bir durum oluşabilir. Bunu da gözönüne alarak plan yapılmalı diye düşünüyorum. Saygılarımla

• Bölge insanlardan uzak yani kimseye zarar gelmeyecek bir yer olduktan sonra polis olmaya gerek yok.Kimseye rahatsızlık verilmediği sürece sıkıntı olmaz,ama bazen biri elinizde tüfeği görüp şikayet edebiliyor(başıma geldiği için biliyorum kadın 500 metreden görüp polisi aramıştı) sonuçta ekip geldiğinde durumu izah edebilirsiniz,problem olmayacaktır.

• arkadaşlar sizlerden ricam mumkün olabildigince sorunsuz bi gün geçirebilecegimiz yerler seçilmesine dikkat edelim

yakacık ve aydos biraz meskun mahal için kalıyor arkadaşlar her ne kadar polis arkadaşlarımızda yanımızda olsa tadımız kaçacaktır derim ben genede her tür önerilere açıgız tabiki ama ilk buluşma hepimiz için bence çok önemli agt

mke çifte 12 calibre

• Her ne kadar elimizdeki havalı tüfekde olsa işden anlamayan polis veya jandarma tadımızı kaçırabilir diye düşünüyorum sonuçta kollukda adamda kıllıkda :cursing: