anadolu yakasındaki arkadaşlar kimler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • aklıma bi fikir geldi ;

ömerli taraflarında paintball,atv işleri yapan yerler var... biri ilede uzaktan bağlantım var... bizim havalı tüfek işleri için yer ayarlayabilirlerse belirli bir ücret karşılığı, kadiköy'den servisli gidiş dönüş olacak şekilde, ulaşım sorununuda hallederek, bir atış alanı oluşturabiliriz...

paintballculardan ulaşım, oyun sahası,a'dan z'ye ekipman, yemek gibi hizmetlerin karşılığında 60-90 tl arası bir ücret alınıyormuş bizim ekipmanla bir alakamız olmadığından direk yemek, alan ve ulaşım için bir fiyat almaya calışırım... bizim tüfek işini ciddiye alıp bir fiyat verirlerse güzel olacağına inanıyorum.

• arkadaşlar Bölüm yönetivcisi arkadaştan destek istiyorum,
    Lütfen oylama yapabilirmisiniz?
    yazılan yerleri bir oylama yapalım ve görelim neresi daha çok revaşta...
    selam dua ile...

• merhabalar sevgili arkadaşlar malum havaların kötü gitmesi bizlerin bir türlü bir araya gelemememize sebeb olmuştur

anadolu yakası arkadaşları benim davetlim olarak belirlenecek bir tarihte davet edecegim o günki toplanmada anadolu yakası olarak çok çeştli kararar alıp uygulamaya koyarız inşalah şimdiden anadolu yakası arkadaşilarımız 20 ye yakın bayagı bi kalabalık bi grup olacagız yalnız toplanma günlerimiz pazar günleri olacaktır saygı ve sevgilerimle :thumbdown: ;d;

huglu süperpoze 12 calibre

mke çifte 12 calibre

hugsan otomatik 4+1 12 calibre

ford c max 1.6 182 hp ecoboost

• 4 ay olmuş kimse kalmamış anadolu yakasında, anlaşılan millet tatilde...
    Merhaba arkadaşlar Ben Üsküdar Fıstıkağacından Gökmen Yok mu Buluşma Organizasyonları Falan Birileriyle Tanışsak da Bişeyler Öğrensek artık... Tüfeğim HATSAN mod 125 ve Sanırım Hatsanın Şanslı Kullanıcılarındanım Geçen Ay Bilecikte Karpuz tarlasında 110 metereden bikaç balon patlama fırsatı bulunca bayaaaa bi heves yaptım İşin Kurdu olmuş Abi ve Kardeşlerimizden bikaç tüyo fena olmazdı Hani...HADİ ARTIK BULUŞUN YAHUU

Not : İsuzu Wide kapalı kasa Kamyonetim var bi işe yararsa (koltuk tüfek mangal Nevale vs Taşınabilir Yolcu Taşıyamam sanırım Yasak..)

-Webley Raider LW Singleshot 5.5mm Tasco 6-24x42

FİLİNTA TEAM

• bizim burada Denizli köyü göleti var atış için çok müsait bir yer ama Gebze merkezden 25 km kadar uzakta sayılır.
    bir keresindee patriot 1. nesille göletin içindeki 250 metre ilerdeki pet şişeyi tek atışta vurmuştum.

Vay, iyi atmışsın... :)

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• 4 ay olmuş kimse kalmamış anadolu yakasında, anlaşılan millet tatilde...
    Merhaba arkadaşlar Ben Üsküdar Fıstıkağacından Gökmen Yok mu Buluşma Organizasyonları Falan Birileriyle Tanışsak da Bişeyler Öğrensek artık... Tüfeğim HATSAN mod 125 ve Sanırım Hatsanın Şanslı Kullanıcılarındanım Geçen Ay Bilecikte Karpuz tarlasında 110 metereden bikaç balon patlama fırsatı bulunca bayaaaa bi heves yaptım İşin Kurdu olmuş Abi ve Kardeşlerimizden bikaç tüyo fena olmazdı Hani...HADİ ARTIK BULUŞUN YAHUU

Not : İsuzu Wide kapalı kasa Kamyonetim var bi işe yararsa (koltuk tüfek mangal Nevale vs Taşınabilir Yolcu Taşıyamam sanırım Yasak..)

gökmen abi rakıyı senmi sansürledin resimden ;şrofls;.

Gamo CF-X 4.5mm + 3-12x44 AOE optima ;box;x
    Kalem, fırça, mermer nedir birer oyuncak,
    Şaheserler süngülerle yazılır ancak!

bursateam.png

• Selamlar arkadaşlar.Ben SAkarya adapazarından emrah(18) .Buluşma olayları güzel yalnız bana oldukça uzak.Bende yakın olsam katılmaya çalışırdım.Bence ulaşabilcek arkadaslar biraz fedakarlıkla ilk buluşmayı gerçekleştirebilirlerse eğer sonrası gelir.

• gökmen abi rakıyı senmi sansürledin resimden ;şrofls;.

Sansür demeyelim de 18 yaş altı kişiler için olumsuz örnek olmamak adına adminlerimizden ufak bir hatırlatma geldi.... ;grin;

FİLİNTA TEAM

• oysaki rakı olduğu hiç de anlaşılmıyordu.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• Var mı pazar günü Maltepe, Ümraniye hatta Ömerli tarafına kadar atış yapacak olanlar? Neden kimseden ses çıkmıyor buluşma konusunda anlamıyorum? Gizli gizli mi buluşuluyor :)

Gamo CFX Royal 4.5 mm (Satıldı)
    4-9x40 (Satıldı)

• Var mı pazar günü Maltepe, Ümraniye hatta Ömerli tarafına kadar atış yapacak olanlar? Neden kimseden ses çıkmıyor buluşma konusunda anlamıyorum? Gizli gizli mi buluşuluyor :)

;director; Sevgili Hurma, sana bir ağabey tavsiyesi; gel sen Ankara'ya taşın, İstanbul tayfasında iş yok daha bir buluşma bile organize edemiyorlar... Oysa biz her Cumartesi buluşuyoruz... AnkaraTeam, var mı ötesi? :love:

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Marmara team uyuyo uyuyo birsürü abilerimiz var yatagun istanbul
    firması ancak organizasyon yok malesef her gün bir umut mesajlara
    bakıyorum marmara team den birileri buluşma ayarlasa da gidip ortamı
    görsek büyüklerimizden bişeyler kapsak diye çok heves yapıyorum ancak
    nafile.....

Eh napalım bende ankara team deki arkadaşlara gıpta ile bakmaya devam ederim ;#^+. ;#^+. ;#^+. ;#^+. ;#^+. ;#^+. ;#^+.

Marmara marmara duy sesimizi Anadolu yakası Üsküdar dan Gökö Sabırsız

FİLİNTA TEAM

• Marmara team a bende eklendim,

yakınlardaki buluşmalara gelebilirim...

KArtaldayım

Ama kimse yokmuş marmarada doğrumu :)

• Yok Valla 1 haftadır yazıyom ama 2-3 kişi dışında kimse bi cevap bile vermedi...

Sanırın koskoca anadolu yakasından topu top 4 kişi varız.

Yahu en azından bi 10 kişi olsaydık yahuuuu X(

FİLİNTA TEAM

• var var 10 kişdende fazla ama ne hikmetse kimselerden ses çıkmıyor ben bir ara toplanalım dedim herkesi davet ettim ama baktımki herkes başka telden çalıyor bende en sonunda vaz ğeçmek zorunda kaldım o zaman tekrarda ben çagrı yapim belirlenecek bi tarihte cumartesi günü buluşalım denizli köyün barajında saygılarımla :love:;d;

huglu süperpoze 12 calibre

mke çifte 12 calibre

ford c max 1.6 182 hp ecoboost

• Bende Çamlıca'da oturuyorum. Bu tarafta düzenlenecek buluşmalara gelirim.