Webley patriotumda arıza 1.nesil

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Dün satın aldığım webley patriot 1.nesil tüfeğimle 2 atış yaptım.Bugün tekrar bir deneyeyim dedim fakat kurulmuyor.Arıza verdi ve çok canım sıkıldı.Satıcıyla görüştüm kargoyla gönderin değiştireyim diyor sağulsun fakat genede canım çok sıkıldı.İnşallah 2.sinde bir arıza vermez.

• Bu kurulmama durumu kurma kolu ile alakalı olmalı, tam kurulacak gibi ses çıkarıpta tetiği kilitlememesi %95 ihtimalle kurma kolunun 2'ye katlanmış adi sac olmasından ve kullanım ile hafif eğilip kısalmasından. Forumda zaten bu 1. nesiller alınırsa kurma kollarının değiştirilmesi gerektiği belirtiliyordu. Aynı durumu ben de yaşamıştım.

• 1. nesillerin şanı gölgeleniyor

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• 1. Nesil Patriotlar ilk geldikleride elden geçmezse yazılanlar düzgünce yapımazsa (yaptırılmazsa) büyük ihtimal (tecrübeyle sabit) sorun çıkartıyorlar. Ama sonra bakımını yapıp onu adam edinceeeee... bide üstüne yatagun dampayla düzgün bi dürbün takıncaaa... sonrada aynı delikten iki pelet geçirinceeeee... işte o zaman zorda kalmadıkça ben bu tüfeği satmam dedirttiriyo. Özellikle gücüyle. Aynı konforu kesinlikle vermesede PCP gücünde tüfeğiniz oluyo. Ben memnunum :)

Her Türk Asker Doğar... X]#+,

Webley Patriot 5.5mm (1. nesil)