ES-ES TEAM

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Aranızda Eskişehirden katılan yokmu artık bizde müsabakalara başlayalım diyorum, Yada varsa ve müsabakalar düzenleniyosa haberdar olmak isterim. Şimdiden teşekkür ederim. ;avci;

eskisehirteam.png

• Koskoca forumda tek Eskişehirli benmiyim ? ? Yoksa Eskişehirliler falza ilgili değilmi bu konulara ?

eskisehirteam.png

• Ben eskişehirli değilim ama 5 yılımı esk. geçirdim.Esk bir iki ark vardı noldu bilmem.Selamlar ESk. :thumbdown:

• ben de eskişehirliyim kardeş övünmek gibi olmasın ^^
    forumda bi arkadaş daha vardı sanırım...

webley raider 10 lw .22 cal 6-24x40 tasko aoe :thumbup:

• Commandos diyorumki bizde Eskişehir teamı kuralım. Ben üyelere baktım 30 un üzerinde Eskişehirli görünüyo ama fazla online olmuyolar sanırım.

eskisehirteam.png

• Official Post

Commandos diyorumki bizde Eskişehir teamı kuralım. Ben üyelere baktım 30 un üzerinde Eskişehirli görünüyo ama fazla online olmuyolar sanırım.

Onlara PM atıp düşüncelerinizi anlatın,

• Hadi bakalım dostlar hep destek tam destek.Bu hafta aşırı yoğunum ama haftaya başlayabiliriz bişeyler yapmaya

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• Sonunda bizde Eskişehir team ı kurabilecez çok mutlu oldum Serkan abi haftaya düzenleyelim güzel bi tanışma ortamı..

eskisehirteam.png

• Öncelikle düzenli buluşmalar yapabileceğimiz güzel bir alan bulmalıyız.Yer hakkında fikirlerinizi bekliyorum

uɐʞɹǝs™
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• Bildiğim bi kaç tane güzel yer var ama oraya gidebilmek için vasıtalara ihtiyacımız olacak o kadar uzak değiller merkezden 20 dk uzaklıkta ama sizin bildiğiniz başka yerler varsa son seneçenek benimkilere bakabiliriz

eskisehirteam.png

• Official Post

Bende varım ;şrofls;.
    Ben vakit bulduğum zaman kalabak köyüne gidiyorum epey uzak ama sakin...
    Merkeze yakın bildiğiniz sakin yerler varsa değerlendirip en kısa zamanda bir buluşma ayarlıyalım derim...
    Es-Es team içinde bir logo önerim var...
    [img=http://img26.imageshack.us/img26/6538/snap7q.th.jpg]

Biz imzanızda yayınlayacağınız " Eskişehir Team " hazırlarız. :) genele uymuş olursunuz, yeterki buluşmaları bir başlatın, Eskişehir Team olarak önek de hazılarız.

• evet arkadaşlar bu olaya ön ayak olalım, eminim bir çok kardeşimiz bizlere katılacaktır.
    benim kafamda da bir iki yer var. hava şartları şu an için malum, bir az daha düzelince organizasyonlara başlayalım. :thumbup:

webley raider 10 lw .22 cal 6-24x40 tasko aoe :thumbup:

• Evet beyler bu işin peşini bırakmayalım...
    Zaten bir kez buluşma düzenleyebilsek gerisi gelir...
    Şu yerdeki kar bir kalksın, yerler kurusun çıkalım araziye...
    Şimdiden gidilebilecek yerleri bir değerlendirelim bir seçim yapalım derim...

• Ben haftaya diye düşünmüştüm ama kar engel oldu. Mecburen karın kalkmasını bekleyecez.Yer konusuna takılı kalmayalım tıp fakültesinin yukarsından sonraki alanların hepsi boş kendimize bir yer ayarlarız buluşmalarımız orda olur..

eskisehirteam.png

• Dostum eğer tahmin ettiğim yerden bahsediyorsan orda baya bi şişe vardır. ;şrofls;.;şrofls;.;rofl.;;lol;;rofl.;

uɐʞɹǝs™
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• ;d; ;d; Aynen tahmin ettiğin yer namıdeğer KOCAKIR ;lol; ;şrofls;.

eskisehirteam.png

• Arkadaşlar eskişehir çıkışındaki MUSAÖZÜ göletine havalı tüfek atış poligonu yapılacakmış. Bi buluşma ayarlayıp gidelim diyorum günü beraber belirleriz..

eskisehirteam.png

• merhaba :) dediğiniz gibi eskişehir musaözü köyü piknik alanında havalı tüfek atış poligonu açıldı.1'i sniper olmak üzere 5 adet havalı tüfekle değişik hedeflere atış yapılabiliyor.sadece haftasonları açık yalnız.pazarları genelde ben orda oluyorum.şayet gelirseniz ufuk diye beni sorarsanız ve bu site aracılığıyla geldiğinizide belirtirseniz sizlerle tanışmaktan ve yardımcı olmaktan onur duyarım.

görüşmek dileğiyle

Ufuk GENCER