Browning Airstar eloctronic

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • böyle bir tüfeğe denk geldim alaman bir sitede,dürbün takamamış adam merak ettim nasıl bir tüfenk diye,karşıma bu çıktı :rolleyes:
    250 atış yapıyormuş orta derece ingilizcem ile anladığım kadarı ile ;şrofls;.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

NIB & extremely collectible BROWNING AIRSTAR 200 air rifle .177 / 4.5mm cal. Mfg'd in Herstal, Belgium by J&L Rutten. Electronic cocking action & rechargeable w/ 250 shots/charge. BAC marked. Morgan/Montreal address. Nice medium-colored satin Walnut stock. Switch & input in hard rubber grip cap. LOP = 14.25" to factory recoil pad. Shiney blue-perfect. Adjustable rear sight & front globe sight w/ 6 inserts. 840 FPS. Adjustable trigger. Includes charger, manual in 6 languages, & original box. Buckmark on loading port. NRA Condition-NEW/PERFECT. A special gun very seldom encountered. No FFL req'd. Please see all terms above. Thanks! Belgian

alalım bundan yaff hemen ;şrofls;. elektirikden bol nevar ;şrofls;.

• Pille yayı kuruyor anladığım kadarıyla.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Yada Pnömatik biri sistem var. Elektrik gücü ile bir yerde, tek atımlık basınçlı hava üretiyor.

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• hybrid airgun diye bılıyorum ben bunu ama uretımı ya durmustu yada yurtdısına satılmıyordu galıba
    yayı ıster elle kurun ıster airsoft sıstemı gıbı sarj edıp ıcındekı dıslıler sayesınde kendısı kursun

• FİLİNTALAR GRUBU
    Gamo CFX 4.5 (MS "Yatagun" yay tutucu ve tetik) + Square 4x32
    Crosman 2100b
    Hatsan mod.20
    Crosman 2240, rjmachine long breech, Williams notched blade sight,
    Crosman 2240, rjmachine riser breech, free floating 24" barrel, Crosman Custom Shoulder Stock
    Atak Arms Zoraki HP-01 000075
    Crosman 2240-50 PCP, breech Jim Giles,14" barrel

• Geçen sene ben bu tüfeği gündeme getirmiştim fakat sitemiz çöktüğü zaman bütün bu tüfekle ilgili bilgilerin hepsi silindi mustafa serdar bey hatırlar.

FEİNWERKBAU 600

• ben bu aleti bir ara görmüştim nette ama çok pahalı bişeydi

• fiyat olarak aklımda 1000 kusur $ bıseyler kalmıs