Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar 1 ay önce aldığım walther falconda kırarken garip garip sesler geliyor :) sanırım greslenmiyor bu silahlar bende pek anlamadığım için birşeyler yapamıyorum. Bundan dolayı mıdır bilinmez silahta bir güçden düşme oldu 45 mt den gamo match ile fıçı bira şişesini kıramıyor sizce mermiden midir bu? ;hirr;

Kaplumbağaya dikkat et. Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerliyebiliyor. "James B.Conont"

ankarateam.png

Bizde bilirdik sevgilimize karanfil almayı lakin; aç idik yedik karanfil parasını.. ;kffx;

Playstation Portable 2000 - 3000 oyunları bulunur...(Yeni çıkanlar- çıkmışlar)

• bir şey sürtüyor gibiyse yay kırılmıştır hiç başıma gelmediği için başka bir şey gelmiyor aklıma.

Hatsan Mod 95 sas .177 + 3-9x56 tasko
    Ekol viper 4.5''
    Tanfoglio Witness 1911

Milli ülküye, tam bir
    bütünlükle yürümekte olan Türk milletinin, büyük
    millet olduğunu, bütün medeni alem, az zamanda, bir kere daha
    tanıyacaktır. ~Mustafa Kemal Atatürk~

• Ortak yay kırılsa sıkmaz :) x;.z

Kaplumbağaya dikkat et. Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerliyebiliyor. "James B.Conont"

ankarateam.png

Bizde bilirdik sevgilimize karanfil almayı lakin; aç idik yedik karanfil parasını.. ;kffx;

• kırılıp, iç içe geçip çalıştığını okumuştum bi yerde ?(

Ekol viper 4.5''
    Tanfoglio Witness 1911

Milli ülküye, tam bir

• yay kırılınca sıkıyor dostum.yaydan küçük bir parça kopmuşsa diğerinin içine giriyor ve sen farketmeden devam ediyorsun :thumbup: başıma geldi.gücü düşüyor silahın. ;kovboys;

armsan fonex 5+1
    huğulu s.poze
    sarsılmaz concorde 5+1
    yavuz16 compact
    kırıkkale (kısa dokuz)
    + türlü çeşit bıçak ve kuru sıkı ;şrofls;.

• büyük ihtimalle yay kırılmış.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• demek ki doğru hatırlıyormuşum. :whistling:

Ekol viper 4.5''
    Tanfoglio Witness 1911

Milli ülküye, tam bir

• Nasıl iş yaw bu #hims böyle sürekli tüfek mi değiştircez yaw ;box;x garantiye mi gönderiyim tüfeği şimdi nasıl anlaşılır arkadaşlar

ankarateam.png

• kendin yay alıp takabilirsin. garanti değiştiriyor mu bilmiyorum ama tüfek değişmez o kadar büyük bi sorun değil yani ^^

Ekol viper 4.5''
    Tanfoglio Witness 1911

Milli ülküye, tam bir

• yayın kırıldığı kesin gibi.

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• bence o yay sağlam g;$i sorun kullandığı pellet ve pellet in şişeye isabet etti yer, match pellet ile bu mesafede tahribat beklemen bana göre yersiz g;$i
    arabayı çalıştıracam gelince çaldır beni ararım bersel :rolleyes:

• tüfeği kurarken ses geliyorsa büyük ihtimalle yay kırılmıştır.

ayrıca o güçte bir tüfek match pelletle bira şişesini kesin kırar.bir sorun yoksa eğer.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• Yayda sorun yok galiba arkadaşlar. Dürbün ayarı hafif sağa sapıyor oda bu mesafeden sıyırıyor. Ayarı birazcık daha kaydırdım çok güzel oldu arkadaşlar. Bide pelletten dolayı olayuyor. Çalıştırdın mı abi arabayı :) arabayla helikopterden bıkınca söylede uçak tekne felan ayarlayım :thumbup:

ankarateam.png