Nikko yeni Targetmaster serisi dürbünler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Targetmaster'ları da yandan parallaks ayarlı yapmışlar, bence çok güzel bir dürbün.

Nikko Targetmaster

[Resim Engellendi: http://img244.imageshack.us/img244/9219/targetmaster1.th.jpg]

[Resim Engellendi: http://img23.imageshack.us/img23/7540/targetmaster2.th.jpg]

seri 4-16x50 den başlıyor ve 10-50x60'a kadar çıkıyor. Mil-dot , LRX ve FT artıkıllar kullanılmış.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Official Post

Katalogları ve fiyat listeleri geldi, LRX artıkıl aşırı talep almaya başlamış

• Katalogları ve fiyat listeleri geldi, LRX artıkıl aşırı talep almaya başlamış

ben her zaman mil-dottan yanayım, FT artıkılda hoş görünüyor ama yatay kıl daireyi ortadan bölmediği için bir türlü ısınamadım ^^

.

ankarateam.png

• Erdem abi dürbünler konusunda igili ve tecrübeli olduğunu biliyorum...Dürbün ağırlığı malum önemli bir sorun.Uzak mesafelere de görerek atış yapılabilecek asgari ağırlığa sahip dürbünlere örnek verebilirmisin.

:love:(Ahh.Bir karar verebilsem !)
    egeteam.png

• Erdem abi dürbünler konusunda igili ve tecrübeli olduğunu biliyorum...Dürbün ağırlığı malum önemli bir sorun.Uzak mesafelere de görerek atış yapılabilecek asgari ağırlığa sahip dürbünlere örnek verebilirmisin.

Kerem uzağa bakacağım dürbünün ağır olmasını tercih ederim, ağırlığı problem olsada baktığın şeyi net görmek daha önemli bence.

elimdeki dürbünlerden çok memnunum ama 100metredeki hedefe bakınca optiği daha da kaliteli olsa diyorum. ayrıca dürbün ayarlarıyla çok fazla oynamaya başladım, bir 100metreye 76 klik yukarı, bir 50metreye 76 klik aşağı; taretler bozulurmu acaba diye içimde bir korku ;şrofls;.

ağır dürbün kaliteli optik ve iç mekanizma demektir, ağır dürbün tavsiye ederim.

.

ankarateam.png

• 100metreye 76 klik yukarı, bir 50metreye 76 klik aşağı; taretler bozulurmu acaba

Erdem abi bir an rüyalarında bunları sayıkladığını düşündümde ;kihhik,

:love:(Ahh.Bir karar verebilsem !)
    egeteam.png

• İşte şimdi güzel olmuş.Dış görünüm NF çok benziyor.Hayırlı olsun

• ayrıca dürbün ayarlarıyla çok fazla oynamaya başladım, bir 100metreye 76 klik yukarı, bir 50metreye 76 klik aşağı; taretler bozulurmu acaba diye içimde bir korku ;şrofls;.

Ah şu arka bilezikten yükseklik ayarlamalı yekpare ayakları kullanabilsek çözüm olacak ama ne yazık ki o zaman şarjörü yerleştirmeye yeterli yükseklik kalmıyor. Ağır makineli tüfek şeridi şeklinde bir şarjör tasarımı gerekli (haydi bastır Termopl g;$ig;$i ). Hele bir de benim gibi 15 litrelik scuba'dan doğrudan bağlantı da yaptın mı.... seyreyle gümbürtüyü..
    Yanında bir de çömez olacak: şeritte boşalan yuvaları hemen pelletleyecek....
    Burada durmam gerek: fantaziler çok ileri gitti.. :thumbup::thumbup:

S&W 686-6

• Güzel dürbün , fiyatı da uygun bence.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Official Post

ben her zaman mil-dottan yanayım, FT artıkılda hoş görünüyor ama yatay kıl daireyi ortadan bölmediği için bir türlü ısınamadım ^^

Ben FT demedim " LRX " dedim. :)

• Ben FT demedim " LRX " dedim. :)

biliyorum, bende her zaman mil-dot'tan yanayım (LRX yerine), FT artıkılda hoş görünüyor ama yatay kıl daireyi ortadan bölmediği için bir türlü ısınamadım dedim :)

.

ankarateam.png

• Official Post
  • mil-dot, mil-dot'tur g;$i

.

ankarateam.png

• Official Post
  • Kerem uzağa bakacağım dürbünün ağır olmasını tercih ederim, ağırlığı problem olsada baktığın şeyi net görmek daha önemli bence.

elimdeki dürbünlerden çok memnunum ama 100metredeki hedefe bakınca optiği daha da kaliteli olsa diyorum. ayrıca dürbün ayarlarıyla çok fazla oynamaya başladım, bir 100metreye 76 klik yukarı, bir 50metreye 76 klik aşağı; taretler bozulurmu acaba diye içimde bir korku ;şrofls;.

ağır dürbün kaliteli optik ve iç mekanizma demektir, ağır dürbün tavsiye ederim.

RAPTORX'e bu konuda katılıyorum.Ses sistemleri ve hoparlör tertibatı satan bir arkadaşım da bana zamanında buna benzer bir şey söylemişti.Hoparlör ne kadar ağırsa o kadar kalitelidir g;$i

• Ses sistemleri ve hoparlör tertibatı satan bir arkadaşım da bana zamanında buna benzer bir şey söylemişti.Hoparlör ne kadar ağırsa o kadar kalitelidir g;$i

Yanlış söylemiş. =)
    Evren her zamanki gibi yine duramadı. ;,;-

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Bende böyle biliyordum.Hoparlör ne kadar ağırsı mıknatıs o kadar büyüktür. mıknatıs ne kadar büyükse o kadar yüksek seste netlik sağlar. Tabi başka etkenlerde vardır ama küçük bir mıknatıstan yükses seste netlik alamazsın diye biliyordum. Demek ki yalanmış ;(;şrofls;.