Nikko yeni Targetmaster serisi dürbünler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Dürbün baya güzelmiş, bunun Mildot oalnında birtane edineyim hemen, Türkiye de bulunabilir mi ? Gelir mi ? Yada yurt dışına yöneleyim biryerden bulur getirtiriz artık napalım.

Hatsan AT44WX-10 .22 + Nikko Stirling Targetmaster 10-50x60 MD

Pek yakında : Nikko Stirling Diamond 10-50x60 MD :love:

Hatsan Mod 95 Sas 4.5 Cal + Gamo 3-9x40

Diana Mod 26 4.5 Cal + Optima 1x40 RedDot

FX Revolution .22 + Nikon Buckmaster 4.5-14x40 Mil Dot

ankarateam.png

• en altdaki mildotlu dürbün lazım bana 10.40x50 :him:s

• Dürbün baya güzelmiş, bunun Mildot oalnında birtane edineyim hemen, Türkiye de bulunabilir mi ? Gelir mi ? Yada yurt dışına yöneleyim biryerden bulur getirtiriz artık napalım.

ben dün mil-dotlu 10-50x60ını sormuştum :)
    opticswarehouse'dan yanıt:

Hi Erdem
    We have them in (10-50x60) stock now in illuminated Ft reticle but we will be up dating the website at the week end
    Hope that is of help.
    Best regards
    Lisa

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Merhaba erdem
    ft artıkıl seçeneği ile 10-50x60 ürünümüz stoklarımızda mevcuttur fakat web sitemizi hafta sonunda güncelleyeceğiz
    umarım yardımcı olabilmişizdir
    en iyi dileklerimizle
    Lisa

Abi opticwarehouse uluslar arası lojistik desteği veriyor mu yani dünyanın her yerine gönderiyor mu
    not: abi çeviriyi yanlış anlama sadece merak edenler için yazdım ukalalık olarak algılama

• tercih meselesi ama mil dot her zaman için tercihimdir. optic deki lisayı seviyorum dürbün yollama konusundaki bütün şartlarımı kabul etmişti :) yalnız lisa bana 10-50x60 modellerde sadece ft ve lrx artı kıl var demişti. Mil dot seceneği yok gibi. 50x Dürbünle dolunayı izlemek zevkli olur.

- Hatsan Mod 135 QE 6.35

- Husan Arms 20GA
    - UTG Red Dot

• satın alınan ürünün ebayla bir ilgisi yok yurt dışından satın alınan her hangi bir ürün gümrük şartlarına göre muamele görür. Ama senden benim gibi LİSA ya mail atarak kutunun üstüne teleskop yazdırırsan faturayıda dikkat cekmicek ucuz bir rakam göstermesini istersen dürbün sana gümrüğe takılmadan gelir.

- Hatsan Mod 135 QE 6.35

- Husan Arms 20GA
    - UTG Red Dot

• ya adam gıcıklandı açtı paketi,gördü içinde dürbün var,geldi yerin adresi var şak internete giriyor dürbünün gerçek fiyatını görürse ki bu durumlarda hep böyle olur genelde.................

alman tv kanallarında görüyorum bu tür olayları haftalık tv proğramları yapıyorlar, bizimkiler ne kadar ilgili orasını bilemem :him:s

ebay dan getiren ler oldu aramızda şimdiye kadar gördüğüm kadarı ile

• pakette algı açıcı madde taşinmiyorsa sıkıntı olmuyor. Eğitimli köpeklere koklatıyorlar zaten paketi. X ray de de dürbün olduğu bariz görülüyor. Üzerinede teleskop yazınca teleskop muamelesi görüyor. Güzelim ülkemin gümrüğü ne kadar düzgün çalışıyor tartışmaya açıktır. Sonuçta Bu işlem 0 Risk değildir. 0 Risk istiyorsanız Yatagun stoklarına girmesini beklemekten başka çareniz yoktur.

- Hatsan Mod 135 QE 6.35

- Husan Arms 20GA
    - UTG Red Dot

• üsteki yazıma ek olarak : Dışarıda adamınız varsa bavulunda ürünü ülkeye rahatlıkla sokabilir hiçbir sıkıntı ile karşılaşmadan. Bu metodla ben amerikadan istediğim ürünü getirebiliyorum. Buda başka bir 0 Risk önerisidir.

- Hatsan Mod 135 QE 6.35

- Husan Arms 20GA
    - UTG Red Dot

• Fiyat konusunda yanıltıcı bilgi verdiğinizde, gümrükte takıldığı anda sorun başlıyor. Zira sizden kredi kartı ekstresini istiyorlar ve fiyatına ordan bakıyorlar. Tutmayınca gelsin vergiler ve cezalar. Şimdiye kadar 3 dürbün sipariş ettim. Biri takılmadan geldi. Diğerlerinin astarı yüzünden pahalıya çıktı. Bir de gümrükçüler değerlendirme yaparken nakliye dahil fiyatı kullanıyorlar. Onun için fiyatı düşük göstertecekseniz ve karşı taraf Kabul ederse kredi kartınızdan tek seferde değil birkaç seferde çeksin. Diğerleri ne diye soran olursa başka şeyler de almıştım onlar sıkıntısız geldi dersiniz. Ankara’da olmayan için takılan ürünü almak çok zor.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Nikko Stirling Platinum Nite Eater 10-50x60 AG IR 30mm FREE NIKKO BASEBALL CAP , bu dürbün mildotlu mu arkadaşlar :him:s nasıl bir mildot u var? noktalımı çizgilimi :him:s

http://www.opticswarehouse.co.…irling_niteeater_10-50x60

teşekkürler