AT 44 Tekli - Sipariş verdim yarin geliyor.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaslar degerli yorumlarınız ve onca olumsuz ekeştirilere ragmen at 44 tekli ve hatsan pcp pompa siparişi verdim. Hayırlısıyla yarin gelcek. Mod 125 i 175 liraya dürbünüyle beraber bayiye verdim.(bence cok iyi bi rakam gibi geldi) bana maliyti 350 lira toplam. Yani mod 125 parasıyla pompa parası cıktı. Artık kullanıp yorumlarımı yapacagım.

• hayırlı olsun, eğer büyük arızası olmazsa mod125ten sonra mercedes gibi olacaktır zaten. inşallah sağlamı-isabetlisi gelir size :)

tekrar hayırlı olsun.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Arkadaslar degerli yorumlarınız ve onca olumsuz eleştirilere ragmen at 44 tekli ve hatsan pcp pompa siparişi verdim.

;lol;

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• vallla mod 125 im iyi cıkmıstı insallah bu da iyi cıkar. Aklım onda nasıl cıkıcak diye. ) bu arada artık piyasaya at 44 satmıycaklar mıs ögrendigim kadarıyla sadece yurtdılına cünkü iç piyasada pcp silah pek gitmiyor maaliyet acısından

• evanix,AA getirmeyi biliyorlar ama.madem iç piyasada gitmiyor o zaman amaç ne?

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• memlekette malum 2 seviye insan var bir üst düzey gelirli iki alt gelirli. dediginiz markalar üst düzey gelirlilere hitap ediyor ki bu grup oldukca fazla onlar zaten at44 ü hiç düşünmezler. alt gelir seviyesinde ki insanlarda isteselr bile at44 ü bile almakta zorlanırlar. Bu acıdan hatsan türkiyede ki pcp piyasasında tutunması zor elbette.

• evanix,AA getirmeyi biliyorlar ama.madem iç piyasada gitmiyor o zaman amaç ne?

Milletin pompaya pcpye milyarlar vermesi olabilir mi??

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• bence olamaz.amaç o olsa bozuk pompaları piyasaya sürmezlerdi.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• artık orasını bilemem herkes durumuna göre bişyler yapar. bir tüfek dürbünü bile 4 milyara satılıyorsa artık... Herneyse de umarım bizim pcp tüfek vede popmpa saglam cıkar yoksa fabrikaya gönder gelmesini bekle uzun iş. Aslında hatsan markası bana güven verdi. Kurma kolunda iyileştirme yapılmıs. Eski hatalar giderilmiş . B u arada benim 125 i ve at44 ü test ettik bayide. Üzerine 50 kurus koyduk mod 125 tetige basınca yaklasık 1 metre fırlattı parayı at 44 ise aynı parayı apartmanın 3. katına fırlattı. Şaşırdım valla hemde gösterge de 50 bar görünüyodu.

• umarım tüfeğinizde bir sorun çıkmaz.hayırlı olsun.mod 125i de iyi fiyata vermişsiniz. :thumbup:

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• Hayırlı uğurlu olsun. Güle güle kazasız belasız kullanmanız dileğiyle

Hobiye ara verdim ;avci;;avci;

• bir av bayisine sipariş verdirdim dürbün henüz yok. elimdeki hatsan 125 deki dürbünü geri verdim tüfekle beraber. O yüzden tekrar dürbün alcaz gibi görünüyor. dürbün tavsiyeniz var mı

• Hayırlı olsun güzel bir dürbün alın ve tadını çıkarın pcp nin,kazasız belasız iasabetli atışlar

FX Gladiator .22cal , BSA 8-32x44 SWF
    Weihrauch Hw 97K .22cal

• Neden 10 atışlı şarjörlü olanını değilde tek atışlı olanını tercih ettiniz ? Sadece merak ettim özel bir sebebi var mı ?

Hatsan AT44WX-10 .22 + Nikko Stirling Targetmaster 10-50x60 MD

Pek yakında : Nikko Stirling Diamond 10-50x60 MD :love:

Hatsan Mod 95 Sas 4.5 Cal + Gamo 3-9x40

Diana Mod 26 4.5 Cal + Optima 1x40 RedDot

FX Revolution .22 + Nikon Buckmaster 4.5-14x40 Mil Dot

ankarateam.png

• sanırsam duygusal bi mesele ;kihhik,

Hatsan Mod 95 sas .177 + 3-9x56 tasko
    Ekol viper 4.5''
    Tanfoglio Witness 1911

Milli ülküye, tam bir
    bütünlükle yürümekte olan Türk milletinin, büyük