ARMSAN A612 reflex sight montaj problemi...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Armsan 612 otomatik tüfeğimin üzerinde dürbün kanalları var ben reflex sight takmak istiyorum aşağıda ölçüleri var henüz uygun ayaklı bir reddot bulamadım,istediğim reflex sightı kullanabilmek için nasıl bir uygulama yapmalıyım dürbün kızağı vs...

[Resim Engellendi: http://s6b.directupload.net/images/090317/temp/f54dlsz9.jpg]

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• dürbün kızağı 12.5mm açılmış 11mm kızaklı bir reddot ile işinizi görebilirsiniz

holosihgt (açık tip) reddotların kızakları 20 mm olarak üretiliyoronlar bu kızağa uymazlar

• araya adaptör bulman gerek , adres opticsplanet...

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• adaptörle yükseklik problemi olacakdır sıfırlamayı zorlaştırır diye düşünüyorum

TOZ MC 20-01(SATILDI)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• Official Post

Süleyman ben bundan 1,5 yıl kadar önce Ebay dan almıştım, ama hangi satıcı hatırlamıyorum, bunun ayakları sökülüp ters taktığında 9-11 oluyor, diğer hali weaver 20mm,

[Resim Engellendi: http://www.airsoftatlanta.com/images/guarder_reflex_sight_jpg.jpg]

• Süleyman ben bundan 1,5 yıl kadar önce Ebay dan almıştım, ama hangi satıcı hatırlamıyorum, bunun ayakları sökülüp ters taktığında 9-11 oluyor, diğer hali weaver 20mm,

[Resim Engellendi: http://www.airsoftatlanta.com/images/guarder_reflex_sight_jpg.jpg]

mustafa abi kullanmıyorsan talibim :)

TOZ MC 20-01(SATILDI)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• Official Post

Süleyman kullanıyorum, kullanmasam samimi söylüyorum gönderirdim, üstelik hediyem olurdu, ama araştırırsan internette bulursun, bende araştırayım istersen.

• Abi ricam olur,ben pek anlamıyorum bu ölçü işlerinden,birde avda bazan saatlerce yağmur altında kalıyoruz bu yuzden tercihen su geçirmez bir ürün arıyorum...

TOZ MC 20-01(SATILDI)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• Official Post

Abi ricam olur,ben pek anlamıyorum bu ölçü işlerinden,birde avda bazan saatlerce yağmur altında kalıyoruz bu yuzden tercihen su geçirmez bir ürün arıyorum...

Süleyman bulmaya çalışacağım ama su geçirmezliğine bir şey diyemem, bulmaya çalışayım derkende ben getirtmem, linki bulur yayınlarım.

• tamam abi ilgin için teşekkür ederim...

TOZ MC 20-01(SATILDI)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• [*]Built-in Weaver mount
    Yani 22mm ayaklar.11 mm dovetail diye geçmesi lazım sizin tüfeğe uyacak olan ayakların.Gerçi sizin tüfeğinizin dürbün rayı ölçüsü muhtemelen 12,5 mm olması lazım ama 11 mm de uyuyor.Bende de Ata Marocchi 20 cal otomatik var.Armsan ve Ata aynı kişilerin olduğu için ray genişliği aynıdır muhtemelen.11 mm iki parça dürbün ayakları ile dürbün takıp denedim sorun olmuyor.Bende tüfeği aldığımda Burris marka red dot almıştım fakat acemilikten ayak ölçüsüne dikkat etmediğim için 22mm ayaklar bende de sorun olmuştu.Daha sonra rakamı tam hatırlamıyorum ama neredeyse tüfeğe verdiğim paraya yakın bir para verip Docter marka ayak alarak tüfeğin bantına monte ettim red dot'u.Böylece bantı olan her tüfeğe dürbün rayı olmasada monte edebiliyorum.Fırsat bulunca foto çekip koyarım.Aşağıdaki linkte benim kullandığım red dot'un farklı bir montaj seçeneği var.Fikir verebilir.

Fakat şahsi fikrimi sorarsanız uçar avlarında bant ve fosforlu arpacık , domuz vs gibi büyük avlar ile hedef atışlarında gez'li slug namlu en ideali.Dürbün , red dot hepsini tüfeğine takıp denemiş biri olarak söyleyebilirim.Armsan ve Ata'nın 12 cal slug namlularındaki gez-arpacık gerçekten çok kaliteli.

http://www.cabelas.com/cabelas…mp;_dyncharset=ISO-8859-1

FİLİNTALAR GRUBU

• Official Post

http://www.opticsplanet.net/yu…reflex-sight-sm13001.html

Bu ürün istediğim özellikleri karşılıyor gibi ancak ayak ölçüleri yok ya da ben göremedim... ?(

Süleyman bu linkte verdiğin cihazın ayağı weaver yani 20mm senin silaha uymaz.

• Official Post

Serdar senin verdiğin linklerdekilerde weaver 20mm yani

• Burris,docter gibi markaları gördüm ölçüleri küçük kalıyor,dolayısıyla tüfeğe daha çok yatılıyor,ben bu sevdadanda vazgeçeyim iyisimi,ilginiz için teşekkürler...

TOZ MC 20-01(SATILDI)
    REMİNGTON 870 20" F.R.