gamo raptor 22.cal

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • gamo raptor saçmaların 22 cal. cıkmış ve idda edilene göre %25 daha fazla güç saglıyormuş .Ben 17 cal kullanmıştım gercekten daha hızlıydı fakat sapıtıyordu . 22 cal. deneyen varmı ,varsa türkiyede nerden buluruz. aşşagıdaki linkten inceleye bilirsiniz .
    http://www.gamousa.com/product.aspx?productID=290

evanix monster 5.5

evanix blizzard s 10 combo

diana 350 magnum

diana mod 54 airking

crosman 4.5 multi pomp

cybergun sig sauer blow

• %25 güç değil hız artışı sağlar, çünkü hafif. Ancak isabetliliği .177 kardeşinden farklı olmaz.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Hız artışı tesiride arttırıyor sanırım . Ben 4.5 cal kullandım deliciligi inanılmazdı isabet yetersizdi ama 5.5 de agırlık daha faazla ve hız daha düşük oldugundan daha isabetli olabilir. Deneyen yok galiba

evanix monster 5.5

evanix blizzard s 10 combo

diana 350 magnum

diana mod 54 airking

crosman 4.5 multi pomp

cybergun sig sauer blow

• Ağırlığı hafif olduğunda barındırdığı enerjiyi fazla tutamıyor bu yüzden yüksek güç ve kısa menzil orataya çıkıyor bu durumda ben maximum 15 metrede isabetli atışlar yapabiliyordum çok pahalı ve gereksiz diye düşünüyorum.

• Sa. arkadaşar,
    ben raptor aldım ve çok memnunum, gerçektena çok fark ediyor. 130 metre yaklaşık atışlarımı yaptım ve performans süper...
    öneririm..

• Sa. arkadaşar,
    ben raptor aldım ve çok memnunum, gerçektena çok fark ediyor. 130 metre yaklaşık atışlarımı yaptım ve performans süper...
    öneririm..

Bu peletten, hem de uzun mesafede memnun olan ilk kişi sizsiniz

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• ben de adam gibi bi pelet arıyorum da nereden bulabilirim?

Tüfeğimi edinmem de katkısı olan tüm forumdaşlarıma ve büyüklerime teşekkürü bir borç bilirim.

K.A. Air Arms S510 SL Xtra FAC .22 / 42 Fpe

Hawke Sport HD 2-7x32

• Şu anda piyasanın en iyi peletleri FX ve JSB. FX'leri Yatagun'dan, JSB'leri Avmarket'ten bulabilirsin

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• merakla denemeyi beklediğim gamo raptor 4,5 mm elime geçti ve atış yapmayı denedim ama weihrauch hw40 ımın namlusunun içinde sıkıştı kaldı, sert bir maddeden imal edildiği için olmalı, büyük ihtimalle yivlerden geçemiyor...

Walther cp99
    Daisy 008

• tüfekler güçlü olduğundan namluda kalmıyor ama tabancanın gücü yetmedi demekki, geçmiş olsun. umarım silahınıza zarar vermeden çıkartabilirsiniz.

.

ankarateam.png

• neyseki tam namluya sürülen kısımdan 1 cm bile ileri gidemediği için silaha zarar vermedi, evet, tüfekler bunu namludan itebilecek kadar güçlü ama hal böyle olunca ben olsam bu pelleti yivlere zarar verir diye tüfekte de kullanmazdım.

Walther cp99
    Daisy 008

• zaten pek kullanmıyoruz...

.

ankarateam.png