evanix ar 6 lı atışlar

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • evanix ar 6 ile atış yapmaya başladım daha öncede soylediğim gibi benim ilk pcp tufeğim, ara dolum aparatında bayağı bir sorunu yaşamıştım ama herşeye rağmen verdiğim zahmeti fazlasıyla karşıladı bunun için airgun turk ailesine teşekkur ederim daha 4 ay oncesine kadar pistonlu tufekten başka bir şey bilmeyen biri idim forumu ciddi anlamda her gun deteylı bir şekilde inceledim.sağolsun formdaki insanlar çok yardımcı oldular pazar gunu adanada hava mukemmeldi 10 lt scuba tupunu alıp doğru araziye ilk pcp im olduğu için hakan (hosomoklu) bey den yardım istedim sağolsun oda beni kırmadı geldi. ve atışlar başladı soda şişeleri 50 metre de inanılmaz patlıyor hakan 50 metrede pellet kutularını hedef yaptı ve inanın bana tek delik şeklinde grupmanlar oluşturdu tufekte 80 90 metreye kadar hiç düşüş yok tabi bsa 8x32z44 ile inanalmaz keyif aldım ... fazla resim çekme imkanım olmadı ama ayın 12 sinde grupmanları paylaşacağım...

• silahı kullanamamanın sıkıntısıyla çok kötü günler geçirdikten sonra zemberek boşalmış gibi olmuştur :) güle güle kullan ;d;

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• erdem abi 2 kutu h n baracuda 2 kutu eun jin bitti 2.5 saatin içinde #hims #hims #hims #hims #hims

• taner scuba tüpünün zararı çok pellet harcatıyor adama ;,;- yani ar 6 dan memnunsun keyifli atışlar dilerim aman dikkat et turuncu şişelere atma ;kihhik,;lol; şu ana kadar kullandığım tüfekler içersinde ar 6 dan aldğım haz ı başka bir tüfekten almadım ve çok pratik horozu kaldır tetiğe bas.

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• turuncu şişe derken

Stoeger X20 177 cal
    Weihrauch HW-40 PCA 177 cal
    Crosman 2100 177 cal

• hakketten pellet dayanmıyor...hevesimi alamadım biraz once gittim bir kutu daha attım ;lol; ;lol; malum tufeğimden 1 hafta uzak kalacağım ;lol; ;lol;

• Official Post

Yeni silahınız hayırlı uğurlu olsun, Allah kaza bela vermesin, isabetli atışlar dilerim. :)

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• mustafa bey teşekkur ederim çok sağolun... bu arada sabahtan beri nette araştırıyorum bir tane italyada airgun shop bulamadım iş gezisi için katılacam gitmişken birşeyler almak istiyorum ama bu italyanlar hobiye pek meraklı deil galiba