İskandinav esmer sevgilim FX Gladiator

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bugun siparişini geçtiğin silahım kargoya verilmiş. Yarın erkenden kargoya gidip alıp sıfırlama işlemlerini gerçekleştirmeyi planlıyorum. Tüm son dakika haberlerini burada yayımlarım yarın..

Kargoda başlayan macerası ve silahın sıfırlanması esnasına kadar geçen süre ve düşüncelerimide aktarırım yarın sizlere...

• Hayırlı olsun,bol bol eğlenceler...

Webley Patriot 5.5
    Hatsan Mod 90 5.5
    Hatsan Mod 95 sas 4.5

• hayırlı olsun güle güle kullanın.isveçli olması lazım ama olsun sevgili sevgilidir.

saygılar

FİLİNTALAR GRUBU
    AA S410 fac extra 5.5 mm + Hawke 8x32-56 30 mm,
    AA TX 200 5.5 mm hc +bushnell 4x12-40,
    Diana Mod 54 5.5 mm +bushnell 6x18-50,
    ve diğer yaylılar

• heyecandan sevgilisinin uyruğunu karıştırdı.ne tüfekmiş be. ;şrofls;.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• isveçli olması lazım ama olsun sevgili sevgilidir.

saygılar

aşkın gözü kördür ^^ tekrar hayırlı olsun Mustafa ;d;

hikaye özetle:
    Mustafa en son buluşmanın sonunda bana "şunu verde biraz atayım" dedi, 3-5 şarjör attı, "yahu ne dengeli tüfekmiş" dedi, sonra "bir gurupman yapayım" dedi. gurupman sonrası "alsammı acaba? nasıl olur?" dedi. sonrası böyle oldu ;şrofls;.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Hayırlı olsun Mustafa abi, güle güle kullan.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Mustafa,Hayırlı olsun kazasız isabetli ve zevkli atışlar dilerim.. ½bay£bay`;½bay£bay`;

A Takımı Üyesi

• Hayırlı olsun güle güle kullanın.
    Merak ettim neden gladiatoru seçtiniz:).

• Hayırlı olsun güle güle kullanın.
    Merak ettim neden gladiatoru seçtiniz:).

Mustafa bey hayırlı olsun.güle güle kullanın.Benim de olduğu için söyleyebilirim heralde.gerçek manada söylüyorum iyi bir silah.tüfeğin tüp hacmi herşeye bedel.at at bitmiyor arkadaş.bide güç ayarını orta ayarda kullanırsanız manometrenin yerinden bile kıpırdamadığını göreceksiniz.saygılar.

Crosman 2100 Tasko 3-9*40 with mildot
    akdenizteam.png
    Fx Gladiatör, Hawke 6-24x44 Önden Parallax,Weichrauh Moderatör :love:

• bende geçenlerde basınç 130bara falan düştü, 20-30m ye küp şekerler koyduk, takır takır attım bayağı. baktım manometre 125bar civarına düşmüş ^^

silahın dengesi tek kelimeyle harika, arka tüp nedeniyle ön tarafı hafif ve vücuda çok güzel oturuyor. en azından bana öyle geliyor. üstelik boyunun kısa olması da benim çok beğendiğim bir özellik. ;duello;

.

ankarateam.png

• Sorumun cevabını aldım neden bu kadar tercih edildi anlaşıldı, banada böyle bir canavar şart oldu , belli olmaz 1-2 aya bende size katılabilirim :) .Teşekkurler iyi atışlar . ;tufey#

• Herkese iyi niyetli cevaplarından ötürü teşekkür ediyorum arkadaşlar.

Aslında silahım olan AA s410 numdan da memnunum. Beni yakından tanıyan arkadaşlarımız bu silahla iyi işler çıkarttığımı biliyorlar. Lakin Erdemin'de söz ettiği gibi o'nun silahını kullanıp birkaç şarjör bitirince gladiayatöründe ne dengeli silah olduğu kanısı sabit oluverdi bende. Heleki Erdem'in dürbünü kendine göre ayarlı iken bile yaptığı grupmanlar beni baya şaşırttı.

Silahta havanın yanısıra dengeyi ve isabeti arayan birisiyim. Tüfeğin arka bölümü ön tarafına göre daha ağır ve daha dengeli tutuyor insan ayrıca.

Yarın gerekirse her iki tüfekle yaptığım atışları resimlerim.

Ayrıca yarın c.tesi için bir hazırlık olur düşüncesini taşıyan arkadaşlarımız varsa painsinge de beklerim. İdman yaparız hep birlikte.

• Ayrıca yarın c.tesi için bir hazırlık olur düşüncesini taşıyan arkadaşlarımız varsa painsinge de beklerim. İdman yaparız hep birlikte.

höyt, müsabakadan 24 saat önce idman yasaktır (yeni kural, ben koydum ;şrofls;. ) sabah 9.00a kadar idman yapabilirsin, sonra yassah ;şrofls;.

.

ankarateam.png

• Hayırlı olsun Mustafa

Bacanaklar çoğalıyor ;şrofls;.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Mustafa telefonun eski numaramı? Değiştiyse PM at yarın haberleşip gidelim. Ben ağayım benim yanımda sana birşey demezler ;şrofls;.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)