En iyi FX Modeli hangisi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Mustafa bey FX Royal 400 ruyalarıma girecek.Biraz erkene almak mümkünmü.Tamda işte bu derken.Acaba isteğe bağlı getirmeniz mümkünmü saygılar.

• Official Post

Mustafa bey FX Royal 400 ruyalarıma girecek.Biraz erkene almak mümkünmü.Tamda işte bu derken.Acaba isteğe bağlı getirmeniz mümkünmü saygılar.

Mümkün ama en az 10 silah siparişi almam gerekir, çünkü yedek parçası vs... yatırımı maliyetlerini karşılamalı, fiyat olarakta Gladiatorden 170 Euro yüksek.

• FX T12 ve diğer ahşap modellerde sadece ahşap olarak kaliteli Ceviz kullanılıyor ve daha bizim alışımızda ahşap farkı 200.oo Euro,

Fakat bugün 2009 fiyat listesini gönderdiler buna göre ceviz kundak farkını 150.oo Euroya çekmişler, tabi buraya geldi vergiler - KDV derken yine 200.oo Euroyu bulacak, ve yeni listede Storm ve Gladiator ün PA "pump action" modelleri üretimden kaldırılmış bunun yerine FX Royale 400 Ceviz kundak önden 400 cc tüplü model ilave edilmiş, ama bu kriz ortamında bu yıl için ithalat düşünmüyoruz.

teşekür ederim 200 £ gerçkten çok para. storma üzüldüm şimdi..

Hatsan mod 95 SAS + hillman 3-12x42 mm mildot +Optima 1*40 Red Dot +Hatsan Bipod+kılıf
    Huğlu süper poze
    çakı,kama,pala vs....

korfezteam.png

• FX T12 ve diğer ahşap modellerde sadece ahşap olarak kaliteli Ceviz kullanılıyor ve daha bizim alışımızda ahşap farkı 200.oo Euro,

Fakat bugün 2009 fiyat listesini gönderdiler buna göre ceviz kundak farkını 150.oo Euroya çekmişler, tabi buraya geldi vergiler - KDV derken yine 200.oo Euroyu bulacak, ve yeni listede Storm ve Gladiator ün PA "pump action" modelleri üretimden kaldırılmış bunun yerine FX Royale 400 Ceviz kundak önden 400 cc tüplü model ilave edilmiş, ama bu kriz ortamında bu yıl için ithalat düşünmüyoruz.

ben de mi bir hata var da royal 400 ü nette bulamıyorum

• Official Post

Nette bulamazsınız, AirGnTürk Galeri bölümünde fotoğrafını bulabilirsin :) fotoğrafta alttaki silah [gallery]1651[/gallery]

• pcp ve multipupump birleşmi olan silahın modeli ne?1 atış için ne kadar pompalamak gerekiyor?ve bu bir atışın hızı ne kadar? ;$.,

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• Official Post

pcp ve multipupump birleşmi olan silahın modeli ne?1 atış için ne kadar pompalamak gerekiyor?ve bu bir atışın hızı ne kadar? ;$.,

Deniz bu multipump ile ilgili FX bilgi geçmedi, küresel krizden dolayı üretimi ertelendi, ama klasik bir multipump değil, pc multipmp birleşimi bir şey, ve hızlar pcp lerle aynı hatta biraz da fazla, pompalama sonrası 8 - 10 atış yapılabiliyor deniliyor.

• makul bir pompalama evresi sonrası 8-10 atış yapıyorsa çok iyi.hatta olağanüstü.yok eğer 60-70 kere ;kihhik, pompaladıktan sonra 8-10 atış yapıyorsa klasik pcp lere pek alternatif olamaz gibi geliyor bana.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• Official Post

FX ROYAL 400 diğer fx lerden dahamı güçlü acaba...

Bize gönderilen kataloglarda kız ve güç verileri geçmiyor ama diğer FX modellerinde kullanılan mevcut ideal valf sisteminin dışına çıkılacağını sanmıyorum.

• pcp ve multipupump birleşmi olan silahın modeli ne?1 atış için ne kadar pompalamak gerekiyor?ve bu bir atışın hızı ne kadar? ;$.,

Multipump Multipump FX .... FX Royale

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Official Post
  • FX royale 400cc gerçekten çok hoş olmuş ahşap kundak harika mükemmel görünüyor gladiatorün tahtını sarsabilir :)

FX Gladiator .22cal , BSA 8-32x44 SWF
    Weihrauch Hw 97K .22cal

• FX royale 400cc gerçekten çok hoş olmuş ahşap kundak harika mükemmel görünüyor gladiatorün tahtını sarsabilir :)

hiç sanmam ;tacli# benim hoşuma gitmedi zevk meselesi ;kihhik, ki fx gladıator ile daha karpuz keseceğiz ;şrofls;.

• hiç sanmam ;tacli# benim hoşuma gitmedi zevk meselesi ;kihhik, ki fx gladıator ile daha karpuz keseceğiz ;şrofls;.

Karpuzda bende varımda ^^ büyük tüpü severim ;grin; ve ahşap kundak hastası olduğum için direk olay budur dedim.

FX Gladiator .22cal , BSA 8-32x44 SWF
    Weihrauch Hw 97K .22cal

• bana göre bu sorunun cevabı çok basit en iyi fx paranın yettiği alabildiğin fx modelidir. hepsi birbirinden güzel çünki.

• bana göre bu sorunun cevabı çok basit en iyi fx paranın yettiği alabildiğin fx modelidir. hepsi birbirinden güzel çünki.

doğru, bence en güzeli gladiatör, ama aklımda T12de var ;şrofls;.;duello;

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Bence de en güzeli T12 ama aklımda gladiator de var ;şrofls;.

Takas edelim istersen ;kihhik,

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• doğru, bence en güzeli gladiatör, ama aklımda T12de var ;şrofls;.;duello;

abi iğne iplik atışlarına başladıkmı aklında kalmaz ;şrofls;. en düşük mesafe 100 metre nasıl ;grin;

not: sigara bu mesafelerde kalın geliyor kesmiyor ;şrofls;. ;şrofls;.#hims