26 Nisan 2009 da kimselere söz vermeyin Sezonu açıyoruz

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 2009 Kilyos Bahar buluşmamıza katılan ve katılmayı arzu edip katılamayan tüm arkadaşlarımızla böyle bir günde birlikte olmaktan mutluluk duyduk,

Bedensel ve düşünsel güçlerinizi birleştirip belirlenen tarihte organizasyonun en mükemmeli olabilmesi için mücadeleye girip emek sarfettiniz, sonuç fotoğraf ve memnuniyet ifadeleriyle ortada.
    Farklı ya da aynı meslek dalındaki arkadaşlarla bire bir tanışmamızı kolaylaştırmak adına çok azımız böyle bir yaklaşıma giriyor.
    Rutin hafta içi çalışmalardan soluk alıp temiz hava,güzel dostluklar,muhabbet ve hobi atışlarını harmanlayıp güzel gün geçiren arkadaşlarınızın sefası olsun.
    Bir daha ki sefere sağlığımız elverirse eşim ve ben tanışmaktan onur duyacağız. :thumbdown:

Bu arada Erkut kardeşime de sevdiklerinin hep yanında olmasını ve yaşlanmadan yaş almasını temenni ediyorum. ;d; #birtday£

Not: Pastanın üzerindeki özgün çalışmaya da bayıldım. :P

• Hava soğuktu ama muhabbet ve ortam sıcaktı. Doğum günü pastası daha da güzeldi (Nice bereketli hayırlı ömürlere). Ortamda güzeldi, çocuklar dahil herkesin ihtiyacını karşılaycak bir mekan.

Ortalıkta bolca bulunan Paint Ball mermilerini 40m de hedef yaptık. Tabiki hedefleri Volkan temizledi ve nişanclılığını takrar isbatlamış oldu.

Fotoğraflar için ve emeği geçen herkese teşekkürler.

Diana 350 Magnum 5.5mm.
    A1Optic 1x42 Red Dot

• Hava soğuktu ama muhabbet ve ortam sıcaktı. Doğum günü pastası daha da güzeldi (Nice bereketli hayırlı ömürlere). Ortamda güzeldi, çocuklar dahil herkesin ihtiyacını karşılaycak bir mekan.

Ortalıkta bolca bulunan Paint Ball mermilerini 40m de hedef yaptık. Tabiki hedefleri Volkan temizledi ve nişanclılığını takrar isbatlamış oldu.

Fotoğraflar için ve emeği geçen herkese teşekkürler.

Siz yemek yerken polat abinin tripotuyla sıfırlama yapıp temizleme yaptım... offhand atışlarda da arada bir kazayla vurduk... nişancılık olayları bizden geçmiş olsada teşekkür ederim abi :rolleyes:

Bu arada oldukça güzel bir buluşma oldu. mekan gerçekten çok güzeldi.atış alanında da rüzgar genelde arkamızdan estiğinden sorun yaratmadı . ekip zaten herzaman olduğu gibi süper olduğundan extra bişey belirmeye gerek duymuyorum... klasik airgun türk ailesiydi işte...

emeği geçen tüm arkadaşlarıma ve ağabeylerime teşekkürler.
    Kadir doğumgünün kutlu olsun !! pasta üstündeki gladiator'de süper olmuş bi ara tüpünden bi ısırık almaya yeltendim ama sonradan vazgeçtim ;şrofls;.

• Ben de bu vesile ile Calamity Jane yengemize geçmişler olsun dileyeyim.
    Gözler ailecek sizi aradı.
    Bir dahaki buluşmaya....

S&W 686-6

• İyi dileklerin için teşekkürler Calamity yenge. İnsan sevdikleri ile birlikte olunca ne yaşlanıyor ne de yoruluyor.

AnkFilİst Team

Daisy Powerline 856 ,177 + Gamo 4x20 TV
    Weihrauch Hw 97k ,177 + Walther 3-9x40
    AirArms S410 SL XTRA ,22 + 6-24x50

Corvus Corax'tan başka kuş tanımam

• Official Post

Bedensel ve düşünsel güçlerinizi birleştirip belirlenen tarihte organizasyonun en mükemmeli olabilmesi için mücadeleye girip emek sarfettiniz, sonuç fotoğraf ve memnuniyet ifadeleriyle ortada.
    Farklı ya da aynı meslek dalındaki arkadaşlarla bire bir tanışmamızı kolaylaştırmak adına çok azımız böyle bir yaklaşıma giriyor.
    Rutin hafta içi çalışmalardan soluk alıp temiz hava,güzel dostluklar,muhabbet ve hobi atışlarını harmanlayıp güzel gün geçiren arkadaşlarınızın sefası olsun.
    Bir daha ki sefere sağlığımız elverirse eşim ve ben tanışmaktan onur duyacağız. :thumbdown:

Bu arada Erkut kardeşime de sevdiklerinin hep yanında olmasını ve yaşlanmadan yaş almasını temenni ediyorum. ;d; #birtday£

Not: Pastanın üzerindeki özgün çalışmaya da bayıldım. :P

Övgü ve iltifatlarınız için teşekkür ederim, uzaktanda olsa sanal ortamda Selçukla kendimi yakın dost hissediyorum, belkide Hayat tecrübeleri ve saygı duyduğum görüşleri ile Polat abinin dostları olmanızın bunda etkisi oldu, umarım yakında bizzat tanışırız.

Ben pastahaneden alınan yaşpastaları o kremalarından dolayı sevmiyorum ve herkesde benim gibi düşündüğünü varsayarak eşime rica ettim, eşim pastayı yaptı sonra bana mutfaktan seslendi gittim elime bir hamur verdi ve bununla şu pastanın üzerine tüfek yap dedi ;kihhik, sabahın 03.00 de tüfeği şekillendirdim, eşim pişirdi. :)

• Davete icap etmek gerekirmiş.Ama yine olmadı,birdahaki sefere inş.Yine güzel bir organizasyon olmuş.Katılan herkeze selamlar. :)

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• Abi, Yengenin yaptığı pasta için gerçekten teşekkür ederiz. Zahmet etmiş, uğraşmış bir de atış alanına servis yapmış. ;d; Lezzet olarak ta çok güzeldi. Çikolatalı olmasına rağmen baymıyordu. Yanlış anlaşılmasın diye önce bunları yazdım. Gelelim çarşıdan alınan pastahane pastasına. O konuda piyasa maalesef çok bozuk. Basıyorlar hazır ve kalitesiz kremayı (yağı) Ancak bölgesel özel bazı pastahanaler var ki bunları ayrı tutarım. Birde Pelit 'in pastasını.. Piyasada hazır satılan pastalar içinde Pelit pastahanelerinin pastaları hiç bir pastahanenin pastasıyla kıyaslayamam. En kalteli hazır pastayı Pelit yapar. Bunu belirtmek istedim sadece. Biraz pahallıdır ama Number-1 dır. Eğer denemediyseniz mutalaka deneyin.

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• bulusma resimlerindende anlasılıyor cok eglenmıssınız. ama biseyi cok merak ettim orda degisik bir tüfek var ama anlayamadım s410 a benziyo kurma koluda t14 e benziyo acaba nedir o tüfek yoksa mustafa bey sizin üretecek oldugunuz tüfek bumu eger buysa cok hos gözüküyo.

AİR ARMS S410 XTRA FAC. 22
    OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• Ben de bu vesile ile Calamity Jane yengemize geçmişler olsun dileyeyim.
    Gözler ailecek sizi aradı.
    Bir dahaki buluşmaya....

Polat abi nezaketinizden dolayı teşekkür ederim.
    İyi dileklerinizle kendimi daha iyi hissediyorum. :)

• İyi dileklerin için teşekkürler Calamity yenge. İnsan sevdikleri ile birlikte olunca ne yaşlanıyor ne de yoruluyor.

Allah daim etsin. :thumbdown:

• Övgü ve iltifatlarınız için teşekkür ederim, uzaktanda olsa sanal ortamda Selçukla kendimi yakın dost hissediyorum, belkide Hayat tecrübeleri ve saygı duyduğum görüşleri ile Polat abinin dostları olmanızın bunda etkisi oldu, umarım yakında bizzat tanışırız.

Ben pastahaneden alınan yaşpastaları o kremalarından dolayı sevmiyorum ve herkesde benim gibi düşündüğünü varsayarak eşime rica ettim, eşim pastayı yaptı sonra bana mutfaktan seslendi gittim elime bir hamur verdi ve bununla şu pastanın üzerine tüfek yap dedi ;kihhik, sabahın 03.00 de tüfeği şekillendirdim, eşim pişirdi. :)

Eşinizin ellerine sağlık, sevgi katıp sunulmuş pastanın tadı da eminim bir o kadar mükemmeldir. :P
    Eşinize sevgilerimi iletmenizi isterim. :thumbdown:
    Mustafa bey bence sabah 03:00'e kadar şekillendirdiğiniz tüfeğin orjinalini hediye etseydiniz daha iyi olmaz mıydı? :)

• Kadir doğumgünün kutlu olsun !! pasta üstündeki gladiator'de süper olmuş bi ara tüpünden bi ısırık almaya yeltendim ama sonradan vazgeçtim

Aman dikkat! havalı tüfektir,gaz yapar. ;lol; ;lol; ;lol;

• Elimdeki tüfek YataGun PCP nin prototipi olabilecek 5,56 700mm LW namlulu, yandan BoltAction AA S410 üzerine mekaniği uygulanmış hali, tabi orada görülen üst blok yeni tasarımda daha farklı olacak.

bulusma resimlerindende anlasılıyor cok eglenmıssınız. ama biseyi cok merak ettim orda degisik bir tüfek var ama anlayamadım s410 a benziyo kurma koluda t14 e benziyo acaba nedir o tüfek yoksa mustafa bey sizin üretecek oldugunuz tüfek bumu eger buysa cok hos gözüküyo.

• valla arkadaşlar prototip bile olsa ne kadar iyi bir tüfek olduğunu anlamak için sesini duymak bile yetti ki bildiğimiz şu standart varilleri bir taraftan deldi diğer taraftan şişirdi ki prototip olması nihayeti ile istenen düzeyde değil agt

• Official Post

valla arkadaşlar prototip bile olsa ne kadar iyi bir tüfek olduğunu anlamak için sesini duymak bile yetti ki bildiğimiz şu standart varilleri bir taraftan deldi diğer taraftan şişirdi ki prototip olması nihayeti ile istenen düzeyde değil agt

Mert Varil denemesinde silahta 110 bar hava vardı.