Promagnum & TS-22

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba değerli forum üyeleri. bugün promagnum ve Ts-22 pellet aldım 2kutu ve 10mt atışları yapma imkanım oldu sadece. Öncelikle promagnumlar üzeri resimli olmayan kutulardan ve diğer üzerinde atıcı resmi olnalara göre çok daha kaliteli çıktı. Ts-22 ise daha dandik görünüyor ve biraz çapaklı ama benim asıl danışmak istediğim konu şu ki;

10mt den ts-22 promagnuma göre yaklaşık 2cm daha üste vuruyor daha ağır olmasına rağmen :!: . Ayrıca promagnumlarla atış yaparken dürbünde hiçbir sıkıntı olmuyor ama ts-22 leri atmaya başlayınca silahın sesi değişiyor sanki boş atış etkisi yapıyor gibi ve dürbünün ayarı bozuluyor. yani bana biraz garip geldi siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

bu arada atışları optima trio 5.5 ve 4x22 dandik optima dürbün ile yapıyorum.

herkse iyi günler,kazasız belasız isabetli atışlar dilerim...

Evanix Rainstorm + Remington 3x9-32
    Optima Trio 5.5 + göz-gez-arpacık :)

1997 hatsan mod35 emektar..

• Daha ağır olması 10 metrede daha aşağı vuracağı anlamına gelmezki.Belki yivseti daha çok kavradığından daha kavisli bir yol izliyor??Bunu bilemeyiz.Ne kadar aşağıdan vurduğunuçok net anlayabilmen için iyi bir dürbünle 40-50 metreye sıfırlayıp atman gerekli bence.

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• Tekrar merhaba dünkü yazımdan sonra bugün bu iki pelleti optima ile uzun mesafede denme şansım oldu. ilk kanaatim ts-22 menim silaha fazla ağır ama tahribatı etkili gerçekten. 90 mt de promagnum yaklaşık 30 cm düşerken ts-22 neredeyse 60 cm aşağı vuruyor. bu arada hedef 20Lt. su kovası bu dürbünle anca ;rofl.; . dürbün 10 mt'de sıfırlanmıştı. size aynen katılıyorum 10mt hiçbirzaman ölçü kabul edilmemeli demekki bu konuda.

Evanix Rainstorm + Remington 3x9-32
    Optima Trio 5.5 + göz-gez-arpacık :)

1997 hatsan mod35 emektar..

• Gördüğün gibi 90 metrede yerçekimi kazandı : )))

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• arkadaslar merhaba silahın hemen hemen aynısı bendede var mod125

ve pellet denemelerimde gamo pro hunter ve pro magnumdan iyisine rastlamadım

ts22 çok isabetli bir pellet ancak düşme çok 60 metrden sonra düşme yapıyor 60 metreye kadar sorun yok gibi

denemelrimde pro magnum ve hunter çok etkili oldu birde şu skencolar çok hoşuma gitti bilgisi olan varmı arkadslar ? ;tufey#

• Arkadaşlar 50 metreye gamo promagnum ve gamo prohunter ile atış yapsam hangisi üst vurur? çünkü hangisi üst vuruyorsa o pelletin balistiği daha iyidir diye düşünüyorum. cevap verenler için teşekkür ederim... x;.z ;d;

• bende TS-22 kullanıyorum kısa mesafede kullandığım için çok memlunum. Tahribatı çok iyi ve isabetli bir palet.

bursateam.png
    AT44 WX 10 LW NAMLULU
    Tasco 6-24x50Q
    Zoraki hp-01 Ultra 5,5mm
    Sarsılmaz Concorde Otomatik

Serkan YETİM "AB(+)"